• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emulation Key Files Latest

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hercai_20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın Erdem TERZİ
    yardımların için teşekkürler . İlk olarak olumsuz yazıları başka bir sitede okudum. 30.10 yazılımını yüklemekle cihaz restart olacaksa o sorun değil zaten kanalları tam dizmedim, sirius ve astrada alabileceğim kanal varmı ?
    astrada yok ise thor a ceviririm çanağa çoklu lnb bağladım uydular arasında geçiş sorunum yok kolaylıkla ayarlıyabiliyorum. yani nedede kanal alabilirim ?tavsiyen ne olur.

saygılarımla...
    Merhabalar,
    Sayın Hercai_20,
    Keşke olumsuz yazıları başka forumlarda okuduğunuzu baştan belirtseydiniz, çünkü; burada bulunan duayenlerimiz gerçekten yetkin kişiler. Yani konularla ve sorunlarla ilgileniyorlar. Zaten bu yüzden Ben de bir başka forumdan buraya kapağı attım. Sirius'da izlenen Adoult kanal var. Astra'da ise Premier'ler yeni şifreleme sistemine geçtikleri için şimdilik kapandılar. Thor'dan okuduğum kadarıyla olumlu yazılar görüyorum. Yani bu ip uçlarından sonra karar Size kalmış durumda.
    Bilgilerinize sunarım.
    Saygılarımla.
    Erdem TERZİ
    "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• ustam merhaba ye 7500 ze yeni yazılıom atamıyorum yardım edermisin

Yorum yap

• [img=http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_662267200.jpg
        2007 yazıyo dikkatimi çekti

Yorum yap

• ertanse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ustam merhaba ye 7500 ze yeni yazılıom atamıyorum yardım edermisin

Merhabalar,
          Sayın Ertanse Bey,
          Tamam da burası yazılım bölümü değil ki, burası EMU bölümü. Lütfen ilgili bölümde ki konu başlığına sorunuzu sorabilirmisiniz. Burada yardım alabileceğinizi zannetmemekteyim.
          Bilgilerinize sunarım.
          Saygılarımla.
          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Erdem TERZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Merhabalar,
            Sayın Ertanse Bey,
            Tamam da burası yazılım bölümü değil ki, burası EMU bölümü. Lütfen ilgili bölümde ki konu başlığına sorunuzu sorabilirmisiniz. Burada yardım alabileceğinizi zannetmemekteyim.
            Bilgilerinize sunarım.
            Saygılarımla.
            pardon yazılım bölümü neresi eğer aydınlatırsanız bende gerçekten çok sevinirim yoksa form içinde yazılım bölümü diye bir yermi açıldı eğer öyleyse beni aydınlatırsanız bende çok sevinirim ne de olsa bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp değilmi mehmet bey!

Yorum yap

• veysel.bakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              pardon yazılım bölümü neresi eğer aydınlatırsanız bende gerçekten çok sevinirim yoksa form içinde yazılım bölümü diye bir yermi açıldı eğer öyleyse beni aydınlatırsanız bende çok sevinirim ne de olsa bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp değilmi mehmet bey!
              Şuraya bir bakın isterseniz.
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=28229

Yorum yap

• veysel.bakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Merhabalar,
                Sayın Veysel.bakan,
                Birincisi; pordon Mehmet Bey kim? İkincisi; eğer biraz araştırmacı olursanız zaten bu soruyu bu şekilde sormazdınız. Kaldı ki hiç birimiz bu foruma gelirken avucumuzun içi gibi bilerek gelmiyor. Araştırarak buluyoruz. Üçüncü; ilgili linkle cevabınızı almışsınız. Dördüncüsü; bilmemek tabiki ayıp değil, ama ayıp böyle bir yaklaşım göstermeniz.
                Saygılarımla.

Yorum yap

• bugün sotcamı attım ama açmadı polsatları acaba nenendir

Yorum yap

• suatefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bugün sotcamı attım ama açmadı polsatları acaba nenendir

Merhabalar,
                    Sayın Suatefe Bey,
                    Biraz daha araştırmacı olsaydınız esasında bu sorunuzun cevabına çok kolay bir şekilde ulaşabilirdiniz. Lütfen aşağıda Sizin için bıraktığım linkte bulunan 986 nolu mesajı okurmusunuz.

İlgili Soruya Ait Link

Bilgilerinize sunarım.
                    Saygılarımla.

Yorum yap

• sayın erdem terzi 986 nolu mesajı bulamadım acaba polsatları nasıl acabilirim tesekkurler

Yorum yap

• suatefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sayın erdem terzi 986 nolu mesajı bulamadım acaba polsatları nasıl acabilirim tesekkurler
                        Merhabalar,
                        Sayın Suatefe,
                        Şaka yaptığınızı düşünmekteyim. Lütfen bıraktığım linki tıklamanızı ve 986 nolu mesajı okumanızı rica ediyorum. Ayrıca Polsat paketi Güncel Yazılım ile auto durumunda. Geri kalan ayrıntıyı da ilgili linkin, ilgili mesajında göreceksiniz.
                        Bilgilerinize sunarım.
                        Saygılarımla.

Yorum yap

• anladıgım kadarıyla polsatlar nagra 3 şifreleme sistemine gecmişler geriye çok az bir kanal kalıyor acık olan acaba diğerlerini nasıl izleyecegiz tesekkurler

Yorum yap

• rtvi ve Mtv Idol 11411 27500 H 13 E ok

Yorum yap

• :***-on-tv D&G kanallları izlenebiliyoırmu

Yorum yap

• gunaykece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                :***-on-tv D&G kanallları izlenebiliyoırmu
                                Merhabalar,
                                Sayın Gunaykece,
                                :kiskis: Bir müddetdir izlenemiyor.
                                Bilgilerinize sunarım.
                                Saygılarımla.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X