• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTekPlay2 WeOS v1.4 by OTA Güncelleme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ben de wp 1 vardi mouse düğmesine basinca kumadadayi saga sola oynattigimda tv ekrand ok isareti oynuyordu ama wp2 de olmuyor yanlizca kumandanin sag sol usdeki dugmelerine basinca oynuyor ok isareti tv ekraninda belki de yeni image cikarsa duzelir

Yorum yap

ziya1969 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ben de wp 1 vardi mouse düğmesine basinca kumadadayi saga sola oynattigimda tv ekrand ok isareti oynuyordu ama wp2 de olmuyor yanlizca kumandanin sag sol usdeki dugmelerine basinca oynuyor ok isareti tv ekraninda belki de yeni image cikarsa duzelir
      Düzelmez çünkü air mouse değil düz kumanda. Kumandadaki fare işaretine basınca ekrara fare geliyor. Sağ sol tuşları ile ekranda fare işaretini hareket ettirmek işkence. Kumanda openelec kumandası zaten. Wp1deki e2 kumanda gibi düz kumanda

Yorum yap

simplymessert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Düzelmez çünkü air mouse değil düz kumanda. Kumandadaki fare işaretine basınca ekrara fare geliyor. Sağ sol tuşları ile ekranda fare işaretini hareket ettirmek işkence. Kumanda openelec kumandası zaten. Wp1deki e2 kumanda gibi düz kumanda
        sagul simpelymessert cok tesekurler bilgin icin baska bir kumanda aldim 29 euroya fare ile bir olan Klavye boyle cozdum
        gayet guzel calisiyor

http://www.myxlshop.nl/measy-toetsen...r-android.html

Yorum yap

WT2 yeni yazilim guncelledi v 2.0 cikti kendi sayfasinda daha yayinlamadi ama cihazi gunceleyinde v2.0 buluyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X