• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Hdtv 26.6.2009 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

next2000hdtv cihazı tebrik ediyorum yazılımı kim verirse versin hangi marka verirse versin gerçek olan 2000hdtv de cccam çalışıyor önemli olan bu tebrikller

Yorum yap

yazılım için teşekkür ederim hocam yazılımdan sonra biss ****** gitti 5adet kaldı fabrika ayarlarına üç kere girdim düzelmedi yedekleme yaptım gene aynı ne yapmamı önerirsiniz teşekkür ederim.

Yorum yap

Yazılımda emeği geçen herkesin ellerine sağlık...

Yorum yap

yazılım için çok teşekkür

Yorum yap

Arkadaşlar benim bildiğim bir yazılım daha öncekilere nazaran daha gelişmiş ve daha az sorunsuz olması gerek, fakat şu an 12 haziran yazılımı hepsinden daha iyi ve daha verimli ben tekrar 12.06.2009 yazılımını yükledim (stabil yazılım Kore'den gelinceye kadar!!!)
            Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
            Bernard Shaw

Yorum yap

corluca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yazılım için teşekkür ederim hocam yazılımdan sonra biss ****** gitti 5adet kaldı fabrika ayarlarına üç kere girdim düzelmedi yedekleme yaptım gene aynı ne yapmamı önerirsiniz teşekkür ederim.
              Kéy dosyalarını güncelle usb ile bir sorun kalmaz. Fabrika ayarlarına dönünce Bissler geri gelmez.

Yorum yap

Forumlarda görebildiğim kadarıyla octagon 918 hdtv ile aynı cihaz, 26.6.09 yazılımını next 2000 hdtv ye atabilir miyiz? Zarar verir mi? Cc cam yazılımı daha iyi olabilir mi?
                Test için bir server denedim açtı cc cam donarak ta olsa çalışıyor, bulduğumuz severdaki kart sayısı çok olunca cihaz açamıyor, üstadlar buna çözüm bulabilirler mi?

Yorum yap

xanax27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Forumlarda görebildiğim kadarıyla octagon 918 hdtv ile aynı cihaz, 26.6.09 yazılımını next 2000 hdtv ye atabilir miyiz? Zarar verir mi? Cc cam yazılımı daha iyi olabilir mi?
                  Test için bir server denedim açtı cc cam donarak ta olsa çalışıyor, bulduğumuz severdaki kart sayısı çok olunca cihaz açamıyor, üstadlar buna çözüm bulabilirler mi?
                  Diğer cihazın yazılımı Next'e, Next'in yazılımı da Diğer cihaza atılmaz.

Yorum yap

xanax27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşım ben birzat denedim mesele SAB ULTRA bir cihaz var onun de aynı cihaz yazılımı tanıdı ve doğruladı ama yüklemedi '' yazılım cihaza uyumlu değil '' uyarısı çıktı şekil olarak aynı olabilir ama donanımsal olarak bazı farklılıklar var artık beklemekten başka çaremiz yok şu an bende 3 tane server ver en ünlü paketlerde bile açıp ve hemen donuyor yani kısacası bu son yazılım da pek randeman vermedi
                    Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
                    Bernard Shaw

Yorum yap

Yazılım için teşekkürler.

Yorum yap

yazılımda emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

yazılımda emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

Buradan devam edin.
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...d.php?p=415478

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X