• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TRT;NTV vb maç esnasında şifreye geçen kanalları nasıl seyredebilirim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TRT;NTV vb maç esnasında şifreye geçen kanalları nasıl seyredebilirim

Arkadaşlar,Bir akrabam Beko-BS 570 DCI almış ama maçları seyredemiyormuş.Bildiğiniz gibi çanakta ;TRT;NTV vb kanallar maç esnasında şifreye geçmekte ve bu maçları seyredemiyoruz..(Digitürk ve Dsmartı kastetmiyorum) Bu kanalların şifrelerini nasıl girebiliriz yardımcı olursanız seviniriz..Teşekkürler..

1.86 yazılımını yükle

Yorum yap

aligok1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      1.86 yazılımını yükle
      1.86 yazılımını nasıl yükleyeceğiz ve bu yazılımı nerden bulacağız..teşekkürler

Yorum yap

2000 hd tv de şifreye geçen trt yi izlemek için hangi yazılımı atmalıyız teşekkürler

Yorum yap

Beko servisi

Arkadaşlar Beko nun resmi sitesinde sorunumu dile getirdim..NTV,TRT gibi kanalları şifreye geçtiğimde seyredemediğimi ve ne yapmam gerektiğini sordum.Cevap aynen şöyle:''Ürün yazılımında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.Belirttiğiniz kanallar şifreli yayına geçtiği takdirde kart kullanımı önerilmektedir.
          Bu durum yayından kaynaklanmaktadır.

Ben bişi anlamadım:nebileyim.Lütfen konuyu bilen arkadaşlar bize yardım edebilirmi:alsana:ntv ve trt nin şifreli yayınlarını seyretmek için kartmı almamız gerekiyor..ve nasıl bir kart?:alalal:
          Teşekkkürler..
          Sevgi ve saygıyla kalın..

Yorum yap

METEHAN__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşlar Beko nun resmi sitesinde sorunumu dile getirdim..NTV,TRT gibi kanalları şifreye geçtiğimde seyredemediğimi ve ne yapmam gerektiğini sordum.Cevap aynen şöyle:''Ürün yazılımında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.Belirttiğiniz kanallar şifreli yayına geçtiği takdirde kart kullanımı önerilmektedir.
            Bu durum yayından kaynaklanmaktadır.

Ben bişi anlamadım:nebileyim.Lütfen konuyu bilen arkadaşlar bize yardım edebilirmi:alsana:ntv ve trt nin şifreli yayınlarını seyretmek için kartmı almamız gerekiyor..ve nasıl bir kart?:alalal:
            Teşekkkürler..
            Sevgi ve saygıyla kalın..
            Piyasada bulunan yasal bir cihazın, yasal olmayan bir paylaşıma izin verebileceğini beklemiyorsunuz sanırım. Vatandaş size bunu anlatmaya çalışmış.

http://www.mach1digital.com/mach1for...48&postcount=5

Burayı inceleyin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Piyasada bulunan yasal bir cihazın, yasal olmayan bir paylaşıma izin verebileceğini beklemiyorsunuz sanırım. Vatandaş size bunu anlatmaya çalışmış.

http://www.mach1digital.com/mach1for...48&postcount=5

Burayı inceleyin.
              üstad şunu anlamak gerekir,
              1-Beko yasal ise diğer uydu alıcıları yasal değilmi..Diğer uydu alıcıları ile şifre girilerek maç seyredebiliyoruz.şifre derken o tv lerin yasal internet sitelerinden verilen şifreyi kastediyorum(Tabii model farklılıklarını gözardı ederek söyledim)
              2-bir modül yuvası var ama modül yok kart alsan okuyacak bir alet yok.Ben aslında bunu kastettimYani karta bir para verecen sonrada onun için bir modül alacan birde ona para verecen sonuçda hani derlar ya astarı yüzünden pahalı diye:ters:
              Aslında akrabama çok kızdım ama neyse..? ne diyiim.
              İşin garip tarafım hala formulayı seyredemiyoruz...üffff ya:alalal:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X