• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus QNEC 14.02.08 Premiere Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• daha önce ki mesajlarında yazıyor cx olan modeli imiş.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• cihaz ye 2000 cx süper plus kardeş

Yorum yap

• break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        cihaz ye 2000 cx süper plus kardeş
        akadaşım kumandyı al menuye bas cıhaz bılgileri bölumune gel ordaki cıhaz ve versiyon bölümüne gel okey le eger cıhaz bilgisi görünüyorsa onu buraya yaz görünmüyorsa kumandanın kırmızı tuşşuna bas 1 2 3 4 yap bilgiler ortaya cıkar o bilgilreri yaz bu durumda emü etkisizdir aktiv etmek kumandanın kırmızı tuşşuna bas 1 2 3 4 yap aktiv olur iyi geceler
        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• benim bir sorunum var dün sifresiz 10 kanali sifreli kanallarin önüne alayim dedim (liste tüm kanallarda idi) aldi ama daha sonra menüden cikmadi kilitlendi kaldi iki defa denedim aynisi oldu sorun nerde acaba
          cihaz imzada yazili
          cevap ve yardimlariniz icin simdiden tesekkürler
          Saga ceviriyorum dogu sola ceviriyorum bati türkiyede almanci burda yabanci benim hobim bu antenci.:helal:

Yorum yap

• arkadaşım cihaz bilgileri kısmında aşağıdakiler yazıyor emu yazılımını attım cihazı bootladı
            ancak *** dosyasını atmaya çalıştığımda ******* güncellemek istiyormusunuz diyor evet diyorum hatalı yada yanlış dosya diyor
            next ye 2000 cx süper plus QNEC 117.26 02/14/08
            SB3-D S4R32
            TK0C1N0 hhiK 01/10/08
            B001c-B001e 01.06 HS01.00

Yorum yap

• tasarım ustanın imzasında var onu indir zipten çıkart sarı klasörün içindekini usb nin içine at .bir daha dene
              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
              VU+ SOLO 2
              Popcorn Hour A-210

Yorum yap

• ya kardeş en az 4 kere denedim hata mesajı veriyor anlamadım bende bir tek tek şurdan şunu şurdan şunu al diyiverin hele gari valla kafayı sıyırcam ya

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Usb ile atacaksanız tabiki oradaki işlemi yapmanıza gerek yok. Dosyaları indirdikten sonra zipten ve klasörden çıkartın öyle usb belleğin içerisine atın. Daha sonra belleği cihaza takın ve içerisine attığınız yazılım dosyasının bulun ve üzeine ok tıklayın. Yazılım doğrulama başarılı olursa kısa zamanda yükleme başlar ve biter.

Kolay gelsin.
                  Emin olmak için soruyorum.Şimdi yazılımı usbye atıp usbden ok diyerek yazılımı yükleyebiliyor muyuz? Ben rs232 diye uğraşmıştımda.Peki eski yazılımlarda geçerli mi bu?
                  Lockerz Davetiyesi için Tıklayın.

Yorum yap

• tyler78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Emin olmak için soruyorum.Şimdi yazılımı usbye atıp usbden ok diyerek yazılımı yükleyebiliyor muyuz? Ben rs232 diye uğraşmıştımda.Peki eski yazılımlarda geçerli mi bu?
                    eğer cihazın next in super plus serisi ve usb çıkışı varsa yükarıda yazdığın gibi yazılım.softcam,kanal listesi atabilir, mp3 dinleyebilir jpeg slayt izleyebilirsin.
                    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                    VU+ SOLO 2
                    Popcorn Hour A-210

Yorum yap

• teşekkürler.

Yorum yap

• arkadaşlar iyi akşamlar daha öncede dediğim gibi ben de ye 2000 cx süper plus var usb li burada söylediğiniz yazılımı atıyorum ancak hala hata mesajı veriyor. bu aşağıda yazanları aynen uyguluyorum fakat genede olmuyor şunu tam olarak bir açıklayan babayiğit yokmu

Tasarım tafarından gönderildi
                        Usb ile atacaksanız tabiki oradaki işlemi yapmanıza gerek yok. Dosyaları indirdikten sonra zipten ve klasörden çıkartın öyle usb belleğin içerisine atın. Daha sonra belleği cihaza takın ve içerisine attığınız yazılım dosyasının bulun ve üzeine ok tıklayın. Yazılım doğrulama başarılı olursa kısa zamanda yükleme başlar ve biter.

Yorum yap

• break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar iyi akşamlar daha öncede dediğim gibi ben de ye 2000 cx süper plus var usb li burada söylediğiniz yazılımı atıyorum ancak hala hata mesajı veriyor. bu aşağıda yazanları aynen uyguluyorum fakat genede olmuyor şunu tam olarak bir açıklayan babayiğit yokmu

Tasarım tafarından gönderildi
                          eger hata mesajı verıyorsa ya yazılım yanlıştır yada yanlış bir islem vardır cıhaz bilgini vede yuklemeye çalıştıgın yazılım bilginönceki mesajlarında bu oldugu görülüyornext ye 2000 cx süper plus QNEC 117.26 02/14/08 cıhazın da son yazılım yüklü keymi yüklemeye calışıyorsun

Yorum yap

• evet *** yüklemeye çalışıyorum

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 Next_2000Softcam_010408.zip Bu dosyayı indir ve zıpten çıkar USB belleğe at,daha sonra USB belleği cihaza tak,attğın dosyayı bul ok yap yalnız dosyadan çıkmış halini tıkla tamamdır

Yorum yap

• onu nereden bulacam yardımcı olurmusun
                                link yollarsan sevinirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X