• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TF-530 Yazılımı Güncelleme (Kullanma Kılavuzu)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

memoli81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bendeki ip no buydu bununla 10.0.0.5 cihazdaki gözükenle bunu internet sayfasına girdim direk açtı bence buna göre yapın ip noyu artık sizin kaç olursa 10.0.0.2 de olabilir iyice bakın...
    walla ben bir 0 yerine 000 yazıyordum aynı cihazda verdiği gibi olmuyordu.senin dediğin gibi yaptım tek 0 la olay çözüldü ve çok rahat şekilde yazılımı attım.teşekkür ederim.

Yorum yap

hakhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaslar pekı baglantı yapmak ıcın siwich kullansak hap'ın yerine oluyormu bilgilendirirseniz sevinirim saygılar...
      modem 4 portlumu ?

Yorum yap

memoli81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        modem 4 portlumu ?
        evet modem 4 portlu ama 4 üde dolu onun ıcın nasıl yapabılırım saygılar...
        YÜRÜYOR
        yürüyor yalnız gidiyor
        hayatı vermedi can, ona
        kalbini dinledi gel dedi, ona
        dağ, deniz ve nehir
        düşündü gideyim
        mutlu etmedi bu dünya beni
        bulacakmıyım acaba bir yer
        ağrısız içine yatacağım
        bir toprak gitsem mi acaba
        olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

hakhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          evet modem 4 portlu ama 4 üde dolu onun ıcın nasıl yapabılırım saygılar...

arkadaşım sadece yazılım için kullanacaksan modemden bir hattı cıkar 10 dk lığına yazılım bittikten sonra tekrar hattı tak ama devamlı kulanacaksan
          4lü swich al bir tane modemin 8li olmuş olur

Yorum yap

evet birini çıkar tak 3 dakikada biter..

Yorum yap

sorunum su modem benım evımde degıl komsunun evınde ve sureklı kullanıcam swıch uzerındenden yazılım atabılıyormuyuz benım ıcın onemlı olan bu saygılar...
              YÜRÜYOR
              yürüyor yalnız gidiyor
              hayatı vermedi can, ona
              kalbini dinledi gel dedi, ona
              dağ, deniz ve nehir
              düşündü gideyim
              mutlu etmedi bu dünya beni
              bulacakmıyım acaba bir yer
              ağrısız içine yatacağım
              bir toprak gitsem mi acaba
              olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

bağlantı kurdum yazılım yukluyor gözüküyor login sayfasıda cıkıyor ama cihaz yazılım almıyor ne yaptıysam yazılım atamadım

cihaz kapanıp acılmıyor acılıp kapanılması gerekmiyormu

DVBUIPAR_RBL_V2.0.bin

bu yazılımın atıldığını nasıl anlarım bunu atmadan diğer yazılımı atamayız değilmi

Yorum yap

arkadaşım ilk yazılımda cihaz açılıp kapanmaz yükleyip yüklemediğini cihazdan göremezsin eğer wap sayfası sonuna kadar yüklemeyi yapıyorsa yazılımatılmışdemektir yazılım atıldıktan sonra sayfa kapanır ondan sonra ikinci yazılımı atabilirsin
                  Vu+duo Wetek play2
                  120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
                  :manga:

Yorum yap

mental1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşım ilk yazılımda cihaz açılıp kapanmaz yükleyip yüklemediğini cihazdan göremezsin eğer wap sayfası sonuna kadar yüklemeyi yapıyorsa yazılımatılmışdemektir yazılım atıldıktan sonra sayfa kapanır ondan sonra ikinci yazılımı atabilirsin

ha söyle dostum teşekkürler öğrenmek istediğim buydu yani ilk yazılım TF-530 attığımızda cihazda belli oluyormu atılıp atılmadığı.çünkü talimatta cihazınız yeniden acılacak diyor oysa ben 10 kere attım belki exprolerde sonuna kadar sayıyor ama cihazda hiç bir belirti yok onu öğrenmek istiyordum

teşekkürler

Yorum yap

arkadaslar tf 530 u atmadan yenı yazılımı mesela 7.9.2006 yı atsak ne olur her yenı yazılımda tf 530 guncelleme yapacakmıyız

Yorum yap

ve dırekt olarak ethernet ustunden yazılım atılmıyormu ılla rs 232 gereklımı

Yorum yap

WARRIOR2003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaslar tf 530 u atmadan yenı yazılımı mesela 7.9.2006 yı atsak ne olur her yenı yazılımda tf 530 guncelleme yapacakmıyız

arkadaşım tf-530 cipin özelliğini değiştiriyor onu atmadan normal yazılımı atamassın

usb den yazılım atılmaz cunku cihazda usb girişi yok com giriş var

Yorum yap

arkadaşlar bana yardım edin trükchem yazim ii del sorun şu netvor ayarlarına giriörum dhcp e geliorum tamam diörum surekli (found faled) diöor neden olabilir bilgisayarla cihaz arsıta balantı ıchın capras kablo kulanyorum

Yorum yap

adan69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hocam harika anlatmissiniz yanliz benim sorunum surda basliyor.cihaz bana soyle bir ip verdi 192.168.168.100 ben (DHCP) yada(STATIC) yapsamda her iki durumdada bir sey olmuyor butun ip ve benzeri olaylari cihaz kendisi yapti tabiki bende verdigi ip ile explorer ile net'e baglanamiyorum sonrada bir ilerleme olmuyor takilip kaliyorum
                              aynı sorun bende de var explorer baqlanmıyo
                              bırde bu capraz kablo dedıqınız normal ethernet kablosu deqılmı

Yorum yap

cıhazın buldqu ıp bu 192.168.168.100
                                ama explorer bunu acmıyo

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X