• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

konu açılması hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• konu açılması hk.

sayın yetkililer sizlerden ricam ilgilenirseniz iyi olur yeni üye olan arkadaşlar ilgisiz yerlerde kono açıyorlar
    yeni üye olan arkadaşlarımızı ilgili konulara yönlendiriseniz iyi olur mesala emu bölümünde yeni üye yazılım istiyor veya şifreleme bölümünde yazılım istiyor bunun gibi ilgisiz yerlerde konu açılıyor simdiden teşekkür ederim saygılar sevgiler

not: kart paylaşım bölümünde
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Tüm mesajlara aynı anda yetişemiyoruz. Siz değerli üyelerimizden isteğimiz avatarınızın en alt kısmında yer alan(kurallara aykırı mesaj bildir) butonuna basarak durumu belirtmeniz.

Yorum yap

azimkar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Tüm mesajlara aynı anda yetişemiyoruz. Siz değerli üyelerimizden isteğimiz avatarınızın en alt kısmında yer alan(kurallara aykırı mesaj bildir) butonuna basarak durumu belirtmeniz.
      ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum sizde haklısınız
      üye sayısı 58 bini geçmiş hangi birisine yetişeceksiniz
      bizler gördüğüz kadarıyla uyarıyoruz kişiler araştırmadan hemen her şeyin olmasını istiyorlar bundan sonra dediğiniz gibi yaparım tabiki bizler sizler
      yardımlaşacağız artık bizde aileden sayılırız siteye
      girmediğim zaman kendimde boşluk hissediyorum
      tekrar teşekkür ediyorum saygılar sevgiler
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Zaten ilgisiz yerlere açılan konular görülünce genelde ilgili alana taşınıp bilgi veriliyor

Yorum yap

Üyeler olarak biraz daha duyarlı olmak gerekiyor. Forumun tertip ve düzeni açısından.

Yorum yap

katılıyorum.ozaman herkes aradığı şeye daha kolay ulaşabilir.ama acemi olduklarından kaynaklanıtor.yoksa o arkadaşlarda bu hataya düşmek istemezler.aslında acemiler için bir bölüm oluşturulsa,konu nasıl nereye ne şekilde açılır gibi.forumu daha kolay kullanmak adına faydalı olur diye düşünüyorum.gerçi biraz dikkat eden doğru yolu buluyor ama.bizim milletimiz biraz sabırsız ya o bakımdan.araştırmak yerine hazıra konmak gibi neyse herkese saygılar
            --------Eller bene beg diyormuş nedim,
            ben senin bene bir ola deyişini istirem.
            ---------

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X