• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 YE Super Plus runP hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

velican Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar NDSli yazılımları boşuna kullanmayın dsmart kartı bloke oluyor benim başıma geldi
    Bugüne kadar herhangi bir problem yaşamadım
    cx te 114 65
    cıs ta 115 51 atılı güzel çalışıyor,bilginize
    Saygılarımla.
    Üstat Elektronik.

Yorum yap

velican Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşlar NDSli yazılımları boşuna kullanmayın dsmart kartı bloke oluyor benim başıma geldi
      ben biraz acemiyim. NDS li yazılım nedir?
      Bir yazılımın NDS li olup olmadığını nasıl anlarım?

Yorum yap

inceo Nickli Üyeden Alıntı
        cevap verebilecek bir arkadaş var mı acaba?

Yorum yap

inceo Nickli Üyeden Alıntı
          Selam bir önceki mesajıma bakarsan görürsün
          ayrıca d smart tın kartı ile deneyebilirsin,saygılar.
          Üstat Elektronik.

Yorum yap

ekrem956 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Selam bir önceki mesajıma bakarsan görürsün
            ayrıca d smart tın kartı ile deneyebilirsin,saygılar.
            dsmart yanlızca kart satıyomuki kardeşim adamlar makinayı alana kartı veriyo zaten dsmart makinası olanda ordan seyreder zaten illa next cihazamı kartı takıp seyretmek saçma sapan bi istek ayrıca kartlar bloke oluyo kartı degişmek gerekiyo ozaman

Yorum yap

orkunoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              dsmart yanlızca kart satıyomuki kardeşim adamlar makinayı alana kartı veriyo zaten dsmart makinası olanda ordan seyreder zaten illa next cihazamı kartı takıp seyretmek saçma sapan bi istek ayrıca kartlar bloke oluyo kartı degişmek gerekiyo ozaman
              Cevabım inceo yadır siz farklı bir şeyden bahsediyorsunuz yazılanları iyi okumanızı öneririm.

Saygılarımla.
              Üstat Elektronik.

Yorum yap

bencede farkli seyler yaziyorsunuz Konu RUNP hatasi. arkadas cok dogru soylemis haklida yeni cihazlarda RUNP hatasi cozulmuyor.
                eski yazılımı yukledim RUNP dedi boot modunda yeni yazılım yukledim makine eski haline geldi sonra bu seferde boot modunda eski yazilimi yukledim sonuc yine RUNP. kurtarmak icin tekrar en son surumu yukledim makine kurtuldu . ama ben eski yazilimi yuklemek istiyorum
                elektronikciyede gittim sonuc ayni eski yazlim yuklenmez bunlara dediler.
                simdi bu sorunu nasil cozecegimi bilen arkadaslar varsa paylasirlarsa gercekten cok memmun olurum
                tesekkurler

Yorum yap

halodayi Nickli Üyeden Alıntı
                  bencede farkli seyler yaziyorsunuz Konu RUNP hatasi. arkadas cok dogru soylemis haklida yeni cihazlarda RUNP hatasi cozulmuyor.
                  eski yazılımı yukledim RUNP dedi boot modunda yeni yazılım yukledim makine eski haline geldi sonra bu seferde boot modunda eski yazilimi yukledim sonuc yine RUNP. kurtarmak icin tekrar en son surumu yukledim makine kurtuldu . ama ben eski yazilimi yuklemek istiyorum
                  elektronikciyede gittim sonuc ayni eski yazlim yuklenmez bunlara dediler.
                  simdi bu sorunu nasil cozecegimi bilen arkadaslar varsa paylasirlarsa gercekten cok memmun olurum
                  tesekkurler
                  RunP hatası için aşağıdaki yazılımı deneyin.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=36865

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    RunP hatası için aşağıdaki yazılımı deneyin.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=36865
                    üstat slm nasılsın geçen gün siyah kasa bir cx aldık sıfır ıctımai tv için verilen yazılımı atmak istedim runp yazıp kaldı? cihazdan cihaza yazılım atarak düzelltim yanlız bu siyah kasa yeni cihaz ve gri kasa eski cihazda arka panelde değişiklikler var gördüğüm kadarıyla siyah kasaya rs232 portunun üzerine zigbe wiralles için yer açılmış resimleri eklerim.
                    VESTEL UD9200 4K LED TV
                    ARÇELİK 32" LED TV
                    2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Resimleri akşam cep tfn'la çektim. üsteki resimler yeni siyah kasaya ait.

VESTEL UD9200 4K LED TV
                      ARÇELİK 32" LED TV
                      2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X