• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

msn 8 hata veriyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• msn 8 hata veriyor

hata şu parametre hatalı diyor ve bir sure sonra bilgisayar kitleniyor
    sebebi nedir şimdiden teşekkurler

edimek Nickli Üyeden Alıntı
    hata şu parametre hatalı diyor ve bir sure sonra bilgisayar kitleniyor
    sebebi nedir şimdiden teşekkurler
    msn 8,0 için resmi sayfasında hiç bir bilgi yoktur, http://status.messenger.msn.com/Xp/D...aspx?mkt=tr-tr

bu proğramu kullanmayınız, en son sürümmü 7,5 aşağıdaki linkdedir.

http://cdn.messenger.msn.com/xp/down...aspx?mkt=tr-tr

saygılar.
    www.teknoshare.com

Yorum yap

msn 8.0

bilgi için saol hocam

Yorum yap

msn 7 0 kur ben 7 5 kurdum msn de kameradan görüntü var ses yok 7 5 hata veriyor 7 0 kurdum ses problemi kalmadı 7 0 şöyle yazıyo kamera ve ses sihirbazında mikrofonun şimdi aktif deyil aktif yapalımmı sorusu cıkıyor bende tamam diyorum ses acılıyor bu msn 7 5 yok sorunlu mikrofonla konuşucaksanız ben 7 0 kurun derim en eyisi saygılar

Yorum yap

arkadasim hale kullanmaya calisiy<orsun
          Msn Messenger 8.0 FAKE Bilgisayar Korsanları Milyonlarca kişinin kullandığı, MSN Messengerin kullanılmasını fırsat bilen Hackerler kullanıcıların kimliğini ve şifresini ele ge&#231;irmek i&#231;in yeni s&#252;r&#252;m icat etti. E-Postalarla MSN Messengerin yeni s&#252;r&#252;m&#252; 8.0 &#231;ıktı diye mailler g&#246;nderen korsanlar bu yolla şifre ve kimlik bilgilerini ele ge&#231;irme peşinde. Bu s&#252;r&#252;m&#252; kesinlikle y&#252;klemeyiniz veya giriş yapmayınız son s&#252;r&#252;m 7.5 tir. Kaynak: İnternethaber.com. ...

Yorum yap

Microsoft Msn 8 Versiyuonu Yalanladi Kesinlikle Kullanmayin!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X