• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Constant Dcw Keylerle İlgili Genel Bölüm [K.e.y Eklemeyiniz!]

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dolgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni verilen keylerle ugraştım on tv açamadım yardımcı olursanız sevinim üsdatlar saygılar cıs süper pulus
    kardeş bugün akşam üstü dcw ke.yler geldi ama fazla dayanmadi kisacasi ke.yler çöktü açmaz boşa uğraşma kendini yorma

Yorum yap

• bu ke.yleri hangi bölüme yazıyoruz dcw diye biryer göremedim

Yorum yap

• matator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bu ke.yleri hangi bölüme yazıyoruz dcw diye biryer göremedim
        cihazın marka ve modeli ne ise o bölüme bakmanı tavsiye ederim.. veya emu softcam bolumunden guncel ke.y dosyası yukle

zaten orda acıklamasıda yazar

Yorum yap

• slm üstadlar yahu bu on gold tv yi 9000 x cam ultrada nasıl izleriz id si nedir bir bilen varsa yardım pls

Yorum yap

• on tv izleyemiyom bi yardım ağalar

adalı54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            slm üstadlar yahu bu on gold tv yi 9000 x cam ultrada nasıl izleriz id si nedir bir bilen varsa yardım pls
            yav arkadaşlar yeni id yazıyom ama 4 haneli bir satır fazla gelio bo 9000 x cam ultraya son satıra ne yazcaz varsa bilen bi yardım etsin acemiye

Yorum yap

• adalı54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              slm üstadlar yahu bu on gold tv yi 9000 x cam ultrada nasıl izleriz id si nedir bir bilen varsa yardım pls
              EMU KE.yler bolumune bak orada softcam dosyası var onun ıcınde yazıyor

Yorum yap

• çöktü

yav arkadaşlar yeni id yazıyom ama 4 haneli bir satır fazla gelio bo 9000 x cam ultraya son satıra ne yazcaz varsa bilen bi yardım etsin acemiye
                arkadaşlar boşuna uğraşmayın dün geldi 15 dakikada çöktüdunkes:

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• edit..

Yorum yap

• *** on TV Diamond & Gold (13E/5W) Constant ****

Re: [down]*** on TV Diamond & Gold (13E/5W) Constant ****
                      AL DOWN

Yorum yap

• bu .......silver on tv nin frekansı nedir acaba bilgi verirseniz memnun olurum teşekkürler

Yorum yap

• s e x Gold & Diamon Tv 11411 H 27500 3/4 :

kuscuali67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bu .......silver on tv nin frekansı nedir acaba bilgi verirseniz memnun olurum teşekkürler
                          s e x Gold & Diamon Tv

11411 H 27500 3/4 : S**Viev ON TV
                          *** on TV CCW ****__Eurobird 9 (9.0E) - 11938 H - 27500 3/4
                          *** on TV CCW ****
                          Eurobird 9 (9.0E) - 11938 H - 27500 3/4

0628:000000:03E6:0100:1D50::BBEF5A04DA350B1A8F9D1D 494B0C5CB3 ;*** On TV Silver

:mzk:

Yorum yap

• açık değil arkadaşla denedim teşekürler

Yorum yap

• Tasarım üstad son verdiğin gold ve diamond cw ******* için teşekkürler, dünde ve bugünde güncel ******* girdiğimde gold u açmıyor , hatta softcam attım yine açmıyor 2 gün öncekilerinde açıyordu acaba bir yerde hatamı yapıyorum... teşekkürler...

Yorum yap

• Şuan tüm yayınlar açık bende. Siz kendi girdiğiniz k.e.yleri kontrol edin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X