• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

flash sökmeden YAZMAK İÇİN jtag ile yükleme(nasıl yapılır,nasıl yüklenir)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Sansui Sf-5000 Jtag Lazim Saygilar

Yorum yap

Slm arkadaşlar yukariki msj larda resimleri ve devre şeması bulunan j tag ların hangisi daha kullanışlıdır acaba bu konuda bana acilen yardımcı olabilirmisiniz eğer yapan var ise hazır en kullanışlısından almak istiyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşk ederim...
      Türksat,Hotbirt,Hispasat,EutelsatW3,EutelsatW2
      BlueForce®

Yorum yap

realuydu Nickli Üyeden Alıntı
        Sansui Sf-5000 Jtag Lazim Saygilar
        dump mı lazım ?
        jtag yazmışsın?
        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

guzel konu

arkadaslar devre guzel ve basarılı emegi gecenlere tesekkurler

Yorum yap

öncelikle herkese tesekur edıyorum arkadaslar yt 8000 serısınde flası sokup dıger cıhaca takıp programlıya bılılırmıyız.

Yorum yap

jtag programlayici ile pc arasinda iletisim kurulmuyor yani flas bilgilerini okumuyor. 3 ayri pc de denedim ayni hepsi xp sevis pack2 kullaniyor bununla bi alakasi olabilirmi

Yorum yap

servispac la alakası yok arkadaşım sen başka bir hata yapıyorsundur cihazın ve flaşın markası yazarsan daha çabuk yardım alırsın sevgiler

Yorum yap

slm
                  nbr
                  Yorum yap

kardeş ben bunun devresizini kendim yaptım vede onunde 8888 yazan next2001dacı cıhaza flash dump attım gayet güzel oldu cihaz takır takır çalışiyor ayrıca bunları xp sp2 yüklü laptopumda yaptım....

Yorum yap

Selan arkadaşlar. sizin verdiğiniz jtag bilgileri sayesinde bir arkadaşın da yardımıyla telkom 720cı makinamın init problemini çözdüm.site emektarlarına ve bu konuyla sadece bir teşekkür için emek sarfeden tüm üyelere sonsuz teşekkürler ederim.

Yorum yap

Paylaşımlardan dolayı herkeze teşekkür ediyorum.
                        saygılarımla.
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

xp sp2 laptopda programları çalıştırabilmek için özelliklere girip o programın win98 me uyumlu olduğunu göstermek gerekiyor.

Yorum yap

bazan hata verebiliyor xp

Yorum yap

arkadaslar su isi aciklarmisiniz ?
                              pc'yi nasil next'e bagliyorum ?
                              rs 232 kabloyla mi ?

Yorum yap

tvgozde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Sunny C serisi Jtag girişi olmayan cihazların jtag girişleri nasıl oluyor bu konuda herhangi bir bilgi ve şema varmı ??
                                Sevgili kardesiim bende Next8000xcam bunun Tamirini nasil onerisin
                                makina acilmiyor cizgili isiklar inip inip kalkiyor
                                Saygilar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X