• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

showtv gostermiyor

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• showtv gostermiyor

selam arkadaslar ben nexs 8000xcamplus kullaniyorum bu yeni daha oncelleri seyrettiyim bazi kannallari turksat,taki kannalari ozellikle showtv seyredemez oldum vede cihazda sinyal seviyse gittikce dusuyor ben arastirma yaptim yeni cikan softwarelerden kaynaklandigini soylediler acaba siz deyerli ustatlar ne dsunuyorsunuz bu konuda bir fikriniz varmi eyer yeni softwareden diyorsaniz bu sorunlar eskilerini nerden bula bilirim saygilar sunarim simdiden

dundar34 Nickli Üyeden Alıntı
    selam arkadaslar ben nexs 8000xcamplus kullaniyorum bu yeni daha oncelleri seyrettiyim bazi kannallari turksat,taki kannalari ozellikle showtv seyredemez oldum vede cihazda sinyal seviyse gittikce dusuyor ben arastirma yaptim yeni cikan softwarelerden kaynaklandigini soylediler acaba siz deyerli ustatlar ne dsunuyorsunuz bu konuda bir fikriniz varmi eyer yeni softwareden diyorsaniz bu sorunlar eskilerini nerden bula bilirim saygilar sunarim simdiden
    Arkadaslar Yazılımlarda boyle bir sorun yok siz Canak anteni ve tehsisatınızı kontrol ettirin ..

Yorum yap

sevgili dostum dun butun gun urastim dedyin gibi anten ve kablori sonuc sifir

Yorum yap

arkadaşım lnb ayarın kontrol et.şuan bende türksatta bazı kanallarda yayın alamadım.lnb sağ sol yaparak düzelttim.bilgine

Yorum yap

tesekurler atmaca onuda yaptim

Yorum yap

arkadaşım o zaman tp yi sil tekrar yaz arat.tp çakışması olabilir.

Yorum yap

tesekurler atmaca bunu yapmamisti iste simdi hemen deneyeyim simdi saygilar

Yorum yap

arkadaşim 2 kez reset atarsan duzelir

Yorum yap

evet arkadaşlar
                  show tv kanalı geç açılıyor bende 8000 x cam var aynı sorun bendede var ve hatta starda aynı sorun var bunu frekansla oynuyarak düzelte bilirsiniz
                  mesela örnek frekansımız 17994 bunu 17992 veya 17995 gibi yaparsak düzelir
                  saygılar sunuyorum

Yorum yap

dundar arkadaş sonuç yok mu ?
                    UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

ayarların kontrol et dündar arkadaş

Yorum yap

dundar34 Nickli Üyeden Alıntı
                        Bu kanal bende sorunsuz sinyal kalitesi %100 olarak geliyor. Kullandığın kabloyu ve LNB'ni kontrol et. Gerekirse başka bir LNB ile dene birde ayarlardan LNB'ni Universal LNB olarak seç.

Yorum yap

var eko67 sonuca ulastim antenin yerini deyistirerek sonuca ulastum simdi hepsi super oldu selamlar

Yorum yap

sorun hallolduğuna göre konu kapanmıştır...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X