• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sagem star diigital receiver yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sagem star diigital receiver yardım

arkadaşlar elimde star digital zamanından kalma çalışan bi alet var.ama nedense bu alette ben sadece 5 tane kanal bulabiliyorum.buna normal diger kanalları da nasıl ekleyebilirim.

Merhaba slm dostum..
    İyi akşamlar..
    5 tane kanal neyine yetmiyor zamanında babalarımız dedelerimiz ebelerimiz tek kanal ile idare ediyordu..:yess:

Sen o beş kanal kotasına star -show - atv-kanal d-birde spice plantumu :kiskis: :kiskis: ayarla yeter başka ne izlicen:gtr: :gtr::hangiiisi
    Şaka maka yaw o aletler dırık tutmuyo yazılım var ama gene tp 1 gösteriyo bir kanalı alsa diğerini almıyo turksattati 120 küsür kanalın hepsini almaz ama yinede 70-80 kadarını alması lazım hatan vardır bir yerde serkan abi..
    11734 H 3291 giripte tarattınmı birde stardan dene oke..
    :yazyaz:
    H a R i K a G e N c ©

FİNEST

Yorum yap

ulen harikagenç faydalı bişi yazsan ölürdün demi.yarın sen benim leblebileri göndermede sorcam ben sana.

Yorum yap

arkadaşlar cihaza aramak istediginiz kanalın frekansı yerine girilen sembol nosuyla buluyor kanalı fakat kanalı kaydettigimde dger kanallar kayboluyor.sadece buldukları kalıyor.kafayı yedirtecek bana

Yorum yap

arkadaşlar bana bu cihaz'ın programı'nı ve açıklamasını gönderebilirmisiniz?
          yardımcı olursanız sevinirim !!!!!!

Yorum yap

Eskiden o cihazlarla onda çalışan kartlarla epey uğraşmıştık vallada hepsini unuttuk gitti ispanyol yazılımları vardı uygun modele atınca hotbird hispesat vs taranabiliyordu 3130 lar gerçekten unuttum o olayları eski forumlarda yazılanlar digital sistemde beceriksizlerde vardı sagemler hakkında ama onlarda hep siteler çökünce vs ya uçtu yada eski diye silindi gitti türkçe 1-2 site vardı o cihazlara atılacak yazılımlar olan adını hatırlarsam yazarım buraya..
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

www.turkdata.com biri bu idi ama kapalı şu anda orda yazılımlar filan vardı
              diğeride buydu hatırladım
              http://www.denizelektronik.com/sagem3130.htm

turksatta yanlış hatırlamıyorsam belli değer altlarını almıyordu o cihaz yani boşa kasma olmazsa
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

STAR DIGITAL-SAGEM...30-32 arası kanala razıysanız işte çözüm...

bende de var bu cihazdan...
                sevgili arkadaşlar bu cihazın aynısı bende de var ve şu an zaten bana yetecek kadar yayın alabiliyorum..ayrıca avrupasıyla beraber 200-250 küsür kanal var.ama uzun süre seyretmeyince ve o uyduda frekanslar değişince 5-6 kanala düşüyor.zaten menual frekans girişi yaparsan sr:3000 den aşağısını almıyor.mesela olay tv sr:2950 olmuyor.onun için bu kanalı veya benzeri sr olanları 3000 den aşağı ise bekleme..taratmayı elindeki çanak sayısını belirterek yap...ve manuel ayarlara girmeden direk"TARAMA" SEÇ..zaten çanak sayısına göre olacağı için 15-35 dakika sürüyor(kalp hastalığın yoksa görürsün,varsa görürler..(!))ve işlem tamamlandı çıkıyor.yani işin özü bu aklı kıt makinalara taratmayı elle sr. girerek yaptırısanız 3000'deen yukarı olacak..yoksa oto taratma yapacaksınız.ha bir de yükleme kısmına girdikten sonra bu işler oluyor..ardınden bireysel+ok.anten 1 türk+ok..anten 2(varsa +ok..yoksa anten seçeneğiniz 1 yapıp sadece olanından devam edin ve sr tarama değil,normal tarama+ok..çorba olmadı inşallah...kolay gelsin..cevap beklerim...saygılar...
                İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
                CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
                KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
                ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X