• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yasal d smart seyredebilirmiyiz?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yasal d smart seyredebilirmiyiz?

slm arkadaslar bende next2000 hd cihaz var gayet memnunum d smart seyretmek istiyorum özellikle euro fotbool kanalı yasal yolla 2000 hd cihazımla seyretme imkanımvarmı?

izleyemzsin dostum,kart yanar,D-Smart kartları sadece kendi çihazında açar,he açmaz değil açarsın ama 1 saat sonra kart yanar yeniside sanırım 100 tl civarında sakın kart falan takma 2000 hd , ama yasal Dijitürk kartını izleye bilirsin saygılar
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

arkadaşım yaklaşık iki yıl seyretmeme izin verdiler next 2000 cıs super plusta euro futbol kanalı için hakkımı aramaya kalktığım için 1 gecede bloke ettiler ne tesadüf ki kanalı açtıkları günün akşamı bunu yaptılar. şikayette bulunmayacaksan izin verebilirler belki...

Yorum yap

kullukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşım yaklaşık iki yıl seyretmeme izin verdiler next 2000 cıs super plusta euro futbol kanalı için hakkımı aramaya kalktığım için 1 gecede bloke ettiler ne tesadüf ki kanalı açtıkları günün akşamı bunu yaptılar. şikayette bulunmayacaksan izin verebilirler belki...
        o nasıl oluyor izin verme falan,bende yasal kart var ama ne 9000 ultrada ne 2000 hd izleyebiliyorum
        2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Arkadaşım bendede yasal kart var. uygun yazılımla seyrediliyor next 2000 cıs super plusta. izin verme ise kartı bir gün bile makineden çıkarmadım sinema paketi üyesiyim.ne zaman hakkımı aradım bloke ettiler

Yorum yap

geçmiş olsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X