• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Irdeto2 Kéyler İle İlgili Sorunlar Görüşler.(Bu Başlıktan Devam Edelim.)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sulo_kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bulsat coma yeni kanallar geldi ama next 8000 x cam plus ta resim yok diyor bilgisi olan varsa seyreden varsa bi zahmet cevab versin tesekurler herkese iyi calismalar yenı gelen kanallar evro d pink plus private spice platinium 2 geldi saygilar ayrica beles izlemek guzel oluyor bulsati
    bu kanallar henüz yayına başlamadılar.
    170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

tesekurler sınyal var menude ses 1 1 gosterıyor fakat resım yok dıyor neyse BBT tv de degisti onun yerıne realıty club cıkıyor ne yapmaya calısıyor bulsat anlamadım aldıgım habere gore yakında cryptoworkse gececekmıs ırdeto cryptoworks olucakmıs olursa hapı yutarım

Yorum yap

bulsat com 12524 h 30000 frekansinda sinyal seviyesi %85 fakat o frekansta yayin yapan kanallar cak cuk yapıyor bozuk cd gibi ses cıkıyor goruntu buzlu cam gıbı bazen duzelıyor bazen aynı acaba yayında mı bı sorun var yoksa makınam mı bozuk makınam next 8000 x cam plus yazılımı ıse 15.05 en son yazılım yuklu

Yorum yap

slm arkadaslar kolay gelsin aldigim yeni habere gore bulsatcom kart degistirecek ve daha yeni paketler sunacak dolce paketleride eklenecek bulsatcom a kartı ıse Bulsat + Dolce = Bulcrypt olcak daha vazla bilgi almak isteyen arkadaslar varsa bu adrese goz atsin tabikide bulgarcasi olan arkadaslar bu arada dm sat yayına basladı hayırlı olsun bosnakca muzigin tek kanali number one ni neyse kolay gelsın kaynak ıcın adres

http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?f=7&t=10407

Yorum yap

sulo_kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            slm arkadaslar kolay gelsin aldigim yeni habere gore bulsatcom kart degistirecek ve daha yeni paketler sunacak dolce paketleride eklenecek bulsatcom a kartı ıse Bulsat + Dolce = Bulcrypt olcak daha vazla bilgi almak isteyen arkadaslar varsa bu adrese goz atsin tabikide bulgarcasi olan arkadaslar bu arada dm sat yayına basladı hayırlı olsun bosnakca muzigin tek kanali number one ni neyse kolay gelsın kaynak ıcın adres

http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?f=7&t=10407
            Verdiğiniz link rusca bu yüzden kimsenin birşey anlayacağını sanmıyorum. Eğer siz biliyorsanız çevirip, öyle paylaşın.

Yorum yap

slm hocam orda demek istiyorki dolce paketleri de eklenecekmis bulsat coma ve bulsat cart sistemini degistirecekmis galiba irdeto yerine crypto nds olucakmis yakinda anlasilir ben bulsat comdaki texnik arkadasla bir goruseyim size daha detayli bir bilgi paylasimda bulunucam su an kullandigi kart ve sifre sistemi Bulcrypt
              Griffin
              Irdeto 2 sadece Bulcrypt olucakmis hocam detayli ve saglikli bir bilgi elde ettigim zaman sizinle seve seve paylasirim saygilar iyi calismalar

Yorum yap

tşk ederim zemlak.verdiğin bilgiler için...

Yorum yap

nama zasto bate pak zapovaday ot koy grad si

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Verdiğiniz link rusca bu yüzden kimsenin birşey anlayacağını sanmıyorum. Eğer siz biliyorsanız çevirip, öyle paylaşın.
                    arkadaşın verdiği linkte rusça ile hiç alaka yok,
                    topikteki ilk mesaj romence den alıntı ve altındaki de bulgarcaya çeviri.
                    NEXT 2500 fmb - 1.50 next çanak - next lnb
                    opos 1.05 - matrix modul

Yorum yap

özden Nickli Üyeden Alıntı
                      arkadaşın verdiği linkte rusça ile hiç alaka yok,
                      topikteki ilk mesaj romence den alıntı ve altındaki de bulgarcaya çeviri.
                      Farketmez sonuçta her ikisini de anlamıyoruz.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                        Farketmez sonuçta her ikisini de anlamıyoruz.
                        sitede her ikisinide anlayan mevcut...................
                        NEXT 2500 fmb - 1.50 next çanak - next lnb
                        opos 1.05 - matrix modul

Yorum yap

basta ben anlıyorum sayın hocalar ruscada bılırım makedoncada bulgarcada azcıkta bosnakca bılırım yanı tam cevıreyım onu ve detaylı bılgı alayım texnık arkadastan bıde keylerıde alayım ondan 3 aylık aksam keylerın suresı bıttı bulsatsız kaldım bu aksam acarım yıne onu ben yeterkı keylerı versın bana

Yorum yap

Превода на Google:

RDI слот каза през май 11th, 2009 в 15:43:

Цифрови Dolce Plaforma NDS Предавам се!

РТК е подписал договор с Bultsatcom за използване BulCrypt.

От новите абонати ще получат само Dolce bulcrypt екипировка.
                            С тази промяна на графика на двете платформи ще се срещнат в смисъл, че промените са, както някои телевизионни програми да се използват simultcrypt така в неговата оферта Dolce ще намерите програми, които в момента са за нашите съседи.
                            Първата стъпка ще бъде да намерите и изтеглите програмите в HD формат.
                            Reply With Quote

turkce tercumesi arkadaslar

RDI yuvası Mayıs, 2009 11. 15:43 dedi:

Dijital Dolce Plaforma NDS pes!

RTC Bultsatcom kullanmak BulCrypt ile bir sözleşme imzaladı.

Yeni üye yalnızca Dolce bulcrypt donanımları alacaksınız.
                            Iki platform zamanlaması bu değişikliği anlamında yapılan değişiklikleri gibi bazı televizyon programları ile simultcrypt Dolce teklifi Şu anda komşularımızın için programlar bulabilirsiniz de kullanılabilecek olan bir araya gelecek.
                            İlk adım ve HD formatında indirmek programları bulmak olacak.
                            Alıntıyla yanıt ile

Yorum yap

Аха, значи все пак има доста бързо развитие... Първо като прочетох новината, че Булсатком смятат да излизат на македонския пазар, си викам "е откъде още транспондери?", като ги знам македонците какви са проклети и как изтормозиха Кейбълтел да разкара каналите с български субтитри..., значи трябва още място за македонски канали. После пък тука из форума изтече новината за кооперация с румънците и тъкмо се чудех как ще решат проблема с различното кодиране и - хоп, ново двайсет! Браво на Булсата, откъм развойна политика си ги бива! Ако можеха така и откъм техническо осигуряване да се представят... (имам предвид постоянните проблеми със субтитрите на NG, образът на БНТ и разни такива, явно има някой с ръцете в..... на съответния технически пост).

То като се замисли човек - чисто прахосничество си е на един спътник, на различни транспондери да вървят едни и същи канали за съседни държави...

А, забравих да преведа новината:
                              "Долче минава на кодиране по система "Булкрипт". Долче са подписали договор с Булсатком, така че отсега нататък на новите клиенти ще се доставят само от новите карти.

TURKCE TERCUMESİ

Evet, yine çok hızlı bir gelişme ... Ilk önce Bulsatkom Makedon pazarına çekmek istiyorsanız haber okumak olması, aramanız daha fazla transponder "olarak da Makedon ve lanetli nasıl İngilizce altyazılı iztormoziha Keybaltel kanalları almak için ... daha fazla alan var olduğunu bilirler Makedonca kanallar. İki ve ne kadar farklı kodlama ve - hop, yeni yirmi bir sorun çözeceğini merak ile işbirliği için forum aracılığıyla Sonra buraya haber et! İyi Bullseye için, kalkınma politikası onları bir! Eğer verebilecek bir teknik ve güvenlik sağlamak için ... (Ben NG ve Altyazılar ile ayakta sorunlar demek, BNT ve yüzyılın .... teknik sonrası elleri ile karışık böyle açıkça birinin resim).

Bu bir insan - bir uydu farklı komşu ülkeler için aynı kanal çalışan transponderin saf atık olduğunu düşünüyorum ...

Oh, haber çevirmek unuttum:
                              "Dolce Bulkript kodlama sistemi üzerinde geçer." Dolce, şimdi yeni müşteriler ve yeni kartlar sadece tarafından sağlanacaktır Bulsatkom ile bir sözleşme imzaladı.

Yorum yap

elimden geldigi kadar cevirmeye calistim umarim yararli olmustur bu mesajlar sizlere saygilar iyi calismalar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X