• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Güncel Emu Key Dosyaları ..

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uzman usta next 8000 serisi için başka sitelerde .dat dosyası veriyolar içindede cw menüsüne var, sizde 8000 serisine güncel cw ve diğer keyler için .dat dosyası yapabilirmisiniz?
    Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

• biraz bekleyin

Yorum yap

• uzman hocam bir soru sordum ama görmediniz Herhalde herkeze cevap var bana yokkk üüüüüü

Yorum yap

• 704c yazılımını atarsan tps absat autoroll izlersin 705 yeni yazılım atarsan izleyemezsin ama bu yazılımda da cw text var

Yorum yap

• edit keys
            PC SİSTEM: P4 3.0/P5LD2 ASUS MAİN BOARD/200GB SATA HDD/1024 DDR2 RAM/256MB 16X ASUS VGA/10/100/1000 ETHERNET/17*HP MONİTÖR/SAMSUNG RWW/LG CD ROOM
            İŞLETİM SİSTEMİ: WİNDOWS XP PRO*2
            PROGRAMLAR:
            KASPERSKY ANTİVİRÜS 6 TR/KASPERSKY ANTİHEKER 1.81 TR/SİSTEM MEGHANİC 5.2 TR
            by AFACAN

Yorum yap

• CİHAZ : NEXT YE 2500X DPCI PLUS
              YAZILIM VERSİYONU : INF613f110106 MO20.00
              MEKANİK VERSİYON : A0-05
              CİHAZ VERSİYONU : YKME05070405jmfc
              YÜKLEYİCİ : 02.0i (YK)
              NextXplus EmuKeys 17.TO.24.11.2006 yükledim, TPS, XXL VE MULTİVİZİON lar açıldı ama sex wıevler açmadı
              NE YAPMAM KONUSUNDA ÜSTADLARDAN YARDIM BEKLİYORUM

Yorum yap

• sexwiewlerin keyleri sabit değil

Yorum yap

• abisilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  CİHAZ : NEXT YE 2500X DPCI PLUS
                  YAZILIM VERSİYONU : INF613f110106 MO20.00
                  MEKANİK VERSİYON : A0-05
                  CİHAZ VERSİYONU : YKME05070405jmfc
                  YÜKLEYİCİ : 02.0i (YK)
                  NextXplus EmuKeys 17.TO.24.11.2006 yükledim, TPS, XXL VE MULTİVİZİON lar açıldı ama sex wıevler açmadı
                  NE YAPMAM KONUSUNDA ÜSTADLARDAN YARDIM BEKLİYORUM
                  arkadaşım şu anda sexview leri seyredemezsin. aktif key yok. keyler açıklandığında ilk burdan öğrenirsin.
                  At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    704c yazılımını atarsan tps absat autoroll izlersin 705 yeni yazılım atarsan izleyemezsin ama bu yazılımda da cw text var
                    Hocam 705 yeni yazılımı biliyorum ben 704c ile 704d arasındaki farkı sordum

Yorum yap

• Yeni keyler için çok çok teşekkürler.
                      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• uzman 8000 serisine içinde cw bölümü olan key dosyası bekliyoruz

Yorum yap

• tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          D+'ların ne zaman gelip, ne zaman gideceği konusunda hiçkimse bilgi sahibi değil malesef.
                          usta datkeysten bahsediyorsunuz ama softcam yazıyor artık şu keyleri tek bir yerde verseniz herkez kafasına göre sayfa açıyor kafam karıştı yaaaaadunkes: :ehehe: atla:

Yorum yap

• .dat keys next 8000 serisinin Key Loader ile atılan dosyasıdır 8000 serisinde softcamla key almıyor.bunun için 8000 serisine .dat keys dosyası gerekiyor

Yorum yap

• ustalar bu softcamın içine sırıus uydusundaki tet kanalın keylerinide eklerseniz çok sevinirim çünkü her seferinde keyleri elle girmek zorunda kalıyorum saygılar

Yorum yap

• bünyamin06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ustalar bu softcamın içine sırıus uydusundaki tet kanalın keylerinide eklerseniz çok sevinirim çünkü her seferinde keyleri elle girmek zorunda kalıyorum saygılar
                                Key dosyasına da eklemek bir şey ifade etmiyor malesef. Yazılımın içerisine eklenmesi gerekiyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X