• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kumanda ve ön panel değişimi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Antepliye (LİdeR için yazdım) bu reklam yeter.. Anlayana tabii
    Hiremco TurBo4K

Yorum yap

• Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Antepliye (LİdeR için yazdım) bu reklam yeter.. Anlayana tabii
      yeni ön paneli ve kumandayı değiştiren arkadaşlar bu işlemden memnunmusunuz yorum yazarsanız memnun olurum saygılar.

Yorum yap

• Evet zafer abi hemde çok çok memnunuz.Gece karanlıkta bile kullanımı çok kolay tuşlarda fosforlu karanlıkta belli oluyor.Ses ve kanal değiştirme tuşlarıda fosforlu.Siz halen daha değişmedinizmi.Eski kumandaya göre çok çok kullanışlı.tuşalrın iri olması iyi olmuş güzel yani tavsiye ederiz.

Yorum yap

• [QUOTE=can_211;508449]Evet zafer abi hemde çok çok memnunuz.Gece karanlıkta bile kullanımı çok kolay tuşlarda fosforlu karanlıkta belli oluyor.Ses ve kanal değiştirme tuşlarıda fosforlu.Siz halen daha değişmedinizmi.Eski kumandaya göre çok çok kullanışlı.tuşalrın iri olması iyi olmuş güzel yani tavsiye ederiz.[/QUOTE
          sn.can 211 yanıtınız için teşekkür ederim next firması ile görüştüm kayserideki yeni servise siparişini verdim parçalar gelince arayacak artık hayırlısı olsun.
          iyi günler dileğiyle saygılar

Yorum yap

• Kumanda süper

KAsa da güzel olmuş
            Hiremco TurBo4K

Yorum yap

• benimde displey değişti eski kumandayida istemeyerek değiştirdim yeni kumanda eskiye göre kullanişşiz jstik gibi olan kisim yeni kumandada küçülmüş kullanmasi zor teşki eski kumandayi değiştirmeseydim pişman oldum sorun kumandanin kendisinde degil alici gözde değişen displeyde neyse kumanda cekişi çok iyi oldu

Yorum yap

• teşekkürler Digium

Irak'ta en önemli şey aktive etmektir Twin Box

Şimdiye kadar, çalışmıyor

========

cihaz strong 4902---next dobratech 2000--- drembox800

100% çalışıyor

================
                sadece next machina

çalışmıyor

Yorum yap

• aynı gün teslim

değişim sonrası kumanda çekim gücü arttı. bursa erka elektroniğe ve NEXTe ilgisi için teşekkürler:dyr:

Yorum yap

• arkadaşlar bende önpanel değişimi yaptırdım ama kumandayı değiştirmedim şuan gayet güzel teşekkürler next karaköy yetkili servisteki arkadaşlara

Yorum yap

• arkadaşlar bende önpanel değişimi yaptırdım değişim sonrası kumanda çekim gücü arttı yeni kumanda daha çok hoşuma gitti ve daha kullanışlı bende kararsızdım ama değiştirmekle isabetli karar vermişim çekme sıkıntısı olan kararsızlar bir daha düşünsünler

Yorum yap

• eski kumandadan çok kullanışlı olan yeni kumandayı tavsiye ederim

Yorum yap

• her halde artıkbu degişime bende uyacagım, herkes yeni kumandayı tavsiye ediyor,

Yorum yap

• mrb.berduş arkadaşım tavsiye ederim herşeyi ile güzel bir kumanda

Yorum yap

• toyota22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              mrb.berduş arkadaşım tavsiye ederim herşeyi ile güzel bir kumanda
                              arkadasim eski kumandayi degistirme sonra benim gibi pisman olursun
                              niye yeni kumanda kucuk tuslar icice eski olanda hic bakmadan butun tuslarin yerini buluyordum
                              yenide oyle degil yuvarlak en cok kullanilan jostik tuslari kuculmus ren k
                              tuslar kuculmus
                              velhasil ben eski kumandami degistim pismanim karar senin
                              bu yeni kumandada next yazisi bile yok anlamadim niye:trts:

Yorum yap

• tuşları küçük ama o kadar da değil arkadaşım ele oturuyor tuşların hepsine hakim oluyorsunuz eski kumandada ya ikinci elle yardım etmek zorundasınız yada kumandayı yada eli kaydırmak zorunda kalıyorsunuz bu benim görüşüm arkadaşım bu küçük kumanda bana daha kullanışlı geldi artı üzerinde next yazısı da var

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X