• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

laptop key dosyası atmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bu cpu ayarları nerde onu bulamadım

Yorum yap

YARKIN Nickli Üyeden Alıntı
      bu cpu ayarları nerde onu bulamadım
      Arkadaşım görev yöneticisinden bakacaksınız AltGr+Ctrl+Delete basınız görev yöneticisi açılır işlremler bölümü yalnız önce editörü çalıştırınız sonra görev yöneticisini açarak editörün üstünde sag tuş resimde görülenler çıkar benzeşme çıkmassa ht niz yoktur saygılar

Yorum yap

bekı ne yabmam lazım

Yorum yap

YARKIN Nickli Üyeden Alıntı
          bekı ne yabmam lazım
          editörü çalıştırınız sonra AltGr+Ctrl+Delete basınız görev yöneticisi açılır işlemler bölümü editörün üstünde sag tuş resimde görülenler çıkar benzeşme çıkmassa ht niz yoktur saygılar

Yorum yap

pekı ht ozellıgı yoksa key dosyası atmazmı baska ne yabmam lazım

Yorum yap

YARKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              pekı ht ozellıgı yoksa key dosyası atmazmı baska ne yabmam lazım
              Atarsınız atamassınız demedim ama ht özelliği olan anakartlarda bu özellik key atılmasına engel teşkil ediyor atılmış gibi gözüküyor ve kilitleniyor programda kapanmıyor o yüzden key atarken ht yi devre dışı bırakmak gerekiyor ht niz yoksa çeviriciniz tam randımanlı çalışmıyor değiştiriniz bence saygılar

Yorum yap

tamam da ht nın olup olmadıgını nasıl anlıcaz nasıl devre dısı kalacak cevırıcı ne oluyor dırek com dan atıyom usb den degıl

Yorum yap

benimkide atmıyordu şuan standby konumunda sorunsuz atıyor arkadaşım
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

sayın bigalı msn varsa orda goruselım

Yorum yap

YARKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      tamam da ht nın olup olmadıgını nasıl anlıcaz nasıl devre dısı kalacak cevırıcı ne oluyor dırek com dan atıyom usb den degıl
                      Ht nin olup olmadığı yukarıdaki verdiğim resimlerden belli oluyor artı biostanda görebilirsiniz

benzeşmeyi ayarla çıkarsa ht niz vardır olmayanlarda zaten tek cpu olduğundan görünmez saygılar

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        benimkide atmıyordu şuan standby konumunda sorunsuz atıyor arkadaşım
                        Arkadaşım zaten yazılım key kanal dosyaları stanby da atılıyor saygılar

Yorum yap

Bios ta ise bu şekilde ama üsteki daha pratik o yüzden onu verdim

Yorum yap

tamamda ben usb den yazılım atmıyorum normal com dan laptop 2002 model o dedıklerın bende yok

Yorum yap

cihaz standby konumunda iken pc link 2,0 cihazı görüyor mu? yani connect oluyor mu?

Yorum yap

Arkadaşım donanım ayarlarından girip usb com bağlantı seçeneklerinde 9600 olan yeri 115200 yap atar.birde comport ayarını doğru seçtiğinden emin ol.115200 yaptınmı sorun olmaması lazım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X