• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Broadcast Cable & Satellite eurasia 2007 CeBIT Fuar ve Konferansı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tako abi sen nettin yaa.o uçakla yola çıkılırmı. görmüyomusun ahşap heryerinden rüzgar alır üşütürsün maazallah..
    --------Eller bene beg diyormuş nedim,
    ben senin bene bir ola deyişini istirem.
    ---------

Yorum yap

• M.Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      tako abi sen nettin yaa.o uçakla yola çıkılırmı. görmüyomusun ahşap heryerinden rüzgar alır üşütürsün maazallah..
      Bir şey olmaz o ahşap malzeme hepsi meşe agacından çok para verdim yapılmasına

Türkiye hava sahası ve yeşilköy hava limanı apronu böyle bir uçak gördügüne çok sevinecekler.
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

• kısmetse yarın 12 gibi ordayım..

Yorum yap

• Fuara gelmek için elimden geleni yaptım ama doktorumu geçemedim arkadaşlar biliyorsunuzki cerrahi bir müdahele geçirmiştim fuara gelmek nasip değilmiş uzun yol seyhattim yasak bir süre daha oyüzden hepinizin affına sağınıyorum siz değerli forum dostalarını tanımak bana büyük mutluluk verecekti ama busene rahatsılığım dandolayı kısmet değilmiş ama tüm beni seven dostalarıma sevgiler saygılar sizi seven @cımsky bu yazıyı üzelerek yazdım sizleri tanımak bana büyük mutluluk vercekti kolaygelsin.

Yorum yap

• her şeyden önemli olan sağlıktır.demekki kısmet önümüzdeki seneymiş.sağlık olsun

Yorum yap

• ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              her şeyden önemli olan sağlıktır.demekki kısmet önümüzdeki seneymiş.sağlık olsun
              @ergir inanki çok istedim ama nasip değilmiş doktorum uzun yolculuğu birsüredaha yasakladı özel araçla gelecektim arkadaşlarla doktorum olmazdedi ama onlarda çok üzüldiler çünkü ayağakaltığımda kendimi yorgun hissediyorum inanki ama hepinizi çok seviyorum burdan tüm dostalarıma selmlarımı gönderiyorum ama kulaklarımın çınlıyacağından eminim.

Yorum yap

• cımsky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                @ergir inanki çok istedim ama nasip değilmiş doktorum uzun yolculuğu birsüredaha yasakladı özel araçla gelecektim arkadaşlarla doktorum olmazdedi ama onlarda çok üzüldiler çünkü ayağakaltığımda kendimi yorgun hissediyorum inanki ama hepinizi çok seviyorum burdan tüm dostalarıma selmlarımı gönderiyorum ama kulaklarımın çınlıyacağından eminim.
                Hocam Geçmiş Olsun Rabbim Acıl Şifalar Versin İnşallah Eski Sağlına Kavuşur ve Fuarlara Katılırsın.Bu Sene Sen Katılamasanda Ben Resimlerle Orada Olmanızı Sağlarım.

Bugün Yine Fuardaydım.2. Gününe Ait Birkaç resim Daha Ekleyeyim Bugün Yine Harikaydı.NEXT Standında Mach1 & Doktor & Nebutv & Nebutv Üstatlarımla Sohbet Ettik Bilgilerinden ve Bize Kazandırdıklarından Dolayı Tekrar Tekrar Teşekkür Ediyorum..Forum Ailemiz Gün Geçtikce Genişliyor;Bir Aile Bukadar Mütavazi Bu Kadar Harika Olabirmi;Oluyormuş Bunu Bugün Bir Daha Fark Ettim.Bu Ailenin Bir Üyesi Olmaktan Çok Mutluyum. HERKEZİN BU FUARA GELMELERİNİ ISRARLA TAVSİYE EDİYORUM

"Dünya'da Tek Türkiye'de Bir İlk (Next)"
                2000 CısSüperPlus(Usbli) & Kingston 2Gb Usb
                2000 Xplus & 2000 cıplus(Fmb)
                0/12 Volt Emp Centaurı Diseqc Switch
                1 Adet 100cm Çanak & 8'li Next Lnb Türksat 42
                1 Adet 100cm Çanak & 4'lü Next Lnb Hotbirt +
                Next 2li Lnb Eutelsat W2 16'Doğu +
                Next Tekli Lnb Sirus 5'Doğu
                120 cm Parapol Çanak 2'li Next Lnb Hispasat 30'Batı
                100 cm Parapol Çanak Tekli Lnb Astra 19.2°E

Yorum yap

• Fuara katılan tüm arkadaşlara burdan selamlar yolluyorum,çok istememe rağmen bir takım aksiliklerden dolayı katılmak nasip olmadı inşallah seneye artık kısmet diyelim,herkese iyi eğlenceler dilerim...
                  Forum Kuralları

Yorum yap

• Bugün 3. Gün Ben Yine Fuardayım Bugün Fuar Perşembe Cuma Gününe Nazaran Daha Kalabalıktı.Bazı Arkadaşlar Sorabilirler Veya İsteyebilirler Bayan Hostes Yokmuydu diye Bir İki Tane Çekeyim Dedim Çekeceğim Zaman Bayan Hostesler Meşhur Olmamak İstemiyorlarmış Sonradan Öğrendim Yüzlerini Kataloklarla Kapattılar.Bende Fazla Üzerinde Durmadım.Gizli Çekmekte İstemedim.Ama Fuar Geçen Seneyeden Daha Profösyonel Olmuş..

Yorum yap

• Resimlerin Devamı

Bu Resimler Uydu Fuarından Değil Görüntü ve Ses Fuarından Girişte Sağ Tarafta Olan Fuar..
                      Daha Resim Çekecektim.Fotonun Pili Bitti.
                      Burada Ne Mikserler Vardı Kameralar Isık Sistemleri..Girişte Sağdaki Standta Kral Tv Bir Görüntü Mikseri Almış Dillere Desten Hemde Peşin Resim Çekemedim. Benden Söylemesi Merak Edenler Fuara Gelsin.

Şimdilik Bu Kadar İnşallah 4.Gün Fuara Gidersen O Mikserin Resmini Çekerim.Herkeze Saygılarımla Radyoboy..

Yorum yap

• dostum sağol bize nasip olmadı gitmek en azından tesellimiz sen oldun teşekkür ederim
                        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• fuar bu sene güzeldi sayın mach1 ustat tasarım uzmantv vs bir çok kişiyle tanıştım bakalım artık seneye fuarı iple cekecez bu sene fuar okadar yoğun değildi
                          MADEMKİ TÜRKSÜN GÖSTER TÜRKLÜĞÜNÜ HERKEZ ÜRKSÜN

Yorum yap

• Radyoboy arkadaşım çalışmaların için teşekkürler sayende fuarı görebildik. Dreambox 8000 varmıydı fuarda tanıtım amaçlı.

Yorum yap

• Sevgili dostlar 15 dakika oldu istanbul fuar alanından ayrılıp trabzona döneli.İki gün boyun'ca bizleri orda yemeginden,İçmmesin'den otel'de konaklamasından varıncaya kadar her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde saglayan sayın Yüksel elektroni'ge,sayın Nebutv'ye,Bir an bile bizlerin yanın'dan ayrılmayan Sayın @Doktoru'ma,sayın @Mach1 hocama,Sayın @organik kardeşime dost forum adminleri Sayın @Bülent tekcan,@haydut ve @İkizbeyin abilerime isimleri tek,tek buraya meseja yazsam sıgmayacak olan gönül dostlarıma Bizlere her türlü ikramı yapan Next stantı'nın bir birinden güzel bayan hostes kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.Allah hepsinden razı olsun.hayatım boyunca unutamıyacak oldugum güzel iki gün yaşadım.İnşallah bu sene göremedigim diger gönül dostlarını'da gelecek fuarlarda görmek dilegiyle hepinizin yanaklarından öpüyorum.selam,sevgi ve saygılarımla
                              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

• radyoboy arkadaşım resimler harikaydı bügün oradaydım mach1 hocamla biraz sohbet ettik ama inşallah tekrar görürüz fuarı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X