• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar dan Digiturk e Geçiş (Çanak Anten Sorunu)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextStar dan Digiturk e Geçiş (Çanak Anten Sorunu)

Nextstar 9000 fta modeli kullanıyorum ve çanak antenim var ancak digiturk e geçmek istiyorum sizce çanak antenim yeni gelicek digiturke uyar mı acaba 2 yere sordum birisi uyar dedi birisi ise yeni çanakk alman lazım dedi son söz siz ustalarımın yardımlarınızı bekliyorum..

dipnot:konu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Eğer yanlış anlamadıysam DİGİTÜRK e geçmek istediğinizi belirtmişiniz şu anki mevcut anteniniz hangi uyduya bakıyor bilemem fakat bu anten değiştirmenizi gerektirmez.Yani mevcut sistemi kullanabilirsiniz.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

anladım teşekkürler , az önce digiturk ü aradım herhalde bide extradan çanak satmak için uymaz dediler.

Yorum yap

CHAL7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        anladım teşekkürler , az önce digiturk ü aradım herhalde bide extradan çanak satmak için uymaz dediler.
        Evet aynen öyle. Siz yine ısrarla eski anteninizi kullanmak istediğinizi belirtin. Yoksa piyasada 20 liraya satılan bir anteni size 50 liraya satabilirler.

Yorum yap

bi yerde böyle bir yazı okudum doğrulugu var mı sizce şu anda çok az yer biliyormuş zaten

DİGİTURKTEN GARANTİ BONUS KART SAHİPLARİNE EKOSPOR PAKET AYDA 68,90YTL YERİNE 39,90YTL ÜStelİK KURULUMDA ÜCRETSİZ BENCE ÇOK GÜZEL OLMUŞ KEŞKE TÜM KARTLARA OLSA

EKOspor :39,90 YTL

SPOR :53,4 YTL

SUPER :60,65 YTL

MEGA :74,9 YTL

MEGA SÜPER:82,65YTL

Yorum yap

Siz yinede orada yazılanlara inanmayın. Faturada çok farklı bir fiyatla karşılaşabilirsiniz.

Yorum yap

Hocam yanıtını yazmış karar sizin.

Yorum yap

ben alırkende bir sürü zorluk çıkardılar yok recevierimizi alacaksın, yok kredi kartı vs.vs. ama ben sadece kartı aldım ve nextstarda sorunsuz kullanıyorum. uydu da türksat1c de problem yok yani
                Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içerisinde insan yok

Yorum yap

eko spor paketi 39,90 1 senelik tahut yeterli kurulum üçretsiz yanlızca 30 ytl aktivasyon üçreti ödemen yeterli 1 kereye masus fiyat 1 sene sandart

Yorum yap

digiturk iskencesi

arkadaslar bir de soyle bir srun var adamlar bir senelik toplam fiystı kredi kartınızdan tek cekimle alıveriyor sonra sen onu bankan hangisiyse 12 esit taksıtte oduyosun.ama diyelim ki memnun kalmadın ki memnun kalamıyosun cunki veridikleri reciver cok ama cok yavas.kanalların ok tusuna basıp da sıralı halde de goremiyosun.kumanda reciverı standby a bile alamıyo sesi acıp kapatamıyo,alet cok ama cok ısınıyo anlayacagınız digiturke para veriyosunuz ustune bi de bir suru eziyet cekiyosunuz.kardesim istemiyorum da diyemiyosunuz adamlar paranızı geri veremeyiz diyolar mecburen buna katlanıtosunuz.simdi arkadaslar benim bir sorum olacak ben next ye 2000 cis super uydu alıcısı var bununla digiturku izleyebilirmiyim evet se neler yapmam gerekli yardımcı olursanız sevirim saygılar

Yorum yap

kartın cyptoworksse sokup izlemen yeter son yazılımlla

Yorum yap

arkadaşım izlersin ama tabiki üyeliğin devam ederek 2000 cıs son yazılımıyla kartı kullanabilirsin sorunsuz çalışıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X