• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra 1kr Türkiye Anketi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

fethiye mugla dan 90 lık canak ve hotbırd sırıus ve astra 19,2 i izliyorum. astra da 96 yayın alıyorum lnb samsung 0,6 db lık eskı lnb

Yorum yap

Bursadan 350 Kanal Aliyorum Sİnyal 00/35 Canak 160 Invocom Lnb

Yorum yap

istda 150 cm ıle kac yayın gelıyor ! bende 180 civarı

Yorum yap

astra uydusunda bulunan kr uydusu sinyalleri kuvvetli deniliyordu ama manisadan ben 1.50 m canakla alamadım sinyal astradan daha önce diger uydulardan sinyal geliyordu 11739 27500 den v şimdi onlardanda gelmiyor acaba gece ayar yaptım ondanmı

Yorum yap

MARMARİS ten 60 CM ile alınıyor (yalnız 1 kr tr leri)

Yorum yap

Arkadaşlar Astra 1 kr'de TAQUILLA sayısı daha fazlamı? Hispasatta 8 tane var da

Yorum yap

yer alanya 90 lık çanakla astra1 kr sinyal % 65 diğer frekanslarda sinyal 35 lerde toplam 380 kanal bazen 402 ye çıkıyor
                işin ilginçi doğuda güçlü olan 11739 11817 11895 fr ler zar zor geliyor

Yorum yap

yer istanbul anadolu yakası 1kr uydusuna gelen yeni frekanslar sinyal kalitesi %87 %90 11739 ve 11817 +11895 nolu sinyallardan %70 kalite +73 ve 11973 nolu frekanstan %67%70 arası sinyal almaktayım bazen hava iyi olursa bazı frekanslardada sinyal almaktayım umarım bu uyduya gelen kanalları izleme şansımız olur sayğılarımla

Yorum yap

unutmadan çanak 150 hareketli ges 93 dogu 30 batı cıhaz sunny 1030sky

Yorum yap

Astra 1 19,2 doğu ;

Taquilla lar O.K. Sinyal %80
                      Orf lar Sinyal %55

Sabah daha iyi gece sinyal seviyesi düşüyor
                      11597 V 22000 TRT INT in bulunduğu TP öğle sonu seyredilmeyecek derece sinyal kaybına uğruyor.

Toplan Digital yayın....357
                      Toplam Analog yayın....12

1,50 m Parabol anten....Yer: KKTC

Saygı sevgiler

Echostar AD3000 IP Via 1,50 Mega (95E-30W)Dreambox 500S,Dreambox 500HD (Turksat-Hotbird-EutelsatW3A-Sirius-Astra1-Nilsat- EutelsatW2M -Eurobord9-Thor-Hellassat-Astra3B-Arabsat1,Amos,Astra1G fixed),Infinity,Dynamite,Cas2,Matrix,Zeta Blue .X-Dream,Fun5-6,Opos,GoldCard,SkyStar-S2 HD (ProgDvb,DVBViewer,DvbDream)Hadu plugin

Yorum yap

astra 90 lık çanak 216 kanal ....yer bartın lnb durumu en iyi ne olmalı..motorlu

Yorum yap

yer İzmir-Çeşme 120 parabol çanak 355 kanal (1KR için)sinyal seviyesi % 90 kırılma mozaik hiç yok tertemiz-sabah ve gece değişme yok
                          sevgiler

Yorum yap

yenice /inegöl/bursa-astra 1 den haber yok %0

Yorum yap

yer bitlis tatvan astra 1.19 k sinyal 0 sifir ankete katilalim arkadaşlar hadi

Yorum yap

eskişehir astra 1 kr sinyal 100 alınan kanal sayısı 213. bu arada çanak çapı 90.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X