• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 8.11.2005 Yazılımları İle İlgili Sorun ve Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yazilimin Hangi Sorunlari GiderdiĞini AnlamiŞ DeĞİlİm.nova Paketi AÇilmiyorki Taratip Gelse Ne Yazar.opos Ayni.bu 8000xcamplus A Cok Buyuk Haksizlik.piyasasini Oldurmekten BaŞka IŞe Yaramaz Bu Yazilim.
    GÜN GELİR BUGÜNLERDE GEÇER

Yorum yap

yazılım

sayın moderatörlerim. Bu site için hepinize Bursa'dan kucak dolusu sevgiler. Acaba bu yazılımda şifreleri tekrar yüklemek gereklimi bunu merak ettim. cevaplarsanız sevinirim.

Yorum yap

BARETTA Nickli Üyeden Alıntı
        Yazilimin Hangi Sorunlari GiderdiĞini AnlamiŞ DeĞİlİm.nova Paketi AÇilmiyorki Taratip Gelse Ne Yazar.opos Ayni.bu 8000xcamplus A Cok Buyuk Haksizlik.piyasasini Oldurmekten BaŞka IŞe Yaramaz Bu Yazilim.
        Bu yazılımın hangi sorunları giderdiği, yazılımların verildiği sayfada mach1 tarafından açıklandı. "Nova paketi tarama sorunu ve Kral FM ve Super FM Audio ses sorunları giderildi." diye. Opos'la ilgili herhangi bir çalışma da yapılmayacağı belirtildi mach1 tarafından.
        saygılar

Yorum yap

muallim16 Nickli Üyeden Alıntı
          sayın moderatörlerim. Bu site için hepinize Bursa'dan kucak dolusu sevgiler. Acaba bu yazılımda şifreleri tekrar yüklemek gereklimi bunu merak ettim. cevaplarsanız sevinirim.
          Selam, foruma hoşgeldin muallim Bursa'ya bizlerden de selam. Eğer cihazınızın boot versiyonu uygunsa key dosyası yükleyebilirsin. Keylerde çok önemli bir değişiklik yok ama sen bilirsin.

Yorum yap

uygunluk

boot versiyonum 2.0 gözüküyor baktığımda uygun mu acaba tasarım?

Yorum yap

muallim16 Nickli Üyeden Alıntı
              boot versiyonum 2.0 gözüküyor baktığımda uygun mu acaba tasarım?
              Evet uygundur. Aşağıdaki linkte güncel key dosyaları bulunmaktadır.

Next8000 EmuKeys

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı
                bunlar geçici olaylar zaten.fiyatıda baya yuksek.garantisi yok!
                Bence ucuz bıle sayın dıgıcom..
                Next 8000 XCAM, 80 cm Polytron offset çanak-Sharp 0.4 db beyaz LNB [Kapaksız] -Diseqc motor (Goldmaster)- Dreambox 7020s, 250 Gb HDD, 512 Mb. USB Stick

Yorum yap

emre Nickli Üyeden Alıntı
                  Bence yazilim super suan hicbir sorun yok gibi ustalarimizin elleri dert gormesin tum ustalarima saygılar

Sorunu olmayan tek receıver bu serıde goruyorsunuz kı XCAM... Ne mutlu bıze.
                  Next 8000 XCAM, 80 cm Polytron offset çanak-Sharp 0.4 db beyaz LNB [Kapaksız] -Diseqc motor (Goldmaster)- Dreambox 7020s, 250 Gb HDD, 512 Mb. USB Stick

Yorum yap

ironmaden Nickli Üyeden Alıntı
                    Emek veren herkese teşekkürler. Destek verenlerin klavyesine nazar değmesin.
                    Bu arada next 8000xcam için cas'lısınıda beliyoruz.Yoksa keyler güncel mi?
                    Su anda _CAS'lı yazılıma gerek yok

Yorum yap

• 1.1 boot olanlar için 8-11 tarihli yazılımı kullanabilirmiyim
                      next 8000 xcam

Yorum yap

• timdo21 Nickli Üyeden Alıntı
                        1.1 boot olanlar için 8-11 tarihli yazılımı kullanabilirmiyim
                        next 8000 xcam
                        Kullanamazsın.!!! 8000Xcama yazılım verilmedi
                        Bu sebepten Cas'lı yazılımları yüklemeni tavsiye ederim..
                        Cas'lı yazılımlar Boot Ver. 1.1. olan cihazlar için keyleri güncel olan yazılımlardır
                        Kolay gelsin.

Hata

Yorum yap

• Kullanamazsın yazılım sadece next 8000 xcam plus serisine verildi.
                          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• teşekkürler hocam emeğinize sağlık
                            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• arkadaşlar teşekkür ettim

Yorum yap

• yeni bir makina geldi.8000 xcam plus ama kesinlikle yazılım yükleyemedim.yanlış yazılım diye hata iletisi alıyorum.kendi cihazımda böyle sorun yok.üzerinde sistemde 0120 diyor.ama yazılımı almıyor loader versiyonu
                                yazılımla baktım 2.0 diye çıktı yani pc makinayı görüyor.neyapmamı önerirsiniz
                                saygılar.yanlız com 3 ten baglanıyorum
                                teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X