• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Pvr 25.6.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• koyuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dogru soyluyosunda hocam...
    Burda yok ki...
    Azerbaycanda yok next...
    Sende Türkiye'den al dostum

Yorum yap

• 25.6 yazılımı yüklü Next 2000 CIS modelinde TV Out çıkışından görüntü alamadım. Scart ile bağladığımda görüntü var ama normal anten kablosu ile denediğimde olmuyor. Bütün frekansları taratıyorum ama TV görüntü yakalamıyor. Kablodan şüphelenip başka bir kablo ile denedim sonuç yine aynı, sebebi ne olabilir.

Yorum yap

• makınadan menuye gır orda sıstemayarlarında tv sıstem var ordan uhf bandını degıitır mesala 58 yap sonrada tvden ara cıkar arkadasım saygılar

Yorum yap

• Teşekkürler turan45 arkadaşım, cihazda uhf kanalı 52 ayarlıydı, 25 yaptım görüntü geldi

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Sende Türkiye'den al dostum
            atik oyle sart oldu ...

Yorum yap

• next 2000 cıs süper plus cihazlarda pvr yani kayıt olayını şu anda sorunsuz ve deneme amaçlı olarak 1 cg flaş disk ile yapıyorum öğrenmek istediğim flaş disk
              hafızayı yükseltmek açısında mesele 40.80.120 cgbyt taşınabilir dedolama sistemleri
              piyasada satılmaktadır cihaz yüksek cgbyt ları tanıyabiliyornu cihazda kasılma
              oluyormo ben 80 veya 120 cgbyt kullanmak istiyorum bu konuda bilgi verecek
              sayın hocalarımıza ve arkadaşlara teşekkür ediyorum saygı ve sevgilerimle
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                next 2000 cıs süper plus cihazlarda pvr yani kayıt olayını şu anda sorunsuz ve deneme amaçlı olarak 1 cg flaş disk ile yapıyorum öğrenmek istediğim flaş disk
                hafızayı yükseltmek açısında mesele 40.80.120 cgbyt taşınabilir dedolama sistemleri
                piyasada satılmaktadır cihaz yüksek cgbyt ları tanıyabiliyornu cihazda kasılma
                oluyormo ben 80 veya 120 cgbyt kullanmak istiyorum bu konuda bilgi verecek
                sayın hocalarımıza ve arkadaşlara teşekkür ediyorum saygı ve sevgilerimle
                DOSTUM BİZ DENEDİK 40 GB.80 GB. 120 GB . olmadı sadece en az 4 gb. oldu onada rahatlıkla istediğin filmi kayıt yaparsın ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------benimde bir sorum var usb yi pc de çalışıyo next 2000 de çalışmıyo başka bir usb taktım cihaza çalışıyo kendisine has bir yazılımınımı bulmam lazım biçimlendirdim tekrar tanımıyo bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
                62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  DOSTUM BİZ DENEDİK 40 GB.80 GB. 120 GB . olmadı sadece en az 4 gb. oldu onada rahatlıkla istediğin filmi kayıt yaparsın ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------benimde bir sorum var usb yi pc de çalışıyo next 2000 de çalışmıyo başka bir usb taktım cihaza çalışıyo kendisine has bir yazılımınımı bulmam lazım biçimlendirdim tekrar tanımıyo bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
                  canım kardeşim cevabın için teşekkür ediyorum senin anlattığın gibi bende 4 cgbyt olayını biliyorum cihaza daha fazlasını tanıtamazsın yani 4 cgbyt ta yetebilir
                  cevabın için teşekkür ediyorum ben sayın hocalarımızdanda cevap beklerdim belki
                  işleri dolayısiyle cevap verememiş olabilirler onlarada saygım sonsuzdur senin soruna gelince her türlü kaydı istediğin formata cevirebilirsin usb ni biçimlendirme yapacağın zaman FAT32 formatında biçimlendirip kayıt yaptıktan sonra istediğin
                  vcd,dvd,videoyu atıp sadece ses olayını mp3 yapma kayt ettiğin formatta istediğin şekilde üzerinde oynayabilirsin ancak bilgisayarında bu işlere hitap edecek codec ler olması lazım ileriki zamanlarda sana daha kapsamlı yardımcı olurum tekrar yardımından dolayı sana teşekkür ediyorum saygı ve sevgilerimle
                  not: usb marka olarak cihaz kingston ve toshiba flaş dikleri daha iyi tanıyor
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• forumda biraz araştırınca gördüm ki -sandisk- flash uyumlu değilmiş böylece uraşmayı kestim senin tarif ettiğin gibi fat 32 de biçimlendirdim aynı şu an bende çalışan flaşlar
                    attache 1gb. --aktif
                    my flash a data 4mb.---aktif
                    kingston 1gb.----------aktif
                    sandisk 2gb................pasif çalışmıyor
                    yardımcı olan herkeze teşekürle iği günler
                    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• kardeş yukarda 4 marka yazmışsın marka kalitesidir bence sandisk 2 gb
                      ben kingston kulanıyom çok iyi 1gb ve 2gb
                      sen gene soruştur ama bence marka kalitesinden olabilir

Yorum yap

• uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        kardeş yukarda 4 marka yazmışsın marka kalitesidir bence sandisk 2 gb
                        ben kingston kulanıyom çok iyi 1gb ve 2gb
                        sen gene soruştur ama bence marka kalitesinden olabilir
                        bu gün bende toshiba almak için yola çıktım bulamadım olanını aldım kingston 4 cgbyt çokta ucuza aldım bunları biliyorsunuz çin malı fiyat 55 ytl ye aldım 5 yıl
                        garantili soracak olursanız reklam olur diye yazmıyorum en büyük bilgisayar mağazasından paylaşmak istedim sadece sevgi ve saygılarımla

Yorum yap

• kingston iyi arkadaşalr bende satıyorum ve kullanıyorum adatada güzel fiyatlarda gayet ucuz alın kullanın sorun olmaz...
                          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• hayırlısı olsun bülent56 kardeş güle güle kullan bana 1gb yetiyor şimdilik selamlar

Yorum yap

• Kusura bakmazsanız Next 2000 cıs super plus cihazımdan flaş beleğe kayıt yaptım,ama pc de kayıtı oynatamadım.Desteklemiyor,ne yapmam gerek.Teşekkürler.
                              İYİLİK YAP İYİLİK BUL.

Yorum yap

• efefök Nickli Üyeden Alıntı
                                Kusura bakmazsanız Next 2000 cıs super plus cihazımdan flaş beleğe kayıt yaptım,ama pc de kayıtı oynatamadım.Desteklemiyor,ne yapmam gerek.Teşekkürler.
                                next2000 super plus usb li cihazlarda kanal seyredenken usb ye kayıt yapıp bilgisayarda izlemek için olan programdır.
                                http://www.gomplayer.com/main.html kolay gelsin.
                                Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                                2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X