• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bilgisayarı tv ekranında kullanma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bilgisayarı tv ekranında kullanma

dostlar bilgisayardaki dvbyi tv ekranından seyretmek için neler gerekli bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Öncelıkle ekran kartınızın tv cıkısı olması gereklı. Tv nızın de s vıdeo.dvı.hdmı gıbı gırıslerı olması gereklı.Boylelıkle bılgtısayarınızdakı goruntulerı tv nızde ızleyebılırsınız.

Yorum yap

dostum saydıklarınızın hepsi var ben recvır üzerinden bağlamak istiyorum fakat kumanda üzerinde herhangi bir işlem yapamıyorum direk bağlanıyor ancak skart sök tak olmasa daha iyi olur
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

ekran kartı ayarlarınıda yapman lazım n divia ayarları nı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X