• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 19.8.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• üstat emeğine sağlık

Yorum yap

• merhaba su lig tv yi izleyebilmek için ozel bir yazilim ya da tps auto ya yaptigimiz gibi yapabilir miyiz? cevabiniza tsk

Yorum yap

• musti61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        merhaba su lig tv yi izleyebilmek için ozel bir yazilim ya da tps auto ya yaptigimiz gibi yapabilir miyiz? cevabiniza tsk
        Nasıl yani anlaşılmadı!!

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Nasıl yani anlaşılmadı!!
          AUTO olarak çözebilen lig tv için yazılım istiyor galiba arkadaş ya anayola çıkmış yada canına susamış :ehehe:

Yorum yap

• evvt yeni değil çok yeni galibaaa arkadaşşş ne istediğini bilmiyoo

Yorum yap

• musti61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              merhaba su lig tv yi izleyebilmek için ozel bir yazilim ya da tps auto ya yaptigimiz gibi yapabilir miyiz? cevabiniza tsk
              kardes forum kurallarını oku istersen :no:

Yorum yap

• Yeni Yazılım için tüm emeği geçen ustalarımıza sonsuz teşekkürler. Şimdiye kadar yazıldı çizildi, bizlerin istekleri hiç bir zaman bitmedi ve bitmiyecek. Çünkü teknoloji ilerledikçe yeni tasarımların ortaya çıkması yeni istekleri getiriyor. Acaba cihazlarımızı uydu yolu ile güncelleme yapma şansımız olacakmı. Bir çok cihazlarda kendi kendini güncelleme ve yeni kanal geldiğinde kanalı buluyor. Ustalarımızın bunun üzerinde bir çalışması olacakmı??? umarım Next bununda üstesinden gelir ve hocalarımıza teşekkür ederim.

Yorum yap

• benim anlamadigim gunluk tps dosyasi veriliyor demekki auto olabilir neden olmuyor diger uydulardaki nerdeyse butun paketler acildi acik olan tpsler acilmiyor bende bunu anlamiyorum bilgisi olan varsa anlatirsa sevinirim

Yorum yap

• memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    AUTO olarak çözebilen lig tv için yazılım istiyor galiba arkadaş ya anayola çıkmış yada canına susamış :ehehe:
                    :bravo:
                    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• hocam çabalarınız ve verdiğiniz emekler için çok teşekürler
                      sağolun

Yorum yap

• memeto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        super x plus yazılımın da hata var ustad,yazılımı atınca display sıfırda kaldı cihaz açılmadı tekrar eski yazılıma dönünce sorun yok.Bu son yazılımı atınca yazılım sonunda cerr hatası veriyor.
                        benzeri bende de oldu (Boot mode da denendi)

Yorum yap

• Forumda Mesaj Yazarken !!!

musti61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Sevgili Musti

Usta ve tecrübeli arkadaşlarımız daha çok kinayeli cevaplar vermişler size, fakat açıkçası pek de haksız sayılmazlar. Bu forumun olmazsa olmaz birinci kuralıdır.

Aslında haddim olmayarak moderatörün işine karışmış gibi oldum
                          (Peşinen affımı rica ederim.) Ancak forumun hemen tüm sayfalarında
                          bulunan bir banner da aşağıdaki mesajı görebilirsin.

"Forum içerisinde (özel mesajlar dahil) " igiturk, -Sm art" gibi yerli platformları ve kanalları kapsayan, bunlarla ilgili "kart paylaşım (card sharing), ***, şifre" içerikli her türlü yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir."

Bilginize...
                          Selamlar.
                          DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
                          KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

• Bu arada saygıdeğer ustalar ve değerli arkadaşlarım,
                            Ben hali hazırda NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC122.59_063008_TK2C1N0_pz.bin
                            yazılımı kullanıyorum. Yani 30/06/2008 yazılımı.
                            Fakat bu sabah çok ilginç birşey oldu, tüm kanallarım silinmişti. Yazılım da bir problem yok
                            ve henüz yeni yazılımı da yüklemedim, bazı arkadaşlarım yazılım hatasından bahsediyor forumda o nedenle.
                            Ancak bu kanalların gitmesi neyin nesidir ? Yazılımda "expired" gibi bir şey olabilir mi ?
                            Eğer varsa ki o zaman yeni yazılımı yükleyeyim gitsin ne dersiniz ?
                            (Sadece Hotbird ve Turksat için)
                            Selam ve Saygılarımla...
                            DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
                            KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

• cebeci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Bu arada saygıdeğer ustalar ve değerli arkadaşlarım,
                              Ben hali hazırda NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC122.59_063008_TK2C1N0_pz.bin
                              yazılımı kullanıyorum. Yani 30/06/2008 yazılımı.
                              Fakat bu sabah çok ilginç birşey oldu, tüm kanallarım silinmişti. Yazılım da bir problem yok
                              ve henüz yeni yazılımı da yüklemedim, bazı arkadaşlarım yazılım hatasından bahsediyor forumda o nedenle.
                              Ancak bu kanalların gitmesi neyin nesidir ? Yazılımda "expired" gibi bir şey olabilir mi ?
                              Eğer varsa ki o zaman yeni yazılımı yükleyeyim gitsin ne dersiniz ?
                              (Sadece Hotbird ve Turksat için)
                              Selam ve Saygılarımla...
                              yeni yazılımlarda (Premir paketi astra uydusu )(art paketi nilesat uydusu ) saat formatı hafızalama oto yapması gibi yeni özellikler var bu paketlere dair anteniniz yoksa yeni yazılım atmanıza gerek yok yada siz bilirsiniz
                              kanallarınızın silinmesi uydu cihazında değişiklik yaptıysanız kanal arama taşıma v.s stanbay de hafızalanıyor mesajında elektrikten kesildiyse silinebilir normaldir yeni yazılımlarda sorun yok hata filan gayet sağlıklı

Yorum yap

• alp_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Sayın ustam
                                Emeğine ve bilgine sağlık
                                Yine biz next kullanıcılarırn ıhya ettiniz
                                Nexy 2000 dpcı süper plusa yazılımı yükledim ART paketleri auto olarak açıldı
                                Ayrıca
                                Kanallarım silinmedi

saygılar
                                teşekkürler..
                                kanallar gitmedi ben de bi anormallik olup olmadığını soracaktım.Olağan demekki

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X