• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

aver (a700)de progdvb sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• aver (a700)de progdvb sorunu

arkadaşlar benim progdvb de sorun var ama anlayamadım
    avertv6 da kanalları taratırken program çakılıyo
    hazır kanal listesinden yükleyim diyorum oradan ekliyorum ama aver6 yı kapatıp açınca liste kaybolmuş oluyor
    biriki kanal buldumu taramadan çıkıyorum idare ediyorum (progdvb de uydu geçişi için gerekli ya)
    şimdi de progdvb de sorun var
    her kanal geçişinde illaki averi kapatıp açmam gerekiyo (uydu geçişi değil, yada h-v geçişi değil)
    progdvb nin bulabildiğim her versiyonunu yükledim sonuç aynı

NEDİR BU AVERMEDIA DAN ÇEKTİĞİMİZ

kimse bir cevap yazmamış malesef
    neyseki kendi sorunumu kendim çözdüm
    avermedia nın progdvb deki diseqc sorunu hallolmuş
    progdvb nin 5.12.10 versiyonunda hiç bir sorun yok ve gayet güzel çalışıyor
    avermedia sı olan arkadaşlara duyurulur
    bu arada avermedia nın "A700_6.0.11.07110102_Drv_3.5.X.65" yazılımını kurdum.

Yorum yap

reha64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşım belki haklısun ama bu aralar biraz yoğunuz destek vermeyi biraz aksattık kusura bakmazsınız .....
      VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
      125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
      GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

reha64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        reha kardeşim bende aver a 700 kullanıyorum.prog dvb 4.88.10 kullanırsan 5.12.10 daha iyi derim.hiç sorun yok saygılar

Yorum yap

arkadaslar sızdede prog dvb de segrettıkten sonra kapatıp averın kendı programını actıgında sınyal alamıyor bılgısayarı kapatıp acmak gerekıyor sızdede bu sekıldemı acaba.prog dvb 4.80.5surumunu kullanııyorum

Yorum yap

cemceminay34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaslar sızdede prog dvb de segrettıkten sonra kapatıp averın kendı programını actıgında sınyal alamıyor bılgısayarı kapatıp acmak gerekıyor sızdede bu sekıldemı acaba.prog dvb 4.80.5surumunu kullanııyorum
            dostum senin dvb programında hata var kaldır yeniden kur
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

dostum bı kac surumunude yukledım ondada aynı sorun oldu .sızde o sekılde bı sorun varmı .sız hangı surumunu kullanıyorsunuz

Yorum yap

cemceminay34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                dostum bı kac surumunude yukledım ondada aynı sorun oldu .sızde o sekılde bı sorun varmı .sız hangı surumunu kullanıyorsunuz
                ben 5,3,1 standart kullanıyorum
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yardımın ıcın tesekkurler onu kurup denıcem

Yorum yap

sorun hala devam edıyor arkadaslar cozemedım bır turlu

Yorum yap

aver media ve hotbird problemi

Arkadaşlar dwb power instal 7.7.3 ü kurdum. Zaten başka da bir program bilemiyorum. Buradan okuduklarımla bu programı bulup kurdum. Türksat 1c de hiç bir problem yok. Hotbirdde kanallar olmasına rağmen hiç bir görüntü gelmiyor. taramalar da yaptırdım yine olmadı. Programı kaldırıp yeniden kurdum hayır yine olmadı. Yanlış nerede bulamadım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X