• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SPYBOX S11 CI/TURBO Android 4K UHD Uydu Alıcısı-2 YIL GARANTİLİ

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SPYBOX S11 CI/TURBO Android 4K UHD Uydu Alıcısı-2 YIL GARANTİLİ

FİYAT 680 TL
    CİHAZ 2 ADET ALINMIŞ OLUP BİRADERİN yazlıkta kullanacak olması ve çok teferruatlı gelmesi nedeniyle SATILIKTIR.

CİHAZ AÇILIP KONTROL EDİLİP KUTUSUNA GERİ KONMUŞTUR.

CİHAZIN GARANTİSİ 07.09.2017 TARİHİNDEN İTİBAREN BAŞLAMIŞTIR.

CİHAZ 749 TL YE ALINMIŞ OLUP, MANTIKLI TEKLİFLERDE BULUNMANIZ RİCA OLUNUR

KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

Türkiye'nin İlk Android 4K UHD Modüllü Uydu Alıcısı
    4 Çekirdekli Hisilikon İşlemci,2Gb DDR4 Ram ,16 Gb eMMC Flash (Dahili Bellek)
    Opsiyonel Olarak Usb Üzerinden DVB-T2 Tuner Kablo Tv Yayını İzleyebilme Özelliği.
    Opsiyonel Olarak Wifi Üzerinden Oyun Konsolu Bağlanabilme Özelliği.
    Kodi 17.4 Kyrpton Tüm İçerikler Kuruludur. (Turkvod,Seyirtürk,UK Turk, Elysium,Exudus,Vb.)
    Kanal Picon Özellikleri Uydu Üzerinden Destekli Olan Kanalların Logoları Görme İmkanı

Yüksek kaliteli Wifi Anten Hediyeli
    1 Yıllık ccam Hediyelidir.

HiSilikon Quad Core ( 4 Çekirdekli) İşlemci

Android 7.0 Nougat İşletim Sistemi

2 Gb DDR 4 Ram

16 Gb eMMC Dahili Bellek
    1 Ad. Usb 3.0 Girişi
    2 Ad. Usb 2.0 Girişi
    1 Ad. Cı+ Modül Girişi
    1 Ad. Smart Kart Girişi
    1 Ad. Micro Sd Kart Girişi
    1 Ad Optik Ses Çıkışı Dolby® Digital/ Dolby® Digital Plus*, AC3+, MPEG-1 layer1/2, MPEG-2 Layer II
    1 Ad. Av Çıkışı ( Tüplü Tv'ler İçin Uyumludur.)
    Pip Özelliği (Aynı Transponder İçindeki Kanalları 2 ekranda İzleme Olanağı)
    Fonksiyonel Kumanda ( Tv'nizi Kumanda İle Eşleştirdiğinizde Tv'nizi Kumanda etme olanağı sağlar.)
    Kusursuz İPTV ve Uygulamalar.
    İnternetten Kanal Güncelleme
    İnternetten Yazılım Güncelleme
    Google Play Strore
    Youtube
    Kodi 17.4 Kyrpton 4K Vİdeo ve Ses Desteği
    PVR & Time-Shift Özelliği
    Emu Kullanabilme
    Miracast Özelliği ( Android Telefon Görüntüsünü Aktarma )
    • Çok Dilli Altyazı ve Dil desteği
    • Evebeyn Kontrolü
    Otomatik ,Ağ ve Manuel Kanal Arama Seçenekleri
    • Auto DiSEq1.0 ve DiSEq1.1/1.2/USA

Air Sync Remote Z

Air Sync Remote Z Android Uygulaması İle Sınır Tanımayın ..

Merhaba,
    Takas düşünüyor musunuz belirtmemişsiniz ama elimde ana kartı değiştirilerek sıfırlanmış Octagon Sf4008 UHD cihaz var, garanti belgesi tarihi 02.08.2017, fiyatı 850 TL.

Düşünürseniz görüşelim.

Selamlar.

Yorum yap

cihaz işleri ile uğraştığım için cihaz baya mevcut takas düşünmüyorum ilginize teşekkürler

Yorum yap

Güncel 670

Yorum yap

Güncel 660

Yorum yap

Güncel 650

Yorum yap

Açıklama

Tasarım ustam ben Oguzhan1 nikli üyeyim size mesaj yazabilmek için tekrar Oguzhan 17 nicki ile üye oldum foruma bakarsanız 2006 yılından beri üyeyim alım satım bölümünde spybox s11 ilanı verdim ilanı yeniledim güncel 660 diyerek başka bir üye güncel 650 diyerek beni sabote etmiş foruma akşamdan akşama bakabiliyorum malum işteyim sizde beni iki aynı nikli üye diyerek forumdan uzaklaştırmışsınız o yazan tufansevim adlı üyeyi esefle kınıyorum. Foruma işte olduğum için akşamdan akşam bakıyorum cevap beklediğiniz anda saat 17.30 civarları işten yeni çıkıyorum akşam 9-10 gibi anca foruma zaman bulabilirsem bakabiliyorum .İlanı güncellemek istesem onu zaten ben gün aşırı Güncel diyerek yazıyorum Kendim güncellerdim 2006 yılından beri üye olduğum süre zarfı içinde hiçbir kural ihlali ve uyarı tarafıma olmamıştır. Sizlerden dileğim foruma geri iademdir iade edildikten sonra da yeni aldığım Oguzhann17 üyeliğimin silinmesidir. Ayrıca bu gibi durumlarda özel mesaj ile direk kişilere ulaşıldığı takdirde cevap verme süresi daha da kolay olabilecektir. Çünkü mesajlarda yukarda extra bir uyarı bulunmaktadır. Adaletin sağlanması dileğiyle.

Yorum yap

- Konuyla ilgili gerekli açıklama yapıldığına göre, diğer gereksiz iletiler silinmiştir.

Yorum yap

İlginize teşekkürler. Cihaz satılmıştır konu kapatılabilir. Diğer Oguzhan17 üyeliğimi silebilirsiniz

Yorum yap

- Hayırlı olsun.
                    - Konu kilitlenmiştir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X