• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 19.8.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• benim önemli bi sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim thor nilesat eurobird 9 bu üç uydudan hangisini 90 lık çanakla seyredebilirim
    NEXT YE 2000 CX SUPERPLUS USBLİ 2 ADET 90 SANTİM ÇANAK 1 ADET 150CM ÇANAK HARİCİ 2 LNB SİRİUS ASTRA HOTBİRD THOR TÜRKSAT SEÇİLMİŞ TOPLAM 200 KANAL:tr:[S][/S]

Yorum yap

• THOR Uydusunu size tavsiye ederim.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        THOR Uydusunu size tavsiye ederim.
        teşekür ederim 90 lık çanakla seyredebilirmiyim
        NEXT YE 2000 CX SUPERPLUS USBLİ 2 ADET 90 SANTİM ÇANAK 1 ADET 150CM ÇANAK HARİCİ 2 LNB SİRİUS ASTRA HOTBİRD THOR TÜRKSAT SEÇİLMİŞ TOPLAM 200 KANAL:tr:[S][/S]

Yorum yap

• Thor uydusunu 90'lık çanakla izleyemezsin, nilsatıda sadece eurobird 9 uydusunu 90'lık çanakla izleyebilirsin.

Yorum yap

• mezor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Thor uydusunu 90'lık çanakla izleyemezsin, nilsatıda sadece eurobird 9 uydusunu 90'lık çanakla izleyebilirsin.
            Arkadaşım saçmalayıp durma arkadaş AYDIN dan yazıyor sen izleyemiyorsan odamı izleyemeyecek yani. Ben İstanbuldan 90 lık PARABOL le bile MONTAJ YAPIYORUM.... Hemde sorunsuz olarak DİGİ Tv leri hem izliyorum hemde izlettiriyorum.
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• Ben yukarda Türkiye geneli için 90'lık çanağın yetersiz olacağını söylemek istedim, kışın bazı tp'lerde alamama ve sinyal seviyelerinde kırılmalar yaşayan arkadaşlar var Thor bölümünde bazılarının bu tür sorunları olduğu için eurobird 9 uydusuna yönlendirdim. Ama Aydından çok rahat alınabiliyosa sorun yok. Yine tekrarlıyorum Türkiye geneli için söyledim. Ben zaten 120'lık premier motorlu parapol çanak kullanıyorum benim için sorun yok zaten.

Yorum yap

• bende 9o lık canak var istanbuldayım thordan 338 kanal aıyorum sorunsuz daha ince ayarla daha cok alınır bence

Yorum yap

• denizli'den 90lık çanak ile thor (digi tv) tüm kanallar sorunsuz açık

Yorum yap

• teşekkürler hocam elinize sağlık allah sizleri başımızdan eksik etmesin

Yorum yap

• Emeği geçenlere TŞK.ler..

Yorum yap

• ÜSTADLAR VE ARKADAŞLAR,
                        merhaba, 2000 cis super plus cihazım var biliyorsunuz
                        19/8/2008 yazılımı yüklemiştim herhangi bir sorunum yoktu, ancak
                        lazım oldu bir kayıt yapmam gerekti. Yapamadım, harici 2.5 luk bir HDD
                        ile usb den... Normalde eski yazılımlarda yapabiliyordum... Forumlarda okuduğumda
                        hatta sanki çift tunerli cihaz gibi bir tarafı kaydederken diğer tarafı seyredebilmeyi
                        bile başarabildiğimizi okumuştum ama yapmadım açıkçası,
                        Acaba kayıt tuşlarının yeri mi değişti ? Yeşil tuşa basıyorum ekran donuyor...
                        tekrar basıyorum görüntü devam ediyor.... sonra kayıt yapmışmı diye bakıyorum
                        hard disk te pvr içinde kanalın adı yazıyor ama boyut 0 byte.
                        Bir yerde bir hatamı yapıyorum acaba ?
                        Selam ve saygılarımla...
                        DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
                        KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

• cebeci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ÜSTADLAR VE ARKADAŞLAR,
                          merhaba, 2000 cis super plus cihazım var biliyorsunuz
                          19/8/2008 yazılımı yüklemiştim herhangi bir sorunum yoktu, ancak
                          lazım oldu bir kayıt yapmam gerekti. Yapamadım, harici 2.5 luk bir HDD
                          ile usb den... Normalde eski yazılımlarda yapabiliyordum... Forumlarda okuduğumda
                          hatta sanki çift tunerli cihaz gibi bir tarafı kaydederken diğer tarafı seyredebilmeyi
                          bile başarabildiğimizi okumuştum ama yapmadım açıkçası,
                          Acaba kayıt tuşlarının yeri mi değişti ? Yeşil tuşa basıyorum ekran donuyor...
                          tekrar basıyorum görüntü devam ediyor.... sonra kayıt yapmışmı diye bakıyorum
                          hard disk te pvr içinde kanalın adı yazıyor ama boyut 0 byte.
                          Bir yerde bir hatamı yapıyorum acaba ?
                          Selam ve saygılarımla...
                          Yeşil tuşla kayıt yapmaması normal çünkü o tuşun görevi kayıt yapmak değil, Kırmızı veya Help tuşunu kullanmayı deneyin.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yeşil tuşla kayıt yapmaması normal çünkü o tuşun görevi kayıt yapmak değil, Kırmızı veya Help tuşunu kullanmayı deneyin.

Kolay gelsin.
                            Üstad, :S çok haklısınız, hayret yaa nasıl unutmuşum HELP tuşuydu...
                            Yapmayınca unutuluyor tabii. Mahçup olduk (( Kusura bakmayın...
                            Peki bir kanalı seyrederken diğeri ni kayıt için nasıl yapıldığının en azından
                            linkini verebilirseniz, çok memnun olurum... Tekrar meşgul ettiğim için
                            kusura bakmayın....
                            Saygılar...
                            DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
                            KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

• cebeci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Üstad, :S çok haklısınız, hayret yaa nasıl unutmuşum HELP tuşuydu...
                              Yapmayınca unutuluyor tabii. Mahçup olduk (( Kusura bakmayın...
                              Peki bir kanalı seyrederken diğeri ni kayıt için nasıl yapıldığının en azından
                              linkini verebilirseniz, çok memnun olurum... Tekrar meşgul ettiğim için
                              kusura bakmayın....
                              Saygılar...
                              Forumun kuruluş amacı: Paylaşım

Bunun için ne özür dilemeye ne de kusura bakmaya falan gerek yok.
                              Aynı Transponder (Taşıyıcı) üzerinde birden fazla yayın varsa sağ üstte liste açılır ve bu listeden kaydetmek istediğiniz kanalı seçersiniz.

Kolay gelsin

Yorum yap

• hocam cihazım 2000 cx süperplus biraz önce yazlım atmayı denedim cihaz boot olacak diyor öyle kilitleniyor (flash bellek içeriğini gösteren sayfada) baya bekledim ama ne kdar sürüyor kendini açıp kapatması cevap alabilirsem sevinirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X