• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 14.11.2006 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mecburi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tasarım ve Pride ustalar her ikinizede selamlar..

Benim sorunum poladil arkadaşla aynı. Tasarım ustanın açıklamasınıda tam anlayamadım. Benim amacım Astradaki ORF kanallarını izleyebilmek. Şifreleme sistemi bildiğiniz gibi Cryptoworks.
    Bu konuda sorularım şöyle:
    -Bu Keyleri elle girebilmemiz için bir yazılım varmı? Varsa yükleme sıralamasını biraz daha açarmısınız? (hangi yazılımı? hangi programla?)
    -Eğer yoksa bunun yerine ORF´i izleyebileceğimiz editlenmiş bir yazılım varmı? Varsa sırasıyla yapmam gerekenleri yazarmısınız..

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..
    ORF'ler için şimdilik bir gelişme yok. Varsa da benim haberim yok. Araştırıp bakalım.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ORF'ler için şimdilik bir gelişme yok. Varsa da benim haberim yok. Araştırıp bakalım.
      Teşekkürler Tasarım usta beklemedeyim..

Saygılar..

Yorum yap

tasarım dediklerini aynen yapacağım.bir sorum olacak
        setting yüklemek istesem reset sonramı yoksa softcam den sonramı yüklemek gerek.

Yorum yap

evet yeniden tarattım ve nihayet multiler açıldı teşekkürler emeği geçenlere ve tasarım sana

Yorum yap

çötenek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tasarım dediklerini aynen yapacağım.bir sorum olacak
            setting yüklemek istesem reset sonramı yoksa softcam den sonramı yüklemek gerek.
            Setting yüklemek isterseniz.
            Yazılımdan sonra reset atıp ardından setting ondan sonrada softcam atınız.

Yorum yap

MTV Music Cryptoworks key güncellendi. Menü mesajlarında ufak değişiklikler yaptım. :ters:
              Key Güncelleme için @viamez'e teşekkür ederim.
              arkadaşlar ben bişe anlamadım bu mtv keyler calışıyomu yukleyen varmı

Yorum yap

Evet çalışıyor.
                Viamez 19 derecedeki astra uydusundaki MTV kanalının CW keyini Sadece ve Sadece 8000 Xcam modelinin yazılımına editliyor...
                Sanırım şifre değişti foruma verdiğim en son key aktif herhalde viamez yenisini yapar herhalde

Yorum yap

MTV Music Constant Cw Key Güncellendi.

Yorum yap

MTV Music Constant Cw Key Güncellendi.
                    Uzun süredir bu dünyadan ayrı kaldım kusura bakmayın. Eskiden bir softcam dosyası yüklenirdi. şimdi ard arda 2 softcam dosyası mı yükleniyor? Cihazımı 1.3 e dönüştürdükten sonra bu en son verdiğiniz YE-8000XCAM_1117.zip adlı tekdosyayı mı yükleyeceğiz? yoksa bir kaç mesaj önce dediğiniz gibi

"1. Yukarıdaki yazılımı indirin (YE-8000XCAM_1113-SexView.zip ? ) ve yükleyin
                    2. Cihazı resetleyin
                    3. Daha sonra Next_8000Softcam_101106 tarihli Softcam dosyasını, AES_Downloader_0110 ile atın." "

sıralı 2 softcam yükleme işlemini mi yapcağız? Şimdi son yükleme sıra nedir? ve Neden ard arda 2 softcam dosyası sorularına cevap verirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Yorum yap

Yukarıdaki dosya key dosyası değildir.
                      Yazılımdır.yazılımı yükleyin ardından
                      Daha sonra aes dosyasını atarsınız...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X