• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yönetici arkadaşlara teşekkürler...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yönetici arkadaşlara teşekkürler...

Forumumuz 1 yaşını doldurmuştur. İlk günden şu ana kadar yardımcı olarak yönetim statüsünde değişiklikler olmuştur ve olacaktır da; lakin şu ana kadar yardım ve desteğini esirgemeyen, bizlerle bu yolda devam eden ve bilgilerini paylaşan yönetici arkadaşlarıma öncelikle saygılarımı iletiyorum..

"Forum" belki de sizin açınızdan sadece boş zamanları değerlendirmek için kullanılan bir araç, yardıma ihtiyacı olan 3-5 kişi için zemin olan bir alan veya bilgilerinizi karşılıksız paylaşma imkanı bulduğunuz bir ortam olarak görülebilir. Ama yüzlerce hatta binlerce kişi için bu küçük bilgi paylaşım ortamı kocaman bir bilgi kaynağıdır..!!

Bunun büyük ihtimalle farkındasınız; veya değilseniz bile geneli dikkate alarak doğru olduğunun farkına varacaksınız, hobi olarak yazdığınız kelime ve cümlelerin değerinin niceliğini hissedersiniz... En azından acizane "ben" bire bir kullanıcı ve üyelerin pozitif tepkileri sonucunda buna şahitim..

Bu forumdan bilgi, zaman ve desteğini esirgemeyen tüm yönetici statüsündeki arkadaşlarıma teşekkür ve saygılarımı sunuyorum...

İlk önce mach1.ws ile tanıştım daha sonra burası doğdu...
    Sırf yönetici olduğum için değil, bir çok forumda bulamadığım düzenli ve sıralı bilgiyi kişilikli ve nitelikli insanlardan edinmeye başlamıştım.Benim için sadece bir hobi.Yardımlaşma ve birlikteliğin en üst düzeyde olduğu bu forumdan dostum diyebileceğim evime alıp birlikte yemek yiyebileceğim bir çok insanlarla birebir tanıştım...
    Çok farklı bir yer "Mach1Digital"
    İyiki doğdun....Uzun ömürler diliyorum.

Yorum yap

Bu forumu tanımadan önce organik81 arkadaşı tanıdım. Bu forumada başka bir forumu ve yöneticiliği bırakarak geldim. İyiki de gelmişim. Forumda diğer arkadaşları tanıdım. İyi bir ortam. Bende foruma emeği geçen tüm statülü arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sevgi ve Selamlarımla. Nice yıllara...

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        İlk önce mach1.ws ile tanıştım daha sonra burası doğdu...
        Sırf yönetici olduğum için değil, bir çok forumda bulamadığım düzenli ve sıralı bilgiyi kişilikli ve nitelikli insanlardan edinmeye başlamıştım.Benim için sadece bir hobi.Yardımlaşma ve birlikteliğin en üst düzeyde olduğu bu forumdan dostum diyebileceğim evime alıp birlikte yemek yiyebileceğim bir çok insanlarla birebir tanıştım...
        Çok farklı bir yer "Mach1Digital"
        İyiki doğdun....Uzun ömürler diliyorum.
        Aynen bende önce mach1 ws ile başladım daha sonra burası

Burada seviyeli düzeyli ve hepside seçkin yönetici arkadaşları burada gördüm.

Bu forma emeği geçen ve birbirlerine yardım etmeyi esirgemeyen tüm arkadaşlarada teşekkür ederim.

İyiki doğdun mach1 digital nice uzun yıllara diyelim.:mzk:
        Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
        Anlat içinden geçenleri
        Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
        Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
        Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

Mach1 forumları bir okul gibidir !.

Mach1 forumu / forumları bir okul gibidir bence. Toplum içinde çok fazla beceremediğimiz paylaşmayı, birleşmeyi ve zorda olsa birbirimizi sevmeyi burada öğreniyoruz. Yeni ve kalıcı dostluklar kuruyoruz.

Daha ne olsun !..
          Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
          Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

mach1digital bir ayrıcalıktır,bir tutkudur,tutuştumu sönmek bilmez bir alev gibidir insanların yüreğinde yanar durur sanki ebediyete kadar,teknik sorunlardan dolayı kapalı kaldığı bir kaç saat bile insan kendini sanki bir boşlukta gibi hissediyor,uzun lafın kısası birlikte mach1 ile daha nice senelere birlikte arkadaşlar......
            Forum Kuralları

Yorum yap

hayaller büyüdükçe sevgiye dönüşür burasıda öyle biryer sizlerle olmaktan sonderece mutlu sonderece heycanlıyım neden burası bir aile bu ailenin içine benide kabulettiğiniz için teşşekkür ederim birçok forumda bulamadığım özelliği burda buldum türkçenin anlaşılır derecede konuşulan sayılı forumlardan birisi tüm yönetimi kutlarım türkiyenin gözbebiğine sahip çıkalım iyki varsın mach1 seninle daha iyi yarınlara

Yorum yap

Bizlere bu imkanı sunan başta saygıdeğer mach1 ve Organik81 olmak üzere tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim. Burası artık bir bilgi paylaşımından öte kardeşliğin ve paylaşımın nasıl olması gerektiğini öğreten bir okul gibi,
                İyiki varsın mach1digital

Yorum yap

bizler artık birer mach1 üyesi değilde ailesiyiz bunun için daha nice beraberce yıllar geçireceğiz ayrıcalıklı olmak beni şahsen çok onurlandırıyor teşekkürler
                  @mach1& @organik81
                  VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                  125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                  GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

1. yılımız kutlu olsun nice beraber mutlu yıllara arkadaşlar

Yorum yap

acısıyla tatlısıyla bir yılımızı doldurduk nice senelere

Yorum yap

- Vayy be forumun açılışından bu yana tam 13 yıl geçmiş, koskoca 13 yıl, kimler geldi kimler geçti bu forumdan.

Yorum yap

4 ay sonra 8 sene olacak ihtiyarlamışız.
                          İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Ben çok geç katıldım, ona yanıyorum.

Sevgili dostum, abim Mach1 üstat ile çok daha önce yüzyüze tanışmıştım ve hep davet etmişti, lakin kısmet 2015'e oldu.
                            Ve artık iş yoğunluğundan mıdır yoksa yorgunluktan mıdır bilinmez ama artık yerli forumlardan sadece buraya otağı kurdum ve burasını yuvam olarak benimsedim.

Bakalım Rabb ömür verdikçe, sağlıklı olduğum müddetçe yazmaya, bilgilendirmeye, paylaşmaya, okumaya, bilgilenmeye devam edeceğim.

Başta Ali Abi olmak üzere Necati abime ve katkıda bulunan herkese çok ama çok teşekkür ederim.
                            İyi ki varsınız.

Seviliyorsunuz...

Yorum yap

Yıllar su gibi akıp geçmiş yaşlandık ama hala ayaktayız hepimiz allaha şükür allah izin verdikçe paylaşıma yardımlaşmaya devam.
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X