• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ve Beklenen Süper Program Geldi....Spidershare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• @atlasgold arkadaşım açıklamayı anladım.Benimki bir istek gibi birşey.o iletiyi aldığımızda ok diyoruz ya.onu auto olarak kapamak gibi birşeydi.Kolay gelsin.
    Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
    2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

• civannuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      @atlasgold arkadaşım açıklamayı anladım.Benimki bir istek gibi birşey.o iletiyi aldığımızda ok diyoruz ya.onu auto olarak kapamak gibi birşeydi.Kolay gelsin.
      şimdilik mümkün değil çünkü bu uyarı programın verimli çalışmasıyla ilgili bir nevi uyarı(açılmayan kanal veya serverde kesinti anlamında)

Yorum yap

• atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        şimdilik mümkün değil çünkü bu uyarı programın verimli çalışmasıyla ilgili bir nevi uyarı(açılmayan kanal veya serverde kesinti anlamında)
        bu uyarıdan sonra kanallar açılmıyo spider shire çalışmıyor bilgisarayı aç kapamı yapacağız başka bir yol yokmu

Yorum yap

• yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu uyarıdan sonra kanallar açılmıyo spider shire çalışmıyor bilgisarayı aç kapamı yapacağız başka bir yol yokmu
          Sayın arkadaşım her zaman bilgisayarı açıp kapana gerek yok sadece kullandığın share proğramını 30-40- saniye kadar kapatıp tekrar açarsan kanalllar yeniden açılıyor.eğer açılmazsa işte o zaman bilsayarıda kitledi demektir bu tür aksamalarla bende sık sık karşılaşıyorum,eğer serverden kanal izleyeceksek bu teknik sorunlar çözülene kadar katlanmak zorudayız.
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Sayın arkadaşım her zaman bilgisayarı açıp kapana gerek yok sadece kullandığın share proğramını 30-40- saniye kadar kapatıp tekrar açarsan kanalllar yeniden açılıyor.eğer açılmazsa işte o zaman bilsayarıda kitledi demektir bu tür aksamalarla bende sık sık karşılaşıyorum,eğer serverden kanal izleyeceksek bu teknik sorunlar çözülene kadar katlanmak zorudayız.
            arkadaşlar;bu bölümü yaklaşık 10.000 kişiye yakın ziyaret etmiş ve 2000 e yakın programı inidiren olmuş hiç kimseden böyle şikayet gelmedi .bi ihtimal windows'unuz da sorun olabilir ayrıca bu uyarı geldiğin açılmayan kanaldan açılan bir kanala geçtiğnizde serverden sorunsuz izlemeye devam edersiniz programı aç kapa yapmaya gerek yok.kolay gelsin

Yorum yap

• böyle bir sorun varmış demekki herkes yazmayabilir biz karşılaştıgımız için bildirdik buraya arkadaşlara bilgi olsun diye

Yorum yap

• arkadaşlar açılmama sebeblerinden birisi güvenlik duvarı ve virüs programlarını kapatın.
                açılmazsa pc kapatıp açın açılacaktır.bende öyle oldu.
                iyi geceler.

Yorum yap

• ben kullandım. Ama newcamd server port 1 de çalışıyor. Ama diğer portlarda çalışmıyor. Port 1 de yeşil ok. Port 2 ve diğerlerinde kısa süreli yeşil yanıyor sönüyor. Server da problem yok. Paketlerin hepsi 1. potta çalışıyor. NEDENDİR??? 2-3 port u kullanamıyorum

Yorum yap

• egzantrik1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ben kullandım. Ama newcamd server port 1 de çalışıyor. Ama diğer portlarda çalışmıyor. Port 1 de yeşil ok. Port 2 ve diğerlerinde kısa süreli yeşil yanıyor sönüyor. Server da problem yok. Paketlerin hepsi 1. potta çalışıyor. NEDENDİR??? 2-3 port u kullanamıyorum
                    diğer serverlere doğru server bilgilerini girmediğnden olabilir bunun dışında böyle bi sorun olmaz.

Yorum yap

• şimdi yine denedim. Server bilgileri doğru. 1.port harici diğer portlarda open basıyorum close olmuyor. Hep OPEN da kalıyor.

Yorum yap

• arkadaşlar server kapandı boşuna uğraşmayın

Yorum yap

• 1 ay kadar seyrettik bu kadarmış.server için mach1 hocaya tesekkurler...

Yorum yap

• ben tekrar rar dan dosyayı açtım. OLdu. sanırım ayarlardan. AMa dorcel wsp de açıyor. Bu spiderda açmadı. MCT ve FREE X ler tamam sebebi nedir???

Yorum yap

• spider share den dorcel i izlemek için özel ayar mı var??? Diğerleri açıldı ama bir tek dorcel i açmıyor. NEDENDİR???

Yorum yap

• Evet arkadaşlar, @mach1'in serveri kapanmış.Konuda kapalı olduğundan, buradan paylaşım için mach1'e ve tüm emeği geçen kişilere teşekkür ederim.Saygı ve sevgiler.
                                Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                                2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X