• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus Serisi 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ellerine sağlık sevgili @doctor..

Yorum yap

• TPS Auto da sorun

mpl Nickli Üyeden Alıntı
      Tps kanallarının birinin üzerinde yapın bu işlemi..
      Sevgili mlp, ilgine teşekkür ederim. Bahsettiğin gibi kumandadan yapılan yeşil tuş uygulamasını TPS kanalları üzerinde deniyorum ve "Tuner Lock Fail" hatası alıyorum.

Yorum yap

• break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar selam ben de ye 2000 cx süper plus usb li makina var yaklaşık 1 aydır uğrasıyorum softcamı atamadım. yeni yazılımı yükledim 17.04.2008 emuyu yükledim ancak soft camı attığımda uyumsuz yada hatalı dosya diyor. bunun nedenini söyleyebilirmisiniz
        Yazılımı attıktan sonra softcam atmana gerek yok,tps polsat wiev auto
        Not:Ustalar belirtmiş softcam atmayın diye

Yorum yap

• Son yazılımla birlikte softcam de atılmışsa, TPS Auto bu nedenle yapılamıyor olabilir mi? Eğer sorun bundan kaynaklanıyorsa, softcam'i devre dışı bırakmak için yazılımı tekrar mı atmak gereklidir? Yoksa başka bir yol mu önerilir?

Yorum yap

• emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum yap

• miphar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Son yazılımla birlikte softcam de atılmışsa, TPS Auto bu nedenle yapılamıyor olabilir mi? Eğer sorun bundan kaynaklanıyorsa, softcam'i devre dışı bırakmak için yazılımı tekrar mı atmak gereklidir? Yoksa başka bir yol mu önerilir?
              Emu'yu aktif hale getirdinizmi..
              Forum Kuralları

Yorum yap

• tüm emeği geçen üstatlara

selamlar başta mach 1 hoca'ya ve doktor arkadaşımıza teşekkürlerimizi sunarız iyi çalışmalar üstatlar kolay gelsin

Yorum yap

• büyüksün hocam allah razı olsun bunada şükür

Yorum yap

• Hocam Eline.Koluna,klaviyene, saglik cok tesekkürler.
                    bu güzel paylasimin devami olur insallah.

saygilarimla.

Yorum yap

• hocam teşejkkürler ellrine sağlık

Yorum yap

• tesekkurler

yazılımda emeği geçen arkadaşlara tşkler

Yorum yap

• Yazılımda emeği geçen arkadaşlara teşekürler ama böyle kırıcı mesajlarda yazmaları hiç hoş değil. evet tüm satıcılar bunu emu var diye hemde en iyi emu var diye sattı. tamam firma politikası olarak yeni cihazları rahat satabilmek için tabiiki yeni cihazlara emu vereceksinizki next olarak piyasadaki yerinizi koruyasınız. ama lütfen daha dikkatli yazın yada açıklama yapınız. unutmayınızki biz müşterilere her zaman ihtiyacınız var sürekli piyasaya satıcı çıkar ama müşterilere en iyi ürün ve hizmeti en uygun fiyatla sunanlar ayakta kalır. lütfen tüm lafları da iki ***** kanalı için söylediğimi de düşünmeyin. bence olmaması daha hayırlı olur. Sizler stabil her türlü tvyi destekleyen en kaliteli görüntüyü veren cihaz ve programlar yapın bana kafi.

Yorum yap

• Yazılımı bi iki gün oldu indireli emegi gecenlere tesekkürü unuttugumu farkettim hocam sizlere tesekkür bile az sagolun binlerce kez

Yorum yap

• hocam yazilim icin tesekkürler. emegine saglik. iyi calismalar.

Yorum yap

• kanallar gidiyor mu arkadaşlar?
                                dreambox 500S = 2x1
                                8'li DiSeqC ve 4'lü DiSeqC
                                42'39'E-95cm Offset 2x4'lü Next 0,3db
                                19'16'13'5'E-100cm Offset 2x4'lü Next 0,3db,2x4'lü İnverto 0,4db
                                7'9'E-95cm Offset next 0,3db,İnverto 0,4db
                                1'W-98cm Offset 4'lü İnverto 0,4db
                                RG 6/U-6 F,75 Ohm-RG-PVC-Cu Birtaş Coaxial Kablo
                                Aynı anda 9 uydu (8+1),Avcılar/İSTANBUL!!!
                                "facta non verba" dunkes:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X