• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KAON 575 e donusmus 9030 FTA için kurtarma lutfen?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• KAON 575 e donusmus 9030 FTA için kurtarma lutfen?

Varmi acaba 9030 FTA kurtaris yazilimi ? KAON 575 oldu ve 575sen baska hiç bir yazilim atilmiyo artik KURTARIS yazilimi varsa yönlendirebilirmisiniz LUTFEN ?.... KOLAY GELSIN !

arkadaşım orjinal emüsüz 9030 yazılımı at daha sonra emülü yazılımı at düzelir kolay gelsin

Yorum yap

anlamadim ? orijinal emüsüz ? yönlendirebilirmisiniz beni forumda nereden bulurum onu ? varmi forumde ?

Yorum yap

90xx makinelerde dönüşüm

BEYLER ARKADAŞLARI YANLIŞ YÖNLENDİRMEYELİM.
        90XX SERİSİ MAKİNELERDE
        Arkadaşlar Animsayonulu seri olan 90xx'leri kaona çevirdiğiniz takdirde geri dönüşünüz ancak servis tarafından yapılabilir. Flash yazan makinalar ile sizin makinanız açılarak bu flash makinesinin 4-5 kablosu sizin entegereye kaynatılır program yüklenir. Kaynak yapılan kablolar sökülür. Bu işlem eğer elinizde 100 YTL'lik flash programlama makinası ve cd'si varsa evde yapabilirsiniz.

Yanınızda olması gereken bir lehim takımı, tornavida vb ile yapmanız gerekir.

Ya da servise 5-30 arası servisin isteyeceğine bağlı bir para vererek 15 dak. makinenize sunny yazılımı yüklenir.

Sanırım geri dönememenin sebebi.
        Yazılmı yükleme yaparken versiyon kontrolu yapmaktadır. Yüklü yazlımın versiyonunu uygun bulmazsa flas zarar görmesin diye üstüne yazılmasına müsaade etmez.
        Bir Hex editörle firmware dosya açılarak bu versiyon numaraları düşürülerek deneme olabilir mi diye düşünüyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X