• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 06.04.2009 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni yazılımı yükledikten sonra ben cihazı resetledim, hepsi yerli yerindeydi. Siz de cihazınızı resetleyin ve tekrar deneyin.
    cihazı resetle derken fabrika ayarlarına mı dönmeliyiz. Onu yapınca kanallar gidecek değil mi. Tekrar mı ayarları yapıp kanal taratmamız gerekecek

Yorum yap

• elinize sağlık

Yorum yap

• sinjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        cihazı resetle derken fabrika ayarlarına mı dönmeliyiz. Onu yapınca kanallar gidecek değil mi. Tekrar mı ayarları yapıp kanal taratmamız gerekecek
        Evet aynen öyle olacak. Sorunsuz kullanmak istiyorsanız bu zahmete katlanmanız gerekir.

Yorum yap

• yazılım güzel..yükledim..ancak kanallar arasında gezinirken ortalama olarak 10 kanal sonra birden cihaz kendini boot luyor..bu olay bir kaç kez oldu. ve hala olmaya devam ediyor..korkudan kanallar arasında fazla gezemiyorum.bunun düzeltilmesi hususunda hocalardan yardım...birde softcam atamadım..kabul etmedi..ekranda LLL:LLL yazısı çıktı.cihazı arkadan kapayıp açtım cihazı kurtardım..ne yapmam lazım....

Yorum yap

• cihan3 Nickli Üyeden Alıntı
            yazılım güzel..yükledim..ancak kanallar arasında gezinirken ortalama olarak 10 kanal sonra birden cihaz kendini boot luyor..bu olay bir kaç kez oldu. ve hala olmaya devam ediyor..korkudan kanallar arasında fazla gezemiyorum.bunun düzeltilmesi hususunda hocalardan yardım...birde softcam atamadım..kabul etmedi..ekranda LLL:LLL yazısı çıktı.cihazı arkadan kapayıp açtım cihazı kurtardım..ne yapmam lazım....
            Sizden önceki mesajda @tasarım yazmış... Cihazı fabrika ayarlarına döndürüp yeniden taratın ve hazır kanal listesi kullanmayın....

Yorum yap

• görüntü kalitesi

RADYOLOJİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar hocalarımın emeklerine sağlık ama ben bir önceki yazılıma dönmek zorunda kaldım çünkü görüntü kalitesi daha iyi ayrıca sizce en iyi görüntüye sahip yazılım bu güne kadar hangisi olabilir acaba...
              ben halen cıs uper plus usb li için 21 nisan 2008 yazılımını kullanıyorum. ondan sonra çıkan tüm yazılımları hemen hemen denedim ama hepsinde geri 21 nisan 2009 yazılımına döndüm. onun görüntüsü gerçekten güzel
              :ehehe:damarıma basanın kafasına basarımdunkes:

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Evet aynen öyle olacak. Sorunsuz kullanmak istiyorsanız bu zahmete katlanmanız gerekir.
                Teşekkürler Tasarım, katlanacaz artık

Yorum yap

• tasarım üstad cihazın emü kapalı ikende digi tv yayınlarını izliyorum acık kapalı fark etmiyor bilginize bir deneyin
                  Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    tasarım üstad cihazın emü kapalı ikende digi tv yayınlarını izliyorum acık kapalı fark etmiyor bilginize bir deneyin
                    Yanlış bilmiyorsam emu'yu kapattıktan sonra cihazı açıp kapatmak ve tekrar açınca kanalların açılmaması lazım,bunuda denedeyseniz bilemem tabi..Selamlar saygılar....

Yorum yap

• vectra_gt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yanlış bilmiyorsam emu'yu kapattıktan sonra cihazı açıp kapatmak ve tekrar açınca kanalların açılmaması lazım,bunuda denedeyseniz bilemem tabi..Selamlar saygılar....
                      arkadasım dediginide denedim degişen birşey yok emü acık kalıyor her cıhazı fisinide cektim degisen birşey yok
                      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• bendede aynı!
                        yalnız emuye girer emu kapalı yaptığında şıfrelı kanalları göstermıyor.
                        emu açıkken ,krmızı düğme-1234 yapıp kapatınca (cıhaz bılgileri okunur duruma gelıyor) açılabılen şıfrelı kanalları gösterıyor,eh hiçte fena deyıl dımı?
                        optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                        .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

arkadasım dediginide denedim degişen birşey yok emü acık kalıyor her cıhazı fisinide cektim degisen birşey yok
                          İlginç bir durum o zaman ustalar bir el atar.Selamlar saygılar...

Yorum yap

bende de aynı idi 17.4. yazılımında cıs cihazda bot modunda 6.4 yazılımını yükledim düzeldi

Yorum yap

• Arkadaşlar, cihaz bilgisi bölümünde

Next Ye-2000 Cıs Super Plus
                              ONEC117B71 04/21/08
                              SB3-D S4R32
                              TK2C1NO hhiN 01/10/08
                              BOO1e-BOO1e- 01.06 HS02.00

yazıyo yani cihazın üzerinde bulunan yazılım bayağı eski USB ile burada bulunan son yazılımı atabilirmiyim.

Yorum yap

• mezor Nickli Üyeden Alıntı
                                Arkadaşlar, cihaz bilgisi bölümünde

Next Ye-2000 Cıs Super Plus
                                ONEC117B71 04/21/08
                                SB3-D S4R32
                                TK2C1NO hhiN 01/10/08
                                BOO1e-BOO1e- 01.06 HS02.00

yazıyo yani cihazın üzerinde bulunan yazılım bayağı eski USB ile burada bulunan son yazılımı atabilirmiyim.
                                evet atabilirsiniz
                                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X