• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 18.9.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• faroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lutfen bana bilgi verin , yeni yazılımı yukledim , turksat ve hotbörd var , bu yazılımın avantajı ve artısı nedir , ban lutfen bilgi veya PM atın , bizler amatör kullanıcıyız , acıklayıcı olursanız seviniriz.....yazılım icin tesekkurler....
    Bazı yasal kartları okuyor Türksat,ta ve bulgar dili eklenmiş siz güncelleme yapmasanızda olur

Yorum yap

• Arkadaşlar 1. mesajda yazıyor yeniliklerin neler olduğu.

Yorum yap

• vectra_gt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        PM atılmıştır.Selamlar saygılar...
        teşekkür ettim sağol kardeşim...
        Next&Nextstar
        EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• saolunnnnnnn, Allah razı olsunnnnnnnn

Yorum yap

• Hocam bişey sorcam.Bende next cis süper plus var usb'li.ben ilk aldığımdan beri bu ilk sayfada yazılan yazılımları atarım.şimdi topiği tüm okudum arkdaşın biri sormuş siyah kasaya olur mu bu yazılım.bir arkdaşım da link vermiş demişki siyah kasaların yazılımları burdan.bu noktada kafam karışdı.geçen sene erzurumdan nextstar bayiisinden siyah kasa cis süper plus aldım 200 liraya.şimdi ben aldığımdan beri bu topiğin ilk sayfasında yer alan yazılımları atarım yani hiç beklemedim siyah kasa yazılımlarını.arkdaşların resimlerinde gördüm beyaz kasa cis süper pluslarda var .şimdi benim cihazımla o cihazın farkı ne hangi yazılımı atmalıyım.tşkler

Yorum yap

• osnakli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hocam bişey sorcam.Bende next cis süper plus var usb'li.ben ilk aldığımdan beri bu ilk sayfada yazılan yazılımları atarım.şimdi topiği tüm okudum arkdaşın biri sormuş siyah kasaya olur mu bu yazılım.bir arkdaşım da link vermiş demişki siyah kasaların yazılımları burdan.bu noktada kafam karışdı.geçen sene erzurumdan nextstar bayiisinden siyah kasa cis süper plus aldım 200 liraya.şimdi ben aldığımdan beri bu topiğin ilk sayfasında yer alan yazılımları atarım yani hiç beklemedim siyah kasa yazılımlarını.arkdaşların resimlerinde gördüm beyaz kasa cis süper pluslarda var .şimdi benim cihazımla o cihazın farkı ne hangi yazılımı atmalıyım.tşkler
              İkisinin arasında sadece kart okuyucu farkı varmış. Eğer kart kullanıyorsanız ve Grinin yazılımını siyah kasaya atarsanız problem yaşama ihtimaliniz yüksek. Değilse zaten farketmez.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                İkisinin arasında sadece kart okuyucu farkı varmış. Eğer kart kullanıyorsanız ve Grinin yazılımını siyah kasaya atarsanız problem yaşama ihtimaliniz yüksek. Değilse zaten farketmez.
                Hocam işin garip tarafı yasal kart kullanıyordum bu zamana gadar hiç sorun olmadı allahım yaa.hepse grininkini siyaha attım.hiç problem yaşamadım.tuner yandı sadece bu da yazılımsal bi sorun değil zaten öle dediler.

Yorum yap

• ustalar yazılımı attım türksatı tarattım kanalları buldu ama ana menüye döndüğüm zaman kanal listesi çıkmıyor sat tuşundan türksatı seçiyorum kanal yok diye bilgi var ne yapmam lazım??? cx super plus

Yorum yap

• -misafir- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ustalar yazılımı attım türksatı tarattım kanalları buldu ama ana menüye döndüğüm zaman kanal listesi çıkmıyor sat tuşundan türksatı seçiyorum kanal yok diye bilgi var ne yapmam lazım??? cx super plus
                    Reset yapın birde öyle deneyin mach usta belirtmişti hafızalamada sorun olur diye

Yorum yap

• ustadın ellerine saglık, yazılım için teşekkur...

Yorum yap

• arkadaşlar bende yazılımdan bi şey anlamadım bari özelden yazın bi şeyler aynı tas aynı hamam ........abonesiyim kartlı .........ilgili kanalları attığım yazılımla seyredemiyom ne gibi fazlalalığı var yazılımın

Yorum yap

• bende yazılımı atım aynen önce renkler dağılma yaptı sonra kanaları taratım çıkmadı arkadaşlara tavsiyem yazılımı atıktan sonra mach 1 üsdadın dediği gibi fabrika ayarlarına dönün çihaz düzeliyor saygılar herkese ayrıca emeği gecen mach1 hocama ve ekibine teşekürler

Yorum yap

• *** bölümü nasıl açılıyor.2000cıssüperplus. menü+sistembilgisi+kırmızı tuş.1234 yaz.eskiden böyleydi.şimdi sistem bilgisinden kırmızıya basıyorum.işlem yapmıyor.emuyu birtürlü açamadım.
                            dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                            ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                            seninde destanını okuyalım ezberden,
                            haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                            elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                            fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

• emeği geçenlere teşekkürler,

humax cihazdan sonra en iyi cihaz gerçekten....
                              Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

• deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                *** bölümü nasıl açılıyor.2000cıssüperplus. menü+sistembilgisi+kırmızı tuş.1234 yaz.eskiden böyleydi.şimdi sistem bilgisinden kırmızıya basıyorum.işlem yapmıyor.emuyu birtürlü açamadım.
                                Menü>Girişler>Kırmızı tuş>1.2.3.4

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X