• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

E-sata GİrİŞİ Olmayan Cİhaz Sahİbİ ArkadaŞlarima AÇiklama..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

doktor Nickli Üyeden Alıntı
    Ekim ayı ortalarında jpeg resim eklenecek ve 1-2 özellik daha bittiğinde mach forumdan haber verir
    mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jpegden başka event timer olayıda eklenecek ekimde verilecek yazılımda
    doktor ve mach1 alıntıdır

Yorum yap

merhabalar mach1 hocam eylul`lun 3 ucunde sanırım next 2000 hdtv e-satasız modeller icin parcaların siparisi verildigini yazmıstınız.mach1 hocam parcalar daha gelmedimi bilgi verirseniz seviniriz.simdiden cok tesekkurler ıyı calısmalar.[MARKAYI MARKA YAPAN GUNENDIR.]

Yorum yap

sayın doktor sabırsızlıkla bekliyoruz umarım yakın zamanda başlanır arka panel takma olayı biz ilk kullanıcılarda kayıt yapabiliriz birde 1 tb disk tanıma olayıda halledilirse süper olucak saygılarla...

Yorum yap

Ne Doktorun sabrı biter nede bizim isteklerimiz. Kardeşim kaçımızda 1 tb'lık HD disk var. TRT bir programı tekrarlarsa kızıyoruz. Bu kaçıncı tekrar diye tutup bir de kaydedersek kafayı üşütürüz. Bakalım yeni yazılım neler getirecek.

Yorum yap

arkadaslar bu e-sata girişinin benim makinamda olup olmadığını nasıl anlarım?

Yorum yap

tayloss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaslar bu e-sata girişinin benim makinamda olup olmadığını nasıl anlarım?
              cihazın arkasına bakarak anlıyabilirsin

Yorum yap

Bizleri mağdur etmediğiniz için çok tşkler.Next Next Star' a güvenileceğini biliyordum...Çok tşkler.Sevgiler saygılar..Eski tip cihaz sahibi.Tankut

Yorum yap

Parçalar bugün yarın talep edenlerin cihazlarına takılmaya başlanacak, ayrıntılar ve fiyatı birkaç gün içerisinde bildirilir...

Yorum yap

Arkadaşlar parçaları nerede taktıracağız?

Yorum yap

bende almak istiyorum ama kime nasıl müracaat edecem Ben MARDİN ilindeyim parçalar alsam dahi yetkili servis var mı takabilirmi saygılar
                      ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

büyüksünüa sn doktor, uzman ve diğer ustalar : ))))
                        Next'e güvenebileceğimizi biliyordum, bizi üzmediniz. sağolun hepiniz...

Yorum yap

arkadaş bari şunun semasını verin kendimiz yapalım
                          panel falan istemez

Yorum yap

ne panelmiş gelmedi gitti gerekirse panelde kesme yapar yine takarız ama şema yok malesef

Yorum yap

Orjinali doğru dürüst çalışmıyor ki sonradan takılanı çalışsın. yapılan masrafa değmez. Sayın hocalar USB den kayıt için yazılım verselerde onlarda biz de rahata ersek. Artık şifre felan veremeyeceklerine göre bir an önce USB den kayıtlı yazılımı verseler iyi olur.

Yorum yap

e-satasız cihaza sahip arkadaşlar. cihazınızın kapağını açıp baktınız mı? kartın ortayerined sata soketi var mı?
                                bakarmısınız?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X