• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Asgari ücret zammı bugün açıklanıyor!

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Asgari ücret zammı bugün açıklanıyor!

Asgari ücret zammı ile ilgili önemli gün geldi, çattı. Son dakika haberine göre; Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2021 yılından itibaren geçerli olacak yeni asgari ücreti belirlemek için bugün 10.30'da toplanacak. Asgari ücret 2021 zammı 7 milyon kişiye direkt, diğer tüm kesimlerin maaşına ise dolaylı olarak etki edecek. TÜİK, geçtiğimiz haftaki üçüncü toplantıda ağır-orta ve hafif statüde çalışan bir işçinin asgari geçim tutarını komisyonla paylaşmıştı. Bugünkü toplantı ile birlikte milyonlarca çalışanın merak ettiği 2021 asgari ücret zammı ne kadar oldu sorusu yanıt bulacak.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Asgari ücret Brüt 3577tl, Net 2825tl. oldu.
    VESTEL UD9200 4K LED TV
    ARÇELİK 32" LED TV
    2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Hayırlı olsun tüm çalışanlara
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

. Asgari Ücret Tespit Komisyonu, yeni asgari ücreti belirlemek için bugün 10.30'da toplandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2021 asgari ücret zammının, 2021 yılı için brüt 3 bin 577 lira 50 kuruş, net 2 bin 825 lira 90 kuruş olarak belirlendiğini duyurdu. Bakan Selçuk, "Asgari ücret geçen yıla göre 500 lira artmıştır, yüzde 21,56 oranında yükselmiştir." ifadelerini kullandı.

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika haberi geldi. Türkiye'deki milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret zammı için son toplantı bugün Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk başkanlığında yapıldı. İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan taraflar geçtiğimiz toplantılarda asgari ücret 2021 zam oranı hakkında beklentilerini paylaşmıştı. Toplantı ile birlikte internet üzerinden 'asgari ücret zammı ne kadar olacak? 'asgari ücret zammı ne kadar oldu' araştırmaları da öne çıktı. Bilindiği üzere yeni asgari ücret; asgari geçim indirimi (AGİ), işsizlik maaşı gibi birçok tutara da artış getirecek.

ASGARİ ÜCRET ZAMMI NE KADAR OLDU

Asgari ücret 2021 zammı için pazarlıklarda 'yaşam maliyeti, pandemi döneminde ekonomik durum, gerçekleşen ve hedef enflasyon, refah payı' olmak üzere 5 parametre ön plana çıktı. Bakan Zehra Zümrüt Selçuk daha önceki toplantılarda; "Asgari ücretin işçi ve işverenlerin beklentilerine uygun, çalışma hayatına olumlu katkı sağlayacak seviyede belirleneceğine inanıyorum." demişti. İşte son dakika asgari ücret zammı haberinin detayları...

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk asgari ücret zammı ile ilgili açıklamalarda bulundu

ASGARİ ÜCRET ZAMMI BELLİ OLDU

Bakan Selçuk 2021 asgari ücret rakamının, 2021 yılı için brüt 3 bin 577 lira 50 kuruş, net 2 bin 825 lira 90 kuruş olarak belirlendiğini duyurdu. Bakan Selçuk: "Asgari ücret geçen yıla göre 500 lira artmıştır, yüzde 21,56 oranında yükselmiştir." ifadelerini kullandı.

Bakan Selçuk asgari ücret zammı ile ilgili, "Öneriler kapsamlı bir şekilde ele alındı" ifadelerini kullandı. Bakan Selçuk, "Kısa çalışma ödeneği ve nakdi destek olsun. Bu destekler direkt çalışanlarımıza aktarılan kaynaklardır." dedi.

Selçuk, "Evli ve 3 çocuklu bir işçi için net asgari ücret 3.013,72 lira olacaktır. " diye konuştu.
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Çalışanlar açlık sınırına yakın bir maaşa gene mahkum edildi seçtiklerinizi iyi seçmezseniz sonu bu olur kimileri 4 maaşla sefa sürer millette sürünür durur.

Depo

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

açıklanan asgari ücret neye göre

marketteki, pazardaki ,çarşıdaki artan fiyatlardan umursamazlık üzerine açıklanan bir ücret olmuş her defasında muhalefeti eleştiren millet ittifakına olmadık şekilde hakaret eden yandaş şahıs veya şahıslar ALLAH rızası için yerinizden kalkında bu açıklama için yetersiz diyebilme ve kendinizin her hangi bir konuda milletin lehine bir önergeyle ortaya çıkma cesaretini gösterin.

Yorum yap

sen dünyanın hangi yerinde gördün de devlet çalışanın istediği asgari ücreti vermiş bir tane örnek göster kabulum ama dünyadan bihaber olmak böyle olur hangi işveren hangi kazançla işçisine onun istediği maaşı vermiş bir tane misal ve r kabulüm ben kendimden biliyorum çünkü almanyada çalıştım firmanın verdiği maaş asgari ücret daha sonra iş bozuldu dediler kısa çalışma al sana maaşın 3 te biri gitti 1200 alırken 850-900 bandında maaş aldım kime şikayet edeceksin patrona çıktım yalvardım adeta benim saat ücretinden kesilen miktarımı geri ver diye asla olmaz dedi şimdi bilmeden konuşmak sadece muhalif ağızla konuşmaktır birşeye muhalif olacakasan dünyadaki uygulamalarını sonuçlarını takipedeceksin ondan sonra markette,pazarda,çarşıdaki artan fiyatları aracılara soracaksın devlet üreticiden limon,portakal,mandalina alıp satmaz bu işi özel sektör yapar sonucuda ortada devleti burada suçu yok kim gelirse gelsin

Yorum yap

bize ne almanyadan

höhr Nickli Üyeden Alıntı
                sen dünyanın hangi yerinde gördün de devlet çalışanın istediği asgari ücreti vermiş bir tane örnek göster kabulum ama dünyadan bihaber olmak böyle olur hangi işveren hangi kazançla işçisine onun istediği maaşı vermiş bir tane misal ve r kabulüm ben kendimden biliyorum çünkü almanyada çalıştım firmanın verdiği maaş asgari ücret daha sonra iş bozuldu dediler kısa çalışma al sana maaşın 3 te biri gitti 1200 alırken 850-900 bandında maaş aldım kime şikayet edeceksin patrona çıktım yalvardım adeta benim saat ücretinden kesilen miktarımı geri ver diye asla olmaz dedi şimdi bilmeden konuşmak sadece muhalif ağızla konuşmaktır birşeye muhalif olacakasan dünyadaki uygulamalarını sonuçlarını takipedeceksin ondan sonra markette,pazarda,çarşıdaki artan fiyatları aracılara soracaksın devlet üreticiden limon,portakal,mandalina alıp satmaz bu işi özel sektör yapar sonucuda ortada devleti burada suçu yok kim gelirse gelsin
                biz TÜRKİYE,YİZ çalışma şartlarımız ülkemizi ilgilendirir pazarımızda çarşımızda bizi ilgilendirir sanırım kendi görüşüne ters gelen bir durum var kapatalım bu konuyu.birde yaranı deştik galiba kusura bakma arkadaşım dediğim gibi kapatalım bu konuyu.aslında formumuzada böyle konularla katılmak saygısızlık olabilir hatalıysak özürümüz olsun buda erdemliktir.

Yorum yap

biz Türkiyeyiz ama bu dünyada yaşıyoruz unutmayalım

Yorum yap

Açlık sınırının 2500 tl yoksulluk sınırının 8000 tl küsür olarak pişkin pişkin açıklandığı bir yerde çalışana vatandaşa 2800 vereni korumanın savunmanın anlamı olmaz milleti açlık sınırında yaşatanlar sefa içinde yaşıyorlar başka söze gerek yok birde verirken bereketli olsun demek insanların aklı ile dalga geçmektir..

Depo

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X