• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hepsidijital

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hepsidijital

Bugün Karaköy deydim adresleri incik boncukçu olmuş,telefonla muhattab yok,orada konuştuğum uyducular battığını söyledi birçok mağdur varmış benim gibi gelip gidiyormuş
    bu saatten sonra polis ve yargı bu işleri çözer tüm mağdurlara geçmiş olsun böyle platformlarda bol bol bu durumu yazalım ki http://www.hepsidijital.com/ alıisveriş yapmak
    isteyenlere ibret oluruz.
    BİLGİLİ OLAN GÜÇLÜDÜR!...

Hepsidijital firmasına ulaşmak için 15 gün uğraştım.Sonunda başardım ve aradığım cihazın olmadığını öğrenebildim...Koskoca firma bu duruma düşmemeliydi...Müşteri güvenini kaybedersen,prestijini de kaybedersin...

Yorum yap

Sitesi de faal değil galiba, açılmıyor. Bu duruma düşmesi çok üzücü.
      Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
      DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

sitesi felan faal aktif çok rahat ulaşılıyor şuanda.

Yorum yap

ben daha yeni bir kumanda siparişi verdim hemen geldi aradığımada ulaşıyorum sıkıntı görmedim
          VATANA ASKERE UZANAN
          HAiN VE DÜŞMAN ELLER
          KIRILSIN.

Yorum yap

konuyu açan kişinin kasıtlı olarak bu konuyu açtığı kendi yazdıklarından anlaşılıyor. başka forumlardada açmış bu konuyu.
            Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşündü galiba. reklamı beleşe getirmeye çalışıyor gibi geldi bana. sorunu olan kişi böyle saçmasapan yazı yazarmı? neyse maduriyeti onu yazar.

Yorum yap

Yakın takipteyiz.

Forum prensiplerimiz gereği hem kullanıcıları hem de firmaları kasıtlı yargılardan korumakla yükümlüğüzdür.

Böyle olunca da söz konusu firmadan söz hakkı gelene kadar konuyu kapatıyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X