• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emulation Key Files Latest

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bakalım ilerleyen zamanlarda kéyler verilirse yeniden izlemeye başlayabilirsiniz belki zaman gösterecek..
    Forum Kuralları

Yorum yap

• mfb260473 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bilgi için teşekkürler, ama kızım çok seviyordu, onsuz yemek nasıl yedireceğiz bilmiyorum (
      Yumurcak TV'ye alıştır.

Yorum yap

• next 2000 cıs süper plas (gri kasa) kullanıyorum.bugün saat 17,36'da verilen softcamdaki dcw keylerin tps ile ilgili olanları çalışmıyor üstadların dikkatine.softcam ile seyredilebildiği belirtilen >Mediatech (Amos, 4°W)Ident 002A 0D<
        >Rai k€y 0D<
        >Polsat k€y 01<
        >Multicanal k€y 00<
        >DigiTv K€y 01<
        >Premiere K€y 00<
        >Seca k€ys Updated<
        >Art & Show 7w [Down]< keylerin içinde tps ile ilgili olan 10911/27500 frekansındaki kanalları açtığına dair bilgilendirme yok ama softcamın içinde çalışmadığı halde buna ait dcw ******* var, niye aktif olmayan ****** softcamlerde oluyor, bunu anlayamıyorum. türksat ve hotbird çanak kullanıyorum, büyük çoğunlukta sanırım bu çanakları kullanıyor. geçen sene sanırım aralık ayında cihazımı aldım. o zamanki yazılımla bile hotbirdde 120'ye yakın şifreli kanal seyredilebiliyordu.viacces,nagravizyon,seca,irdeto ,conax,bis gibi şifreleme sistemi olan kanalların bazılarını çözüyordu. şimdi hotbirddeki bislerin bile bazıları seyredilemiyor. bunun nedeni değişik uydulardaki şifreleme sistemleri için softcam hazırlandığı için bazı ufak detayların atlanması olabilir mi? büyük çoğunluğun kullandığı türksat ve hotbird uydularındaki şifreli kanalların seyredilebilmesi için yazılım ve softcam çalışmaları yapılsa, mesela softcam ve yazılım bile ayrıca verilse daha iyi olmaz mı? üstadların değişik uydulardaki şifreleme sistemleriyle uğraşmadan fazla kafaları karışmadan, iki uydudaki daha fazla şifreli kanalı seyredebileceğimiz daha kolay ve daha verimli işlerin çıkacağını düşünüyorum.sevgili üstadlar böyle olsa daha iyi olmaz mı? bugüne kadar yaptığınız işler nedeniyle teşekkür ediyorum.bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum.saygılar.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yumurcak TV'ye alıştır.
          onu da seyrediyor ama 14 aylık olduğu için baby tv daha uygundu. ) Bu arada bbcnin bebek kanalı da ilgisini çekiyor, çocuğu olup sıkıntı yaşayanlara tavsiye ederim.

Yorum yap

• bbc nin cocuk kanalını nasıl açarım? ustalar baby tv işine el atarsa çok sevinirim. kolay gelsin

Yorum yap

• baby tv fransız devleti yasakladı. trt de haber oldu uzmanlar izletmeyin diyor.

Yorum yap

• hocam arkaşımın next ye 2000 plusu var. bunun için hangi yazılım uygun görülür..

Yorum yap

• burası soft bölümü next 2000 plus bölümüne bak

Yorum yap

• trust_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bbc nin cocuk kanalını nasıl açarım? ustalar baby tv işine el atarsa çok sevinirim. kolay gelsin
                    Globcastten yayınlanan bbcbabiesi forumdaki softcami indirerek seyredebilirsin.

Yorum yap

• Polsat eklendi - Hotbird 12015 H 27500 Art Chıldre okey

Yorum yap

• Selam UZMAN usta attachment ustanin verdikleri PHP Datei olarak bu yeni bir sistemmi yoksa benmi bir yerde hata yapiyorum yoksa baska bir link mi veriyor benmi anlamiyorum ?

SAYGILAR

Yorum yap

• teşekkürler mfb260473;

dün denemistim bbcchild ı açmadi softcam. tekrar denerim bu aksam.. Baby TV'ye alismıştık. Umarim tekrar bu konuda hocalarımız bize yardım ederler..

Yorum yap

• hocam next2000cıs super plasusblı cıhazlara nezaman yazılım verılecek hıc bırsey sey seyredemez olduk cevap verır senız sevınırım simdiden tesekkürler,,,

Yorum yap

• hocam neden cevap vermıyorsunuz yardımcı olacak kımse yokmuya

Yorum yap

• arkadaslar bu devırde herkesın derdı para olmus ben bunu anladım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X