• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

satılık 180cm anten

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• satılık 180cm anten

editledim...

memoli81 arkadaşım iyi diyorsunda bu anten parabolmu sac mı alimiummu ofset mi parçalımı herşeyi varmı ayak maunt vs .
    birde kargo alıcıya ait demişin sen hangi ildesin anten kaç yıllık düzgünmü paslımı.ne bileyim bişeyler soylede duşunelim.
    sevgiler
    website

Yorum yap

image Nickli Üyeden Alıntı
      memoli81 arkadaşım iyi diyorsunda bu anten parabolmu sac mı alimiummu ofset mi parçalımı herşeyi varmı ayak maunt vs .
      birde kargo alıcıya ait demişin sen hangi ildesin anten kaç yıllık düzgünmü paslımı.ne bileyim bişeyler soylede duşunelim.
      sevgiler
      arkadasım yerim kayseri biraz pas vardı onuda biraz boyadım az boya ister ama verimli parabol anten parçalı değil ayak ve maunt var ok bu fiyata bence çok iyi....

Yorum yap

@memoli çanak bilsat markamı,maunt sistemi hareketlimi onları da belirtebilirsen,bir de fiyatta biraz daha indirim sözkonusumu...
        Forum Kuralları

Yorum yap

edit...

Yorum yap

120+kargo maliyet bayağı yüksek olur,neyse yinede tşk.ederim iyi çalışmalar...
            Forum Kuralları

Yorum yap

sen kaç lira diyorsun bende anten çok oyüzden satacam?

Yorum yap

abi fiyat iyide kargo 180 cm çanağane kadar para ister biliyormusun

Yorum yap

35 veya 40 arası tahmini

Yorum yap

memoli81 ben ankaradan bir dreambox uydu alıcısı aldım cihaz harika da bu sen deki çanak ı alır takarsam çalışırmı bi de son fiyat yazarsan iyi olur ben pazarlık yapmam sen fiyatını söyle ben de düşünüyüm ok

Yorum yap

hatalı...mesaj

Yorum yap

güncel...

Yorum yap

Arkadaşlar burada seviyeli bir konu açılıyor ve sizler malesef bu konunun içerisine ediyorsunuz. Adam gibi yazacaksanız yazın yoksa gidin başka yere.

Yorum yap

kargo maliyeti önemli,mesfe uzak

Yorum yap

edit....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X