• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Xcam Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sayın mach 1 , cihazım 8000XCAM , boot1.3(sonradan cevirdim) , boot unu kontrol ettim 1.3 yazıyor.resetledim , son yazılımı yukledim , tekrar resetledim , daha once kaydettigim kanalları yeniden yukledim , ushuıa tv uzerinde mute , yesil tus yaptım , wa,t,ng yazdı , sonrada fail yazdı , su an tps yi acmıyor , lutfen yardım edin , nerde hata yaptım...tesekkurler

Yorum yap

• yazılım akşam yükledim ve hala şüana kadar 1 kere donma yapmadı makıneyı süreklı kanall değitirerek zorladım ama donmuyor gerçekten başarılı bi yazılım yapılmış emeği geçen herkeze tşk ederim.
      BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR....:manga:

Yorum yap

• bazı arkadaşlar 8000xcam da sorunsuz acıldıgını yazmışlar.bir daha denedim

cihaz 8000xcam (ilk seri boot 1.0 dan 1.3 cıktı ve flası intel)
        yazılımdan önce 2 defa reset
        yazılım yukledim
        yazılımdan sonra iki defa reset
        kanal tarattırdım
        emuyu actım+ushuaia kanallındayken mute+yeşil tuş
        waiting yazıp cihaz kapanıp acılıyor
        malesef cözmuyor

cözuldugunu yazan arkadaşlar benim yaptıklarımı hemen hemen aynı bir cihaz da cözüp deger aynı cihaz da cözmeme olurmu
        8000xcam lar 2 çesit flash markası vardı bildigim kadarıyla
        bendeki intel acaba sorun bundanmı?

Yorum yap

• yazılımı şimdi attım ,boot1.3(sonradan cevirdim) de gayet hızlı auto yapıyor. emegi gecem herkese teşekürler.

Yorum yap

• yazılım sorunsuz calısıyor , ushua tv uzerinde mute , yesil tus yapıp acana kadar birkac kez deneyin , birkex actıktan sonra sorunsuz calısıyor , benim cihazın boot unu sonradan 1.3 yaptım , buna ragmen sahane calısıyor , sorun yok....emegi gecenlere tesekkurler , cok tesekkurler::::::::::

Yorum yap

• 1.3 bootlu intel chipli cihaza yazılım attım resetledim taradım emuyu açtım ushuada mute yeşil waiting dedi ok dedi au yaptı kanal üstünde bekledim açana kadar ilk seferde biraz uzun sürdü açtı resetlenme kitlenme failed vs deme yok sorunsuz çalışıyor..
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• yazılım çok güzel olmuş elinize sağlık.bütün kanallar açık.

Yorum yap

• doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Tüm serilerimizde tps auto tamamlanmış oldu pluslar 9000 ler 10000ler 5500 bazlılar 8000 ler böylece herkese hayırlı olsun 4 sene önceki inf den tutunda şu anki son modellere kadar nextçi arkadaşlar farklı değerli olduklarını herzaman bilsinler
                  sn@doktor hocam elineze ve emeğinize sağlık,next,çiler olarak size minnettarız,çok teşekkür ederiz.

iyiki next,çiyiz..:byeeee:

Yorum yap

• Emeği geçen herkeze sonsuz teşekürler

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      günlük softcam atmana gerek yok sadece dat veya kfy at ayrıca kanalları elle tarat
                      peki hocam dat ve kyf keyleri günlük mü atacaz yoksa bi seferlikmi birde kanal seting ni yükledikten sonra elle taratsam olumu çok teşekkürler

Yorum yap

• çok teşekkurler bu çok iyi oldu ya

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          1.3 bootlu intel chipli cihaza yazılım attım resetledim taradım emuyu açtım ushuada mute yeşil waiting dedi ok dedi au yaptı kanal üstünde bekledim açana kadar ilk seferde biraz uzun sürdü açtı resetlenme kitlenme failed vs deme yok sorunsuz çalışıyor..
                          hocam suan hale kesintisiz devam ediyormu bende mute+yeşil usahi kanalı üstünde ilk başta acmıyor 5-10 bekliyom acıyor ama 2 dk kadar anca sürüyor tekrar şifreye giriyor hala beklemeye devam ediyom 10-15 dk sonra tekrar acıyor 2 dk sonra yine şifreye giriyor.şifre degiştirme zamanı sanırım o arada acıyor

acaba sizin denemenizdede boyle olmuş olabilrimi yoksa kesintisiz sürekli acıkmı

Yorum yap

• teşekkürler

hocam çok teşekkürler elinize sağlık çok güzel olmuş yazılım hiç hata vermiyor, donma yok, ve au yapıyor.bildiğimden değilde, ben şahsen 8000xcamplus tan çok daha güzel şeyler bekliyorum sayenizde tabiki sizin yaptığınız çalışmalar sayesinde.emeği geçen herkese tekrar teşekkürler. alemin kralı NEXT
                            Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• şuan kesintisiz açık

Yorum yap

• Kesintisiz açık evet...
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X