• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• rallici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tasarım ustam sana zahmet sen cevap verde boş sorularla topic kirlenmesin taşınabilir harddiski ikiye bölüpte ayrı (fat32ve ntfs ) formatta next 2000 cıs cihazda kullanabilirmiyiz tşk
    kardeş handy kelimesi yerine taşınabilir harddisk kelimesini önce yazsaydrınya. ikiye bölüpte ayrı (fat32ve ntfs ) formatta kullanabilirsin ama sadece fat 32 bölümünü görür.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• kusura kalmayın yinede tşk....

Yorum yap

• Yazılımda teletex içinde program eklenseydi yani teletex tam ekran açık olduğu zmn o aradığın sayfa açılana kadar tv izlemek isterdim gelecek yazılıma buda eklenirse sevinirim.

Yorum yap

• yeni yazılımda otomatik kapanma timerin elle girilebilir şekilde olması mümkünmüdür.. yani 30-60 90 dk şeklinde değilde 00:00 şeklinde ustalara selam ve saygılar..

Yorum yap

• Teşekkürler

Yorum yap

• ben forum dosyasına gözattım ama yazılımı nerden download edeceğimi bulamadım cihazım 2000 cıs süper plus
              yardım edecek arkadaş varmı acaba şimdiden tşk.

Yorum yap

• buradanhttp://www.mach1digital.com/mach1forum/showthread.php?t=35712
                next 2000 dpcıs super plus
                LG 37LE5510 LED
                dragon modul
                dragon pcloder
                metrix
                xcam pcloder
                ırdeto accass modul
                viacces modul
                fun&gold kart
                1.50 çanak
                18 .inç next motor
                uydu bulucu
                eurastar 0.5 flaşlı lnb
                0.5 mtı flaşlı lnb
                90 çanak
                0.5 premıer lnb

Yorum yap

• Arkadaşlar konuyu baştan sona okumadım ama benim soracağım çok kısa ve öz DİZÜSTÜ bilgisayarlar ile USB den uydu alıcısına bağlanıp yazılım atma veya kayıt yapma işi yapabilirmiyiz.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
                  Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
                  YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
                  XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

• Hocam son yazılım için çok teşekkürler.
                    Ama 4 gb san diske son yazılımdan sonra hiç bir filim kaydedemiyorum(Eski yazılımda sorun yoktu)Acaba nerede yanlış yapıyorum.

Yorum yap

• osman101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Hocam son yazılım için çok teşekkürler.
                      Ama 4 gb san diske son yazılımdan sonra hiç bir filim kaydedemiyorum(Eski yazılımda sorun yoktu)Acaba nerede yanlış yapıyorum.
                      Uydu cihazını açtıktan sonra flash diski takın eğer disk takılı iken uyduyu açarsanız cihaz kayıt hatası veriyor fakat cihaz açıkken flash diski takarsanız herhangi sorun olmuyor ben öyle yapıyorum.

Yorum yap

• ebakir_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar konuyu baştan sona okumadım ama benim soracağım çok kısa ve öz DİZÜSTÜ bilgisayarlar ile USB den uydu alıcısına bağlanıp yazılım atma veya kayıt yapma işi yapabilirmiyiz.
                        Direk Usb Bellekle veya RS232 kablosuyla atabilirsiniz. PC'yi direk olarak cihaza bağlayamazsınız.

Yorum yap

• osman101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hocam son yazılım için çok teşekkürler.
                          Sandisk flash bellekler hep sorunlu. Bugün bir tane de bana geldi malesef çalıştıramadım. Kingston 2 Gb var bende bundan önceki yazılımlarda ve şuan ki yazılımda da sorunsuz kayıt yapabiliyorum. Bence başka bir usb bellek ile tekrar test edin.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Direk Usb Bellekle veya RS232 kablosuyla atabilirsiniz. PC'yi direk olarak cihaza bağlayamazsınız.
                            Çok teşekkür ederim bilginize.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
                            Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
                            YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
                            XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

• htosuntr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              merak ettim, ondan soruyorum: her çıkan yeni yazılım bir once cıkan yazılımın özelliklerini içeriyor mu? Yoksa tamamen bağımsız bir yazılım mı oluyor? Yani cihaza son yazılımı yüklediymizde tüm yazılımların özellikleri cihaza yüklenmiş oluyor mu?

yukarıda sordugum sorunun yanıtını bilen var mı ya?

Yorum yap

• htosuntr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                yukarıda sordugum sorunun yanıtını bilen var mı ya?
                                Yeni çıkan yazılım, önceki yazılımların özelliklerini geliştirilmiş olarak içeriyor.Bazı özellikler aynı bazıları öncekilerden daha iyi.En iyisi en son çıkan yazılım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X