• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Free Server Yeni Adres

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dün gece bendede aktif değildi?

Yorum yap

• evet aktif ama.dorcel tv yok.freexdelight constant dw ile okey...server güzel sorun yokkk

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
      NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
      DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
      DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
      diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
      INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
      _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
      _NEXT 8500 XPA
      _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• arkadaşlar server aktifmi ayarlamadamı problemim var bilemiyorum
        tüm çamdibili dostlarımızı yeni sitemize bekliyoruz www.camdibi.net

Yorum yap

• arkadaşlar! benim cihazımda 30 mart 2007 yazılımı yüklü.

Yorum yap

• şikayet edilen donmaları çok az yaşıyorum ve serverın çalışmaması gibi bir durumla çok ender karşılaşıyorum.şu an saat 15:14 itibarıyla da çok güzel çalışıyor.

Yorum yap

• ayrıca ağustos 2007 de verilen yeni yazılımı yüklediğimde abone olduğum newcam2 de sık sık meydana gelen donmaları, eski yazılımı tekrar yükleyerek yaşamamaya başladım. Herkes kendisine en uygun yazılımı tespit edip kullanmalı, sık sık "yeni yazılım hazırlayın" diye işin uzmanları sıkıştırılmamalı.

Yorum yap

• Düzgün server bulan herkes donmasız seyreder cihazla alakası yok

Yorum yap

• İnternet bağlantısı olmadan Türksat uydusunda star tv kanalında donma olayını çok yaşadım. sorun cihazla ilgili serverla değil.

Yorum yap

• yahya aldoğan Nickli Üyeden Alıntı
                    İnternet bağlantısı olmadan Türksat uydusunda star tv kanalında donma olayını çok yaşadım. sorun cihazla ilgili serverla değil.

bu tip bir şakayeti ben yaşamadığım gibi ilk defa duyuyorum.ayrıca cihazın kanal ayırması gibi bır durumu yok ki sadece star tv de sorun yaşasın ? hazır kanal listesi kullanmamaya dikkat edein herhnagi bir sorun yaşamamanız gerekiyor....

Yorum yap

• newcamd1_ dorcelde geldi.freexdelight ise constant dw olduğuna göre sorun yok
                      D 0500:024400:21AD:0096:0CE5::BCAC78E002084B552D46D3 46CD669DD0 ;Free-X Delight 13.0°E
                      D 0500:024400:21AD:0096:1019::BCAC78E002084B552D46D3 46CD669DD0 ;Free-X Delight 10.0°E(tasarım eline sağlık)
                      doktor hocamı kızdırmayalım lütfen

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
                      NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
                      DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
                      DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
                      diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
                      INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
                      _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
                      _NEXT 8500 XPA
                      _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• hocam bende cardshare ve belescıyız yuklu baska adres yuklemem gerek varmı

Yorum yap

• gelecek71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hocam bende cardshare ve belescıyız yuklu baska adres yuklemem gerek varmı
                          yeni adres bunlar ister ikisini gir ister tek gir

Yeni 9000 server adres belesciyiz.mt2.cx yada next.mt2.cx

Yorum yap

• şu an kapalı

Yorum yap

• ARKADAŞLAR 01 02 2008*hot-bird.uydusu*VE ŞUDAKİKA İTİBARİYLE NEVCAMD1 DURUMU BİLGİNİZE ***

12360 ***viewler KAPALI

12207 freextler AÇIK

12092 mctler + redlightlar AÇIK

12692 dorcel KAPALI

NOT**BUYAYINLAR NEVCAMD1DE AÇMAZ*Redlight USA-MCT Premium-MCT Luxuria-Best-MCT Reality-Full -***view HOT-

ULTRA YENİ ADRESLER **server adres belesciyiz.mt2.cx yada next.mt2.cx kullanın

mach1 hoca ve nebutv hocaya yayınlar için çok teşekkürler

Yorum yap

• eline sağlık arkadaşım
                                DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X