• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 SUPER HDTV 05.11.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kızlar laf atardı gençliğimde. şimdi yaşlandım.herşeyin bir zamanı var.
    kayıt için usb hiçbir cihazda randımanlı olmuyor.veri akışı yetersiz. esata dan dene? ben bir sürü masraf oğraş yaptım.esata bağladım. biriki deneme den sonra kayıt hevesi bitti. şimdi cihaza takılı disk yatiyor?
    neyi kayd edeceksin veya kayd ettiğini bu kadar kanal varken izlemek mümkün mü?
    o senin kendi düşüncen kayıt yapan bi sürü arkadaşın olduğuna eminim.deneme şansın olduysa başka markalarda sorunsuz kayıt yapan var.tek sorunda kayıt deyil ayrıca.cccamın biraz iyi çalıştığı yazılımda 29 07 2009 yazılımıdır.deneyenler bilir.kanal geçişleri serverde çok ağır.eleştirmeyelimmi hataları dile getirmeyelimmi. bunları söylemesek ustalar nasıl daha iyisini yapacaklar.amaç sadace uydulardaki kanalları izlemekse bunu 50 liralık bi cihazda yapıyo.

Yorum yap

cok mersi emeği gecenlere

Yorum yap

sleep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bir önceki yazılımı boot modunda at fabrika ayarlarına dön taratmayı tekrar dene..

selamlar saygılar...

Yorum yap

interpol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          2000 hd kapasitesi bu kadar cccam sorunsuz çalışan bi cihaz istiyorsanız gidin bi atlantahd box alında yazılım nasıl olur görün newcam gibi seri çalışıyo kayıt sorunu yok mp3 leri sorunsuz çalıyo nextte pes etti linux tabanlı cihaz çıkarıyo 2000hd verediğimiz paralar çöp oldu tıpki 8000 xcam,fta 9000 xcam,fta ,pvr gibi doup kalan tek çaresi fişi çıkarıp takmak olan.dileriz yeni cihazada modül ve usb girişi yandan olur tv sehpasında önden girişlinin nekadar şekilsiz durduğuda hem fikiriz nds kartını çalıştıran modul konurda farklarını görürüz,mp3 hızlı çalması usb ye kayıt yapamaması donup kalması düzeltilir tek farkı linux olmaz.
          Katılıyorum.
          Atlanta Hd Box. :bravo::bravo::bravo::bravo:

Stab hh120 Motor Ofset 120cm. 16 Uydu 5902 Tv 1265 Radyo .

UYDULAR-DOGU- 42°-39°-36°-28.2°-26.0°-23.0°-19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°
          UYDULAR-BATI- 0.8°-4°-7°

Yorum yap

Ben ortada pes eden bi cihaz göremiyorum ellerinden geldiği kadar yazılımları düzeltmeye ve eklentiler eklemeye çalışıyorlar. O anda olabilecek ufak tefek buğları gideriyorlar. Hiç bir cihaz yazılımsal olarak ilk verildiğinde de son verildiğindede yazılım hataları tam olarak giderilememiştir. Dm 800 HD çıkalı 1 seneyi geçti hala yaqzılım oturmadı. Dm 500 ün yazılımı bile tam oturmuş değilki kaç sene oldu. Yazılım hataları yavaş yavaş düzelir. Beklemeye bağımlı olrak sadece sabır gerekir. Sabreden derviş muradına ermiş misali..
            Computer High Engineer
            Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
            Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
            Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

interpol Nickli Üyeden Alıntı
              o senin kendi düşüncen kayıt yapan bi sürü arkadaşın olduğuna eminim.deneme şansın olduysa başka markalarda sorunsuz kayıt yapan var.tek sorunda kayıt deyil ayrıca.cccamın biraz iyi çalıştığı yazılımda 29 07 2009 yazılımıdır.deneyenler bilir.kanal geçişleri serverde çok ağır.eleştirmeyelimmi hataları dile getirmeyelimmi. bunları söylemesek ustalar nasıl daha iyisini yapacaklar.amaç sadace uydulardaki kanalları izlemekse bunu 50 liralık bi cihazda yapıyo.
              ben bir izleyiciden ziyade elektronik hastası emekli öğretmenim.inan hemen hemen denemediğim cihaz yok. cccamd olayı çook farklı bir altyapıya sahip. ben evde 2000hdtv yi işyerinde 800hd yi kullaniyorum. cccamd ın yaratıcısı olan dbox ta kırılma takılma kesilmeler oluyor. yani problem sadece cihazdan değil,internet çok önemli. ve aldığın server en önemlisi.paylaşımı çok olan bir serveriniz varsa hangi cihaz olursa olsun sağlıklı izliyemezsin. localkartları olan bir server ve hızlı bir problemin varsa problemsiz izlersiniz.
              hoşçakalın

Yorum yap

hayatta herşey isteğimiz gibi olmuyor ama next2000hd cihazı piyasadaki çok cihazdan iyidir 5 ay oldu cihazı alalı newcamd ve cccam bana göre harika adam gibi sağlam server alın farkını görün. sadece nds lerde saniyelik donmalar oluyor next piyasadaki en iyi firmadır emeği gecenlere teşekkürler. Herkesin Kurban bayramını kutlarım.

Yorum yap

teşekürler hocam eline sağlık

Yorum yap

Is it possible to enter 2 cccam server to the device? and how

Yorum yap

Is it possible to enter 2 cccam server to the device? and how
                      Yes & no. You can enter multiple lines through Ethernet > server menu but can only activate a single line/server at one time.

Yorum yap

ndursun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yes & no. You can enter multiple lines through Ethernet > server menu but can only activate a single line/server at one time.
                        Thank you my dear. Means can not activate 2 line or 2 serve At the same time

Yorum yap

Thankyou very much

Yorum yap

Buradan devam edin.
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=52858

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X