• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

xxx

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

saol hocam eline sağlık

Yorum yap

hocam saygılar hürmetler.çalışmalarında üstün başarılar dilegimle.

Yorum yap

selam bende next 2000xcı cıhaz var hordbıre donuk
        90 çanağim var thora çevırmek ıstıyorum sofcam atarak hangı paket yayinlari seyredebılırım yer uskudar bıde aparat taktırarak bır çanakla ıkı uç uydu seyredebılırmıyım ılgılenen olursa sevınırım saygılar

Yorum yap

Merhabalar,
          Sayın Ekurel Bey,
          Aramıza yeniden hoş geldiniz.
          Saygılarımla.
          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

pekmezli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            90 çanağim var thora çevırmek ıstıyorum sofcam atarak hangı paket yayinlari seyredebılırım yer uskudar bıde aparat taktırarak bır çanakla ıkı uç uydu seyredebılırmıyım ılgılenen olursa sevınırım saygılar
            Merhabalar,
            Sayın Pekmezli Bey,
            Sorunuzu yanlış topiğe açmış olduğunuz için sorunuza cevap alamazsınız. Uydu anteninize ek bir parça takarak LNB sayınızı artıra bilirsiniz. Fakat bu bilgileri, ilgisi olan topiklerden edine bilirsiniz.
            Bilgilerinize sunarım.
            Saygılarımla.
            "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

srdcore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hocam bende next ye 2000 plus var hangi dosyayı indirmem lazım ?
              Merhabalar,
              Sayın Srdcore Bey,
              "next x_inf_plus series ek_211208.zip" adındaki dosyayı indirirseniz işinizi göreceksinizdir.
              Bilgilerinize sunarım.
              Saygılarımla.

Yorum yap

pekmezli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=110
                Sorularınızı konuları ile ilgili alanlara yazmaya özen gösteriniz..
                Forum Kuralları

Yorum yap

selam arkadaşlar....cihazım next ye 2000x plus burada yayımlnan güncelkeylerin hemen hemen tamamını cihazıma attım hotbırt ve astra ..çanağım var ..burda ki sofcam ile şu ana kadar her hangi bir yayını izleme şansım olmadaı ...biyerde bi hata mı yapıyorum yada gözardı ettiğim birşeymi var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

Yorum yap

ercan055 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    selam arkadaşlar....cihazım next ye 2000x plus burada yayımlnan güncelkeylerin hemen hemen tamamını cihazıma attım hotbırt ve astra ..çanağım var ..burda ki sofcam ile şu ana kadar her hangi bir yayını izleme şansım olmadaı ...biyerde bi hata mı yapıyorum yada gözardı ettiğim birşeymi var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..
                    Softcam ile Hotbird veya Astra'dan açılan pek kanal kalmadı.

Yorum yap

eutelsat w2-16 derece

Arkadaşlar eutelsat w2-16 derece uyducu 90 cm lik offset çanakla izlenebilinirmi mevkim Amasya merkez.
                      NEXT MİNİX HD-90LIK OFFSET ÇANAK TÜRKSAT-3A***90 LIK ÇANAK HOTBİRD

Yorum yap

TELSİZCİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar eutelsat w2-16 derece uyducu 90 cm lik offset çanakla izlenebilinirmi mevkim Amasya merkez.
                        Merhabalar,
                        Sayın Telsizci Bey,
                        Sorunuzu yanlış topik altında soruyorsunuz. Ben İstanbul'dan izliyorum.
                        Bilgilerinize sunarım.
                        Saygılarımla.

Yorum yap

>>Mtv Idol 11411 27500 H 13 E

Yorum yap

ellerine sağlik

Yorum yap

hocam her bostandan egri hıyar çıkarmış takma kafana biz arkandayız.
                              atla:ATLANTA HD BOX....... WESTERN DIGITAL 2.5'' 160GB .HDD... SAMSUNG 40C 750 TV ÇOKLU LNB Lİ ÇANAK

Yorum yap

hocam freex irdeto keylerini vermişsinin acaba ****** aktifmi şimdi next 2000superlerde çalışıyormu tşkr
                                :helal::helal:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X