• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sky 1 modül dt sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sky 1 modül dt sorunu

değerli üstadlardan bilgi rica ediyorum
    elimde kırmızı etiketli SKY1 modül var fulı x yayınlarını acıyor
    fakat digitürk kartı modüle takıca uzunsüre beklememerağmen
    dt kanallarının hiçbirini calıştırmıyor firmware v1.02 modül
    menüsünde all seceneği secili durumda.
    dt kartı next 8000xcamda yayınları acıyor.

arkadaşım sky modüllerde belki eski yada değişik bir loader yüklesen kartı çalıştırırsın ama key aktivasyonu yapmaz yani kartın şifreleri değiştiğinde yeni keyi karta yazmaz aktivasyon yapmaz.o yüzden pek sağlıklı çalışmaz...
    saygılar...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

usta ben orginal liğ tv modülümü kaybettim daha doğrusu çocuklar çöpe attıklarını söylediler ne yapacağım acil yardım yenisinimi almak gerekir yoksa cihazım gömülü modüllü 8000xcam plus ne dersiniz acil yardım

Yorum yap

garabatak
        XCAM PLUS Gömülüde çalışır Modüle ihtiyacın olmaz, Kartı Chip'li yüzü içeride olacak ve ALTA Bakar vaziyette tak......

BEKİROĞLU
        SKY Modülüne yeni versiyon yazılımı yüklersen kartın ondada çalışır. ALL Seçeneğinden bir kademe Üste çıkarsan (Yada en sonda) CW Seçeneği yoksa Yazılımın eskidir. Yeni CW'li yazılımı yüklersen, içinde CW seçeneği var kartını o zaman okur

Yorum yap

BEKİROGLU Nickli Üyeden Alıntı
          değerli üstadlardan bilgi rica ediyorum
          elimde kırmızı etiketli SKY1 modül var fulı x yayınlarını acıyor
          fakat digitürk kartı modüle takıca uzunsüre beklememerağmen
          dt kanallarının hiçbirini calıştırmıyor firmware v1.02 modül
          menüsünde all seceneği secili durumda.
          dt kartı next 8000xcamda yayınları acıyor.
          Asagıdaki linkteki yazılımı yukleyin sorunsuz olarak calısacaktır ..

http://www.mach1digital.com/mach1for...hread.php?t=53

garabatak Nickli Üyeden Alıntı
          usta ben orginal liğ tv modülümü kaybettim daha doğrusu çocuklar çöpe attıklarını söylediler ne yapacağım acil yardım yenisinimi almak gerekir yoksa cihazım gömülü modüllü 8000xcam plus ne dersiniz acil yardım
          kesintisiz bir yayın akısı istiyorsan DT tarafından verilen orginal modul kullanman gerekir..
          Bagzı zaman 8000 xcam veya xcam pluslarda dt sifre degisikliginde keyler auto yapmayabiliyor..

Yorum yap

arkadaşlar bende sky modül versiyon 0.79 bununla opos kartı kullanabilirmiyim yoksa yeni versiyon mu yüklenmesi lazım. Yeni versiyonu nasıl ve nerde yükletebilirim. selamlar

Yorum yap

guven38 Nickli Üyeden Alıntı
              arkadaşlar bende sky modül versiyon 0.79 bununla opos kartı kullanabilirmiyim yoksa yeni versiyon mu yüklenmesi lazım. Yeni versiyonu nasıl ve nerde yükletebilirim. selamlar
              kullanamazsınız yukarıda @mr memo'nun vermiş olduğu linkteki uygun olan yazılımlarda birini yüklemelisiniz...
              Forum Kuralları

Yorum yap

guven38 Nickli Üyeden Alıntı
                ben 1.14kamilz kullanıyorum mesela gayet güzel çalışıyor oposla
                BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X