• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Pandora V3012 25.02.2014 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Pandora V3012 25.02.2014 Yazılımı

Yazılımdaki Değişiklikler
    - IPTV Uygulaması düzenlendi.
    - Youtube uygulaması düzeltildi.
    - Google Play Hizmetleri eklendi. (Google+, DiziTV, Youtube, İBB Cep Trafik benzeri uygulamalar çalışıyor)
    - Uydu seçimi normal uydu alıcılarındaki gibi düzenlendi.
    - Kanal listesinde rakamlar tuşlanarak kanala erişim eklendi.
    - Kanal isimlerindeki Türkçe karakterlerin ön panelde gösterilmemesi sorunu düzeltildi.
    - DiSEqC Motor bölümündeki hafızalama ve motoru çevirme sorunları düzeltildi.
    - Tivibu Seç izle içeriklerdeki ses değiştirildiğinde oluşan senkron sorunu düzeltildi.

Nasıl Yüklenir
    update.zip dosyasını FAT32 formatlı bir USB belleğin ana dizinine kopyalayın ve cihaza takın.
    Cihazın ön panelindeki On/Off tuşuna basılı şekilde arkadaki şalterden açın.
    Ön panelde reco yazdıktan sonra elinizi On/Off tuşunadan çekebilirsiniz.
    Açılan menüden en baştaki USB Upgrade seçeneğini seçin.
    Yazılım yüklenip cihaz açılana kadar hiçbir işlem yapmadan bekleyin.

Önümüzdeki günlerde tüm cihazlar internet üzerinden otomatik güncellenecektir.

Yazılımı İndir
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Emegi geçen tüm arkaşlara teşekkürler...

Yorum yap

tesekkurler

Yorum yap

Nasıl 9cu aydaki yazılımdan sonra nedir gözlemleriniz arkadaşlar kimse deneyim yazmamış..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Nasıl 9cu aydaki yazılımdan sonra nedir gözlemleriniz arkadaşlar kimse deneyim yazmamış..
          ben yazılımı indirip, update.zip dosyasını 8gb lık fat32 ile biçimlendirilmiş belleğe attım. cihazı arka şalterden öndeki power tuşu ile basılı şekilde açtım reco yazısından sonra bıraktım usb den güncelleme seçeneğini seçtim daha sonra bir ekran çıktı cihazı kapatma gibisinden bir görsel. ama güncellemeyi yapamadı ünlem işareti çıkıyor ve cihaz yeniden başlıyor. tüm usb portlarına takarakta denedim ama güncelleme olmuyor. çözüm nedir acaba? bide internet üzerinden güncelleme için nereye girip denetleme yapıyoruz? yoksa cihazın böyle bir güncelleme denetleme bölümü yokmu? sessizce kendisimi otomatik güncelleme yapıyor? biraz bilgi verirseniz sevnirim

Yorum yap

rasit_aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ben yazılımı indirip, update.zip dosyasını 8gb lık fat32 ile biçimlendirilmiş belleğe attım. cihazı arka şalterden öndeki power tuşu ile basılı şekilde açtım reco yazısından sonra bıraktım usb den güncelleme seçeneğini seçtim daha sonra bir ekran çıktı cihazı kapatma gibisinden bir görsel. ama güncellemeyi yapamadı ünlem işareti çıkıyor ve cihaz yeniden başlıyor. tüm usb portlarına takarakta denedim ama güncelleme olmuyor. çözüm nedir acaba? bide internet üzerinden güncelleme için nereye girip denetleme yapıyoruz? yoksa cihazın böyle bir güncelleme denetleme bölümü yokmu? sessizce kendisimi otomatik güncelleme yapıyor? biraz bilgi verirseniz sevnirim
            Az önce yeniden dosyayı indirip deneme yaptım sorun olmadı..belki dosyayı indirirken yarıda kesmiş olabilir..dosya boyutu çok büyük sıkıştırılmış dosya halinde 176MB..yazılımı tekrar indirip deneyin birde..
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

yazılım için tşk youtube sorunu çözülmüş ip tv düzenleme yapılıs ancak tv izlerken sosyal ağlara baglanma olmuyor zaten facebook kaldırılmıs sadece twiter var oda çalısmıyor..Aynı zaman emonda bir türlü girdigim cccam server bilgilerine bağlantı kuramadım..

Yorum yap

yazılımı indirdiginizde zip dosyasından çıkarın zipten çıkan dosya içinde udapte adınında zipli bir dosya çıkacak onu usb bellege atıp işlemi yap yazılım yüklenecektir kolay gelsin

Yorum yap

aktasv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  yazılım için tşk youtube sorunu çözülmüş ip tv düzenleme yapılıs ancak tv izlerken sosyal ağlara baglanma olmuyor zaten facebook kaldırılmıs sadece twiter var oda çalısmıyor..Aynı zaman emonda bir türlü girdigim cccam server bilgilerine bağlantı kuramadım..
                  hocam cccam çalışmıyormu? eminmisiniz. yüklemeye gerek yok o zman

Yorum yap

rasit_aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hocam cccam çalışmıyormu? eminmisiniz. yüklemeye gerek yok o zman
                    dostum cccam server birtürlü ekleyemedim her seferinde baglantı basarısız uyarısını aldım E300 de sıkıntı yoktu ancak bunda olmadı bir kaç defa ayrı ayrı serverleride denedim ama olmadı bir türlü başka deneyen arkadaslar varsa onlardanda bilgi alsan iyi olur...

Yorum yap

5 ayda yapabildikleri sanırım bunlar buna da şükür. Youtube çalışıyor iptv de nasıl bir düzenleme olmuş ben anlamadım yani fark göremedim zaten machinada olduğu gibi bizim iptv için uğraşan ekstra birileri yok. Araştırıp link birşey bulursak işe yarıyor yoksa bir işe yaramıyor. Antutu programı ile test ettim cihazı %87 de takılıp kalıyor çıkış yapıp tekrar girdiğimde 4000 küsür puan veriyor yani sistemin durumu ortada. Dediğim gibi buna şükür DigitürkPlay hiç olmazsa 3.0.3 versiyonu ile 10 numara çalışıyor. Bu cihaza ekstra birşeyler olacağını sanmıyorum. Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        5 ayda yapabildikleri sanırım bunlar buna da şükür. Youtube çalışıyor iptv de nasıl bir düzenleme olmuş ben anlamadım yani fark göremedim zaten machinada olduğu gibi bizim iptv için uğraşan ekstra birileri yok. Araştırıp link birşey bulursak işe yarıyor yoksa bir işe yaramıyor. Antutu programı ile test ettim cihazı %87 de takılıp kalıyor çıkış yapıp tekrar girdiğimde 4000 küsür puan veriyor yani sistemin durumu ortada. Dediğim gibi buna şükür DigitürkPlay hiç olmazsa 3.0.3 versiyonu ile 10 numara çalışıyor. Bu cihaza ekstra birşeyler olacağını sanmıyorum. Yazılımda emeği geçenlere teşekkürler.
                        bu yazilimda bana uydu gecisi ve menu hizlanmis gibi geldi ama tam emin degilim sizcede hizlandimi cihaz

Yorum yap

aktasv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          dostum cccam server birtürlü ekleyemedim her seferinde baglantı basarısız uyarısını aldım E300 de sıkıntı yoktu ancak bunda olmadı bir kaç defa ayrı ayrı serverleride denedim ama olmadı bir türlü başka deneyen arkadaslar varsa onlardanda bilgi alsan iyi olur...
                          so n yazilimi yukledim once ve sonra fabrika ayar yaptim usb kanal listemi attim motorlu canak kullaniyorum cihazda takilma yada kitlenme olmadi cccam sorunsuz calisiyor wifi kopmalari aynen onceki yazilimdada oldugu gibi devam ediyor cihaz biraz hizlanmis gibi youtube yerine tube mate diye bir program kullaniyorum istediginiz cozunurlukte izleme imkani sunuyor videoda indire biliyor tavsiye ederim seyirtürk uygulamsi yukledim onu calistiramadim seyirturku calistiran varmi acaba kolay geldin

Yorum yap

mehmet 05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bu yazilimda bana uydu gecisi ve menu hizlanmis gibi geldi ama tam emin degilim sizcede hizlandimi cihaz
                            Mrb lar açıkçası ben bu yazılımda youtube hariçi pek fark görmedim veya benim beklentimi karşılamadı ve bir çok arkadaşımda yazılımı yüklerken sıkıntı yaşamışlar.
                            Örnegin 14-08-2013 tarihli yazılımın üzerine boot yaparak yeni yazlım yükleyememişler. ıptv kullanan arkadaşlar kesintiler oldugu söyleniyor...

Yorum yap

tek-ser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Mrb lar açıkçası ben bu yazılımda youtube hariçi pek fark görmedim veya benim beklentimi karşılamadı ve bir çok arkadaşımda yazılımı yüklerken sıkıntı yaşamışlar.
                              Örnegin 14-08-2013 tarihli yazılımın üzerine boot yaparak yeni yazlım yükleyememişler. ıptv kullanan arkadaşlar kesintiler oldugu söyleniyor...
                              ben zaten gelecek yazilimlarda cok buyuk bir degisiklik olmaz ufak defek duzeltme olur fazla birsey beklemiyorum wifi kopma duzelsin yeter cunki cihazin islenci ve rem donanimi dusuk android 4.2.2 cihazlar cikmis donanim ve yazilm olarak onlar daha iyi dir ama cinden kim getircek oyuzden biz pandorayla devam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X