• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digiturk Üyelik Paketleri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Sıkı pazarlık ederseniz faydasını görürsünüz sonunda aldığınz fiyata kendinizde şaşarsınız.
    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

ben sinema paketini 30ytlye seyrediyorum

Yorum yap

peki arkadaşlar fiyatlar neden çarpık bu işte bi çifte standart mı var ...
        normalde herkese aynı tarife uygulanması gerek ben bunun kanaatindeyim...

Yorum yap

bazen güzelik yapıyorlar......

Yorum yap

Ben H D film paketi izlemek istiyorum. bunun ücreti ne kadar,?

Yorum yap

digitürk plus hd cihazı ile güncelleme ve yazılım olayı oluyormu softcam atılıyormu
              tpsler aut oluyormu acaba ve diğer uydulardaki hd yayınlar izlenebiliyormu digitürün hd ile yanlızca lig tv izlendiği için sordum teşekkürler

Yorum yap

suatefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                digitürk plus hd cihazı ile güncelleme ve yazılım olayı oluyormu softcam atılıyormu
                tpsler aut oluyormu acaba ve diğer uydulardaki hd yayınlar izlenebiliyormu digitürün hd ile yanlızca lig tv izlendiği için sordum teşekkürler
                Sadece kendi paketindeki kanalları izlersin.

Yorum yap

laruz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Ben H D film paketi izlemek istiyorum. bunun ücreti ne kadar,?
                  dt plusa uye oluyorsun yani pace kutuyu alıyorsun yeni uye olucaksan 900 ytl eger uyeysen kac yıllık uye olduguna gore yıl basına 40 ytl indirimle cihazı alıyorsun gümüş - altın - platin koltuk paketlerinden birine uye oluyorsun ve Moviemax HD - LIGTV HD - Nat.Geo. HD - Fox Sports HD kanallarını izliyorsun bunun dısında bişeyi yok.
                  Next 2000 CI plus + NEXT 9000 XCAM Ultra + Dreambox 500 +DIGITURK+Plus & Platin Paket + 110 cm Tirax dsieq motorlu 42.0°E + 7.0°W
                  CCcam 2.0.11 - BULSAT orjinal irdeto Local card

Yorum yap

Merhaba, next 2000 süper hdtv cihazı ve gömülü modülü ne ise bunla orjinal kartla lig tv hd yi ve diğer hdleri izleyebilirmiyiz. Modül ve lig tv hakkında pek bir bilgim yok. next 2000 hdtv cihazını aldım yeni dijitürkü aradım cihaz olmadan lig tv hd ye sadece abone olabilirmiyiz diye yok dediler. Normal abone olsak baş tarafta anlattığım şekilde hd olarak izleyebilirmiyiz. Yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum yap

Benim merak ettigim bazilari gercekten ayni paketlere farkli fiatlar mi oduyor.Eger gercekten boyle birsey varsa hayret ederim ve en kisa zamanda uyelik konusunu gozden gecirmem gerektigini dusunurum.

Yorum yap

Koltuklar ne zaman gelecek acaba?Koltuk yoksa bende yokum....

Yorum yap

Arkadaşlar,
                          kendi receiver ıma yasal kart alıp abonelik yapabilir miyim. Bilginiz var mı?
                          Fazladan çanak almamak için

Yorum yap

sinjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar,
                            kendi receiver ıma yasal kart alıp abonelik yapabilir miyim. Bilginiz var mı?
                            Fazladan çanak almamak için
                            ister modüllü ister cihazını alabilirsin çanagın varsa istemezsin

Yorum yap

sinema paketine ben 25 ytl veriyorum.

2 yıldır digitürk izliyorum aynı kartla çift recever dan ben ve bilader yaklaşık da 9 aydır 12,5 veriyoruz süper plus sağolsun bende 36,90 izliyordum dediğim gibi kapatma kararı alınca beni ertesi gün aradılar ve fiyatı 25 ytl sizin için çektik tekrar devam edermisiniz diye sordular ben de hay hay dedim ve hala 25 ytl ye izliyorum biraz pazarlık yaparsanız uçuk fiyatlara iniyolar haberiniz olsun.

Yorum yap

balseven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                2 yıldır digitürk izliyorum aynı kartla çift recever dan ben ve bilader yaklaşık da 9 aydır 12,5 veriyoruz süper plus sağolsun bende 36,90 izliyordum dediğim gibi kapatma kararı alınca beni ertesi gün aradılar ve fiyatı 25 ytl sizin için çektik tekrar devam edermisiniz diye sordular ben de hay hay dedim ve hala 25 ytl ye izliyorum biraz pazarlık yaparsanız uçuk fiyatlara iniyolar haberiniz olsun.
                                Bilgilendirme için teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X