• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next & Nextstar Hazır kanal Lİsteleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler elinize sağlık

Yorum yap

teşekkürler eline sağlık

Yorum yap

ArkadaŞlar, Her Defasinda Uyduyu TarattiĞimizda Kanallarimizin İstedİĞİmİz Sirada Kalmasini SaĞlayan Şey Mİdİr Bu Kanal Lİstesİ DedİĞİnİz. Pekİ Öyle İse Bunu Da Yenİ Keyler İle Bİrlİkte Mİ Pc Ye Ve Oradan Da Uyduya YÜklememİz Gerekİyo???
        Yardimlariniz İÇİn TeŞekkÜrler

Yorum yap

Setting dediğimiz dosya kanalların sıralanmış şeklidir.
          Yazılım attıktan sonra reset atmamız gerektiğini biliyorsunuz ondan sonra hafızadaki kanallar silinir. ardından ya kendimizin pcye aldığımız settingi gönderebiliriz yada diğer arkadaşlarımızın cihazımıza uygun settingini göndermemiz gerekir.
          Keyler settinglerle alakalı veiç içe değildir. onları ayrı programlarla yollarız
          Settingden sonrakeyleride göndeririz olay biter.

Yorum yap

arkadaşlar y2000cxsüper deki kanal listemi bilgisayara almak istedim herşey sorunsuz olarak sürüyor fakat en son işlemin bitimine yakın transfer hatası veriyor bunun sebebi ne olabilir.

Yorum yap

yardım lütfen.hazır kanal yüklemeyi yapıyorum.Hiç bir sorunsuz yüklüyor fakat işlem bittikten sonra 330 yazıyor.Kanal yok diyor.2000x cı plus--613f yazılım yüklü...

Yorum yap

sağol kardeş teşekkürler ellerine sağlık
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

UHU Nickli Üyeden Alıntı
                  yardım lütfen.hazır kanal yüklemeyi yapıyorum.Hiç bir sorunsuz yüklüyor fakat işlem bittikten sonra 330 yazıyor.Kanal yok diyor.2000x cı plus--613f yazılım yüklü...
                  aynı sorun bende de var. neden olduğunu bilmiyorum. ye2000 plus FMB705b hazırladığım listeyi 613f atamadım. sizdeki gibi yapıyor.

Yorum yap

yeni hazırladığım kanal listesini nasıl paylasa bilirim acaba. http://imageshack.us/
                    sadece resim linki veriyor baska bir adres verirseniz bende bu şekilde hazırladığım kanal listesini paylasa bilirim.

Yorum yap

hocam next x cam 8000 plus 1725 için hazır kanal listen varmı

Yorum yap

tşk dostum iyibir topic olmuş sagol

Yorum yap

UHU Nickli Üyeden Alıntı
                          cihazınızı tv'ye takın lisan seçimi,uydu ayarları ve arkasından kanal taraması yaptırın sorununuz çözülür...
                          Forum Kuralları

Yorum yap

rockpeace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            aynı sorun bende de var. neden olduğunu bilmiyorum. ye2000 plus FMB705b hazırladığım listeyi 613f atamadım. sizdeki gibi yapıyor.
                            sizdeki cihaz fmb serisi,atmak istediğiniz kanal dosyası ise x serilerine ait ondan dolayı olmuyor,siz en iyisi cihazınıza kanal taraması yaptırın sorun çözülür...
                            Forum Kuralları

Yorum yap

lynch arkadaşım,
                              7500 için olan kanal listesinin içi boş çıktı.dosya iniyor fakat boş,bilgin olsun.uğraşın için teşekkürler.

Yorum yap

motun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                lynch arkadaşım,
                                7500 için olan kanal listesinin içi boş çıktı.dosya iniyor fakat boş,bilgin olsun.uğraşın için teşekkürler.
                                Yanılıyorsun...
                                Az önce indirdim içi dolu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X