• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yazılım sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yazılım sorunu

Arkadaslar 2000 x cı plus için son yazılımı atamıyorum.. C+ basılı tutup ekranda 0030 goruyorum ampulden yolluyorum ama yazlımı kabul etmıyo...Bi çozum onerisi olan warmı..

pannekamp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 2000 x cı plus için son yazılımı atamıyorum.. C+ basılı tutup ekranda 0030 goruyorum ampulden yolluyorum ama yazlımı kabul etmıyo...Bi çozum onerisi olan warmı..

2000x cı serısıne c+ basarak yuklemene gerek yok arkadasım cihazını stb (saat) konumuna al ve son yazılımını yukle sorun vermeden yukleye bılırısın .

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=18189 burada video anlatımı var.

Yorum yap

Hocam yok yıne olmuyo makına kabul etmıyo yazılımı..Ne softcam kabul edıyo ne yazılımı...

Yorum yap

Arkadaşlar makınayla pc bağlantıyı kurmuyo port da sorun war galiba bu naıl halledebiliriz..onceleri hiç bi sorun yokken yazılımı atıyodum ..Son olarak pc ye yazıcı driver i yukledım bundan kaynaklanabilirmi..Saygılar...

Yorum yap

hocam port falan seçmeden direk kalemden atmayı denesen ben öyle yapıyorum, ampulden bendede port hatası veriyor sonra vazgeçip direk kalemden atıyorum oluyor birde bu konu ile daha önce açmış oldugum bir konuyuda okursan belki işine yarar
          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=17612

Yorum yap

Arkadaşlar bendede 7500 dapcı pulus var üzerinde 703 H yazılım var daha önceleri defalarca yazılım atım nezaman bu 703 H versiyonu atım olan oldu makina saglam çalışıyor ancak bir daha yazılım atamaz oldum port ayarları saglam RS32 ara kablosu saglam ancak yazılım attıgımız program pc link 2 ile makina bir türlü birbirini tanımıyor anlayacagınız yeni yazılım atamıyorum yani pclink ile Recever baglantı kuramıyor sinir oldum ne yapmam lazım Arkadaşlar bü işlerde yeni degilim ampulden,kalemden, makinanın 0300 halinden denemelerde başarısız oluyor acaba flas da takılma mı oluyor yoksa bu 703 H versiyonunu düzenleyenmi yanlış düzenledi bilmiyorun kim yardımcı olursa teşekür ederim.

Yorum yap

arkadaşlar makinam next2000 cı plus.. fmb serisi.. yeni yazılım yüklemek istediğimde portu com1 e getiryorum makina connect olmuyor.. devamlı hata veriyor.. ampulden deniyorum yine hata veriyor ve devamlı erişim engellendi yazısı var.. ne yapmalıyım.. bağlantımı doğru yaptığımdan eminim.. ch+ tuşuyla veya normal şekilde makineyi prize bağlıyorum.. yok aynı hatayı veriyor.. hata nerede olabilir.. help..

Yorum yap

Yardım eden yokmu doktorlar bir el atsalarda şu sorundan kurtulsak

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X